iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

149 

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi, 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: BPKC2BED Kategoriler:

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi şarj soketi kısmında arıza olabileceğinden, soket değiştirilerek sorun çözülebilir. Profesyonel kadromuz tarafından yapılacak çalışma, sorunun kısa sürede çözülmesini sağlar. Kontroller yapıldıktan sonra soket bölümünde bir arıza meydana gelirse, telefonunuz orijinal parçalarla kısa sürede değiştirme işlemleri sonucunda teslim edilir.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı – [bugün] Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 6 Muadil Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
iPhone 6 Orijinal Şarj Soketi Değişimi 149  TL

iPhone marka kullanıcıları iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi ile şarj sorunlarını çözebilir. Bu konuda yapılacak talepler doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontroller, sorunun tespit edilmesini sağlar. Zaman içinde kullanımdan kaynaklanabilecek arızalar arasındadır.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Ne Zaman Yapılır ?

iPhone şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor. Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

İlginizi Çekebilir: Lenovo K6 Note Ekran Değişimi Fiyatı

  • Şarj sorunum var iPhone şarj olmuyor.
  • iPhone şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
  • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
  • iPhone şarj giriş yeri bozuldu.
  • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
  • iPhone şarj olurken çok ısınıyor.
  • iPhone telefonumun şarj yuvası sorunlu.

iphone şarj soketi değişimi

iPhone 6, Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. iPhone 6 Şarj etmez, iPhone 6 bilgisayar görmüyor, iPhone 6 mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen iPhone 6 Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlanma, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirip iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, iPhone şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde iPhone şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

iphone şarj soketi tamiri nasıl yapılır

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi gerekip gerekmediği, iPhone 6’nın tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 6 Şarj Soketi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir