(1 müşteri Yorumu)

iPhone 6 USB Güç Adaptörü

75,00 TL

iPhone 6 USB Güç Adaptörü

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj/data kablosu bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: 6NDTKMJQ Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6 USB Güç Adaptörü ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünü 75 TL’ye sitemizden satın alabilirsiniz. iPhone 6 USB Güç Adaptörü orijinal bir üründür. Satın aldığınız bu ürün ile iPhone 6 cihazınızın şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tip ürünlerin orijinalliği oldukça önemli bir husustur. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali göz ardı edilmemelidir.

iPhone 6 USB Güç Adaptörü satın aldığınızda faturası ile birlikte gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan adaptörün paketlemesi de özenle yapılır. Bu sayede ürünün zarar görme ihtimali ortadan kaldırılır. iPhone 6 USB Güç Adaptörü cihazınızın sorunsuz bir şekilde kısa sürede şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 6 telefonunuza tamamen uyum sağlar. Böylece herhangi bir sorun yaşama olasılığı da ortadan kalkar.
iPhone 6 USB Güç Adaptörü rahat ve kolay bir kullanım sunar. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için adaptörü düşürmemeye ve prizde bırakmamaya özen göstermek gerekir. Prizde boşa bırakılan adaptörlerin ömrü daha çabuk dolar. Buna dikkat ederek ve yüksek bir yerden düşmesini engelleyerek uzun yıllar iPhone 6 USB Güç Adaptörü kullanımını sağlayabilirsiniz. Adaptörü temizlemek için kuru ve pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Su ve sıvı değdirmemeye dikkat etmek gerekir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa zaman içinde size ulaştırılmaktadır.

iPhone 6 USB Güç Adaptörü için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu