iphone 6 S Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı
/ Yazan:Teknisyen / Batarya Değişimi / 0 Yorum / 37 Görüntülenme

iphone 6 S Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı ise Eğer

iPhone 6 S şarjı çabuk bitmeye başladı Öncelikle hatırlamak gerekir ki hayatımızda işlevsel olarak yer alan, düzenli kullandığımız her aletin, cihazın bir kullanma ömrü vardır ve o süre dolduğunda aldığımız ilk günkü performansı vermemeye hatta çalışmamaya başlarlar.

iPhone 6S Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı 

Çok çeşitli nedenlerle kullanmakta olduğumuz akıllı telefonlar ilk günkü performans güçlerini kaybederler ve onlarla ilgili bazı sorunlar baş göstermeye başlar. Akıllı telefonlarla ilgili en sık karşımıza çıkan sorunlardan birisi şarjın çabuk bitmeye başlamasıdır. iphone 6 S şarjı pek çok nedenden ötürü çabuk bitebilir. Bu makalemizde iPhone 6 S şarjı çabuk bitmeye başladı durumlar hakkında sizlere ihtiyacınız olan bilgileri aktaracağız.


iPhone 6S Şarjın Çabuk Bitme Nedenleri 

 Aynı şey yanımızda olmadıkları bir günü hayal bile edemediğimiz akıllı telefonlarımız için de geçerlidir. iphone 6 S şarjın çabuk bitme nedenleri cihazınızı kullanım sürenize ve kullanma alışkanlıklarınıza göre değişir. Şarj sürenizin azalmasının en önemli nedeni bataryadan kaynaklanır.

1- Eğer telefonunuzun şarjı % 80’i gösterdiği bir sırada yarım saat sonra % 10’un altına düşmüşse

2- Telefonda karşınızdaki ile konuşurken ya da herhangi bir uygulamada gezinirken telefonunuzun kapanması sorunuyla sıkça karşılaşmaya başladıysanız

3- Durup dururken telefonunuz kapanıyor, geç açılmıyor hatta bazen açılmıyorsa

4- Ve bataryanızda şişme fark ettiyseniz mutlaka vakit kaybetmeden uzmanlığına ve tecrübesine güvendiğiniz bir teknik servise akıllı telefonunuzu götürmenizi tavsiye ederiz.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


iPhone 6S nin şarjı neden çabuk biter 

Yukarıda bahsi geçen bütün nedenler iPhone 6 S şarjı çabuk bitmeye başladı ise batarya değiştirme zamanınızın geldiğine işaret eder.

iPhone 6 S bataryanızın değişimi yapılacakken orijinal parça kullanımına, işlemin gerçekleştirileceği odanın statik elektrikten tamamen arındırılmış ve özenle sterilize edilmiş olmasına ve işlemin uygulandığı odanın 7 / 24 güvenlik kameraları denetimi altında olduğundan emin olun. Özellikle orijinal parça kullanılmayan işlemlerde telefonunuzun kalıcı hasarlar görebileceğine ve kısa sürede tekrar sorun yaşayacağınıza dikkat çekmek isteriz.

iPhone 6 S şarjı çabuk bitmeye başladı Ayrıca iphone 6 S cihazınızı ilk şarj etmeye başladığınız andan itibaren sıklıkla şarjda unutmamanız ya da gün içinde 2- 3 defa şarja takmamanız, doğru telefon kullanma alışkanlıkları edinmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Batarya Değişimi » iphone 6 S Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı ise Eğer
iphone 6 S Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı ise Eğer
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir