Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 Plus Şarj Soketi Bozuldu Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Bozuldu Değişimi

Iphone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Bozuldu Değişimi özellikle iPhone telefonlarda oluşan arızalarda, mutlaka bir uzman teknisyenden destek alınmalıdır. Telefonun açılması veya parça değişimi yapılırken, çok hassas ve dikkatli yapılmalıdır. Profesyonel teknisyenlerimiz ile telefonunuzu çalışır hale getirmekteyiz.

iPhone 6 Plus Şarj Soket Değişimi Hakkında

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Bozuldu Değişimi telefonların şarj olması ve bataryasının uzun süre dayanabilir olması, kullanışlılık açısından önemli bir konudur. Kimi zaman telefonu şarj etmek istediğimizde, şarja takarız fakat telefonun bir türlü şarj olmadığına şahit oluruz. Bu sorunun temel nedeni, telefonunuzun şarj soketinin arızalanmasıdır. iPhone 6 Plus telefon modellerinde sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri de şarj soketinin arızalanmasıdır. Teknik servisimiz, soket değişimini 3 aylık garanti kapsamında sağlayarak, uzun vadede telefonunuzun tamirini gerçekleştirmektedir.

iPhone 6 Plus Şarj Soket Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi yapılırken, özel teknik cihazlar kullanılmaktadır. Herhangi bir telefon tamiri yapan yere iPhone telefonunuzu teslim ederek, zamandan ve paradan zarar görmemek adına, uzman teknisyenlerimizden hizmet alarak, garanti kapsamında, kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Steril ortamlarda, özel cihazlarla telefonunuzun şarj soketinin çalışması için bazı işlemler yapılmaktadır. Yapılan işlem sonrası hiçbir sorun olmamış gibi güvenilir şekilde telefonunuzu sizlere teslim etmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Anadolu Yakası Samsung Servisi

Telefonunuzun şarj soketinin arızalanmış olması veya değişimi sırasında, telefonunuzda bulunan bilgiler etkilenmeden, bilgi kaybı yaşanmadan, ilk günkü kullanım hızı ve gücüne kavuşabilirsiniz. Bu konuda tek yapmanız gereken, uzman teknisyenlerimizden destek almaktır.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Arızalanma Nedenleri Ve Çözümü

Şarj Soketi Tamiri arızalanmasında birçok neden bulunmaktadır. Telefonunuzun şarj cihazını orijinal üründen kullanmadığınızda veya şarj cihazını takıp çıkartırken zorlamanız halinde, şarj soket girişi bozulmaktadır. Genellikle en büyük sorunlardan birisi de telefonunuz şarj cihazında takılı iken elektrik kesintisinin ortaya çıkması, elektrik akımının aniden kesilip tekrar gelmesi sonucunda, sokette arızaya neden olmaktadır. Farkında olmadan iPhone 6 Plus telefonunuz nemli bir ortamda bulunabilir. Veya sıvı ile temasta bulunabilir.

iPhone 6 Plus Tamiri Böyle durumlarda, telefonunuzun şarj soketinde nemden kaynaklı oksitlenme meydana gelir. Oluşan oksitlenme cihazın temassızlığına neden olmaktadır.

Uzman teknisyenlerimiz, şarj soketinin oksitten arındırılma konusunda, özel cihazlar kullanarak, telefonunuzu kullanılabilir hale getirmektedir. Tüm bu sorunlar dışında, telefonunuza bulaşan kir, toz veya kumaş pamukları gibi parçalar, şarj cihazının telefonla temasını engellemektedir.

Bunu fark etmeniz durumunda, evde kendi yöntemlerinizle, sivri plastik bir gereçle, telefonunuzun şarj soketini temizleyebilirsiniz. iPhone 6 Plus Tamiri Tek sorun telefonunuzdan kaynaklanmayabilir, bu durumda şarj cihazını da kontrol ederek, soruna çözüm bulabilirsiniz. Telefonu hiç ellemeden, teknik servisimize getirerek de kısa süre içerisinde sorunuza çözüm bulabiliriz.