/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone 6 Ücretsiz Arıza Tespiti Yapan Servis

iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti Son yılların en çok ilgi gören telefon markalarından biri kuşku yok ki, iPhone markasıdır.Birçok telefon modeli ile birçok kullanıcıya kaliteli ve üstün özellikli telefonları ile kaliteyi sunan iPhone, telefonlarında da zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Ekran donmaları, ses problemleri ya da nedeni belli olmayan çeşitli sorunlar zaman zaman iPhone telefonlarda da olmaktadır.


Ücret Ödemeden Arıza Tespiti Yaptırabilirsiniz

Kullanıcılar tüm bu sorunların neden olduğu ile ilgili arıza tespit yaptırmak istediğinde bu konuda hizmet veren telefon tamircilerinde güvenle yaptırabilmektedirler. iPhone 6 telefonu kullanan bir kullanıcıysanız ve kullandığınız iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti telefondan çeşitli sorunlar yaşıyorsanız, bu konuda hizmet veren telefon tamircilerin de ve telefon hastanelerinde ücretsiz olarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Günümüzde en moda telefon markalarından biri olan iPhone telefon modelleri diğer telefonlardan fiyatları daha yüksektir. Fiyat farkının doğrudan kullanıcılara olumlu yansıdığı, ender markalardan biri olan iPhone telefonlarda çeşitli sorunlar yaşarsanız, iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti  yaptırarak telefonunuz ile ilgili sorun tespiti yaptırabilirsiniz.Kullanmış olduğunuz iPhone telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunun ne olduğunu biliyor olun ya da olmayın bir sorun yaşıyorsanız, tamir öncesinde arıza tespiti yaptırmanız gerekecektir.

Yaptıracağınız bu tespit çalışması için hiçbir ücret ödemenize de gerek yok. İşinde uzman ve kurumsal hizmet mantığı ile çalışan telefon tamircilerinde ücretsiz olarak telefonunuzu tamir ettirmeden önce arıza tespiti yaptırabilirsiniz.


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone 6 Ücretsiz Arıza Tespiti Yedek Parçaları

iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti size ne gibi kazanımları olacağını hiç düşündünüz mü? Bu arıza tespiti için sizde iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti yaptıracağınız güvenilir telefon tamircileri bularak telefonunuzu tamir ettirmeden önce bu tamirin size olan maliyetini öğrenebilirsiniz. Günümüzde telefonlar üstün özelliklere sahip olup, bu telefonlar ile birçok işimizi kolaylıkla yapabiliyoruz.

Cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde bozukluk yada aksaklık varsa ekran değişimi için bu sayfamızı ziyaret edebilir inceleyebilirsiniz. https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6-ekran-cam-degisimi/


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

[Oy Sayısı:1    Puanı:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir