iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi

129 

iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi fiyatı 129 TL’dir. Cep telefonunuzun parmak izi okuyucusu yani TOUCD İD çalışmıyor ise tamir edilmesi mümkündür. Ancak iki önemli noktanın bilinmesi gerekmektedir. Her iPhone için sadece 1 adet parmak izi okuyuculu HOME tuşu üretilmektedir.

Stok kodu: VNF3C7ZT Kategoriler:

iPhone 6 Plus Home tuşu değişimi, Cep telefonunuzun parmak izi okuyucusu yani TOUCH İD çalışmıyor ise tamir edilmesi mümkündür. Ancak iki önemli noktanın bilinmesi gerekmektedir. Her iPhone için sadece 1 adet parmak izi okuyuculu HOME tuşu üretilmektedir. Bu sebeple farklı bir TOUCH İD HOME tuşu kullanılarak değişim işlemi kesinlikle gerçekleştirilemez. Yani sadece tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

iPhone 6 Plus Home tuşu değişimi fiyatı

iPhone 6 Plus Home tuşu yani orta tuşu basmıyor TOUCH İD değişimi alanındaki uzman teknik servis ekibimiz tarafından en son profesyonel ekipman ve onarım ekipmanı kullanılarak, 365 gün boyunca yedek parça ve işçilik garantisi altında siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Bize Türkiye’den göndereceğiniz tüm hatalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir sürecinden geçtikten sonra size kurguluyoruz.

iPhone 8 Plus Home Tuşu 250 TL
iPhone 8 Home Tuşu 250 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu 200 TL
iPhone 7 Home Tuşu 200 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu 129 TL
iPhone 6 Home Tuşu 90 TL
iPhone 5S Home Tuşu 90 TL
iPhone 5 Home Tuşu 90 TL

iPhone 6 Plus Home tuşu değiştirecekler dikkat !

iPhone 6 Plus Apple servislerinde ve diğer servislerde HOME tuşunun çalışması için komple ekran değişimi yapılmaktadır. Fakat CEP HASTANESİ ekibi olarak ekran değişimi yapmadan HOME tuşu değişimi yapmaktayız.

iphone 8 - 8 plus home tuşu bozuldu

iPhone 6 Plus parmak izi okuyucu TOUCH ID tamiri

iPhone HOME tuşu parmak izi okuyucusu bir çok sebepten dolayı arızalanabilir. Özellikle ekran değişimi aşamalarında HOME tuşu FLEXİNİ kopartılması, telefonun yere düşmesi sonucu HOME tuşunun kırılması, TOUCH İD soketinin yerinden ayrılması ve ilgili alanda meydana gelen oksitlenme sorunlarından dolayı parmak izi okuyucu çalışmaz hale gelebilir. Parmak izin okuyucu TOUCH İD tamirinin yapılabildiği durumları sıralamak gerekir ise;

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Home Tuşu Değişimi

  1. Parmak izi okuyucu herhangi bir hasar görmemesine rağmen çalışamaz hale geldiyse,
  2. Uzman teknisyenler dışında yapılan ekran değişimi sırasında HOME tuşu FLEXİ ekranı asılırken koparıldıysa,
  3. Home tuşunun takılı olduğu alan oksitlenmişse.

Kısacası iPhone HOME tuşu kırılmamasına yada darbe alma sonucu çatlamamış olmasına rağmen çalışmaz hale geldiyse yani parmak izi okuma başarısız uyarısıyla karşı karşıya kalınıyorsa tamir işlemi yapılabilir. Home tuşu kırılmış ise maalesef parmak izin bir daha çalışmaz. Ancak HOME tuşunun basmaması sorunu değişim işlemi yapılarak çözülebilir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus orta tuşu bozuldu

iPhone 6 Plus HOME tuşu kırıldığında farklı bir düğme ile değiştirilemez. Giriş düğmesi bozuk veya çalışmıyorken bir garantiniz varsa, Apple GENİUS Bar’a gitmelisiniz. Garantiniz yoksa, çalışmayan bir ev düğmesiyle yalnız kalacaksınız.

Parmak izi okuma özelliği ile iPhone 5’ler 2013’te çıktığında tanıştık. Giriş düğmesindeki parmak izi okuması ANAKART entegre olduğundan, Giriş düğmesi değiştirildikten sonra parmak izi özelliği çalışmaz, ancak tıklama özelliği çalışır.

iPhone 6 Plus modellerinde, bu özellik bir adım daha ileri götürülmüş görünüyor. Düğme değiştirilirse veya kablo hasar görürse, düğme tamamen işlevsiz hale gelir. Yardımcı Dokunma özelliğini kullanabilirsiniz, ancak işe yaramaz bir ana ekran düğmesine sahip olacaksınız.

Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone 6 Plus Home

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir