iPhone 6S USB Güç Adaptörü

75 

iPhone 6S USB Güç Adaptörü ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde güç adaptörü yer alır. Ürünü 75 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu ürün ile iPhone 6S telefonunuzun kısa bir sürede şarj olmasını sağlayabilirsiniz…

Stok kodu: 5ESMANJM Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6S USB Güç Adaptörü ürününe web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünün içeriğinde güç adaptörü yer alır. Ürünü 75 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu ürün ile iPhone 6S telefonunuzun kısa bir sürede şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tip adaptör ürünlerini satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Web sitemiz üzerinden satışı yapılan iPhone 6S USB Güç Adaptörü tamamen orijinal bir üründür. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali bulunmaktadır.

iPhone 6S USB Güç Adaptörü

iPhone 6S USB Güç Adaptörü oldukça rahat ve kolay bir kullanım sağlar. Bu ürünü uzun yıllar kullanabilmek için adaptörü düşürmemeye dikkat etmek gerekir. Adaptörü prizde bırakmamak da ömrünü uzatacaktır. Bu tür küçük detaylara dikkat ederek iPhone 6S USB Kablosu kullanımını uzun yıllar sağlayabilirsiniz. Adaptörü temizlemek için kuru ve pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Adaptöre sıvı değmemesine dikkat edilmesi gerekir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa bir zamanda size ulaştırılmaktadır.
iPhone 6S USB Kablosu satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte size gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle yapılmaktadır. Böylece ürünün zarar görme olasılığı ortadan kalkar. iPhone 6S USB Kablosu telefonunuzun sorunsuz şekilde ve kısa sürede şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 6 telefonunuzla uyumludur.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.