Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi

iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi

Iphone 6 Wifi Anteni Değişimi

iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi; iPhone 6 wifi anten değiştirme fiyatı sorunuz. Wifi anten değiştirme, deneyimli ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel araç gereç ve Orijinal Ürün kullanılarak gerçekleştirilir. Değişiklikten sonra, cihazınız problemsiz çalışmaya devam edecektir. İşlemlerden sonra telefonunuz sıfırlanmaz.

iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi; iPhone 6 wifi anten değiştirildikten sonra, telefonunuz 3 aylık bir Cep Hastanesi ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslimi yapılır, böylelikle ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan herhangi bir teknik ve donanım sorunu ücretsiz olarak çözülebilir.

iPhone 6 Wifi Anteni Değişimi

3 ay teknik servis garantisi ile iPhone 6 wifi anten değiştirme fiyatını sorunuz. Wifi anten onarımı, deneyimli ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel araç gereç ve orijinal ürün kullanılarak 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Bu süre 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz kargo hizmeti. Wifi anteninin değiştirilmesi ile teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz. 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenir ve sigortalıdır.

  1. Değişiklikten sonra, telefonunuzun wifi problemsiz çalışmaya devam edecektir.
  2. Orijinal Ürün kullanılır.
  3. Cihazınız sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.
  4. Sen sürece istediğiniz gibi ve herhangi bir şüpheniz var ise geri ödeme almak için cihazınızı incelemek hakkına sahiptir.

iPhone 6 wifi anteni değiştirildikten sonra, cihazınız 3 ay boyunca Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızla size teslimi yapılır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Açma Kapama Tuşu Bozuldu

35246817

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 wifi anteni değişimi fiyatı , iphone 6 wifi anteni değişimi , iphone 6 wifi anteni değişimi fiyatı ankara , iphone 6 wifi anteni değişimi ne kadar , iphone 6 wifi anteni değişimi ankara , iphone 6 wifi anten değişim ücreti , iphone 6 wifi anteni tamiri fiyat , iphone 6 plus wifi anteni değişimi , iphone 6s wifi anteni değişimi , iphone 6s wifi anteni değişimi fiyatı , iphone 6 wifi anteni orijinal , iphone 6 wifi değişimi , iphone 6 wifi gps anteni değişimi , iphone 5 wifi anteni değişimi , iphone 6 wifi anten değişimi , iphone 6 wifi anteni sorunu , iphone 7 wifi anteni değişimi , iphone 7 wifi anteni değişimi fiyatı , iphone 6 wifi anten sorunu.