(1 müşteri Yorumu)

iPhone 6S USB Güç Adaptörü

75,00 TL

iPhone 6S USB Güç Adaptörü

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj/data kablosu bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: 5ESMANJM Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6S USB Güç Adaptörü ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde güç adaptörü yer alır. Ürünü 75 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu ürün ile iPhone 6S telefonunuzun kısa bir sürede şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tip adaptör ürünlerini satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Web sitemiz üzerinden satışı yapılan iPhone 6S USB Güç Adaptörü tamamen orijinal bir üründür. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali bulunmaktadır.

iPhone 6S USB Güç Adaptörü oldukça rahat ve kolay bir kullanım sağlar. Bu ürünü uzun yıllar kullanabilmek için adaptörü düşürmemeye dikkat etmek gerekir. Adaptörü prizde bırakmamak da ömrünü uzatacaktır. Bu tür küçük detaylara dikkat ederek iPhone 6S USB Güç Adaptörü kullanımını uzun yıllar sağlayabilirsiniz. Adaptörü temizlemek için kuru ve pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Adaptöre sıvı değmemesine dikkat edilmesi gerekir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa bir zamanda size ulaştırılmaktadır.
iPhone 6S USB Güç Adaptörü satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte size gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle yapılmaktadır. Böylece ürünün zarar görme olasılığı ortadan kalkar. iPhone 6S USB Güç Adaptörü telefonunuzun sorunsuz şekilde ve kısa sürede şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 6 telefonunuzla uyumludur.

iPhone 6S USB Güç Adaptörü için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu