iphone 7 batarya değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Batarya Değişimi / 0 Yorum / 41 Görüntülenme

iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone 7 batarya değişimi Akıllı telefonlar genel olarak kullanım bakımından birçok avantaj sağlayan ürünler olarak bilinmektedir.

Akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen modeller arasında da dünyaca ünlü olan bir marka olarak bilinen iPhone 7 batarya değişimi model telefon olmaktadır.Fakat telefon çok büyük içeriğe sahip olsa da özellikle batarya sorunu çok fazla kullanımdan ötürü yaşanan sorunlar arasında ilk sıraları almaktadır.

Biz firma olarak bu model telefonların batarya hatta tüm yedek parçalarını bulundurmakta ve bu anlamda sizlere en güvenceli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Zaman içinde sürekli kullanmaktan ötürü ve şarj etmekten ötürü batarya zayıflamaya ve zaman içinde de artık işlem görmemeye başlar.

Bu anlamda size hizmet verecek yerin de önemi büyük olmaktadır. Pahalı bir telefon olmasından ötürü batarya alacağınız ve değiştireceğiniz firmaya dikkat etmekte fayda var.


Bataryanın Orijinal Olması Önem Teşkil Eder

Özellikle dijital cihazların herhangi bir parça değişimi söz konusu ise bu anlamda hizmet alacağınız yerin orijinal parça satması cihazın her türlü güvenliği için önemli bir detay olmaktadır.Bugüne kadar hizmet verdiğimiz kişiler ile yaşanmış herhangi bir sorunumuzun olmamasının başlıca nedenlerinden biri alanında en başarılı hizmeti vermenin yanı sıra kısa süreli teslimiyet yapmamızın da etkisi bulunmaktadır.

Firma olarak her cihazın ihtiyacını bilerek hareket etmekte ve bu anlamda da her daim orijinal iPhone 7 batarya değişimi parça satışı yaparak cihazınızın daha uzun yıllar kullanılmasına destek vermekteyiz.


iPhone 7 Batarya Değişimi Yapıyoruz

Firma olarak sizlere her daim her soruna yönelik hizmet vermeye çalışan firmamız bu anlamda sizin için akıllı cihaz sorunlarının tümünde hizmet vermekteyiz. Alanında en başarılı ve eğitim almış kadromuz ile tüm akıllı cihaz sorunları gibi iPhone 7 batarya değişimi hizmetimiz ile yanınızda olmayı da kendimize bir borç biliyoruz.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


Kısa Sürede Cihaz Teslimi Ve Sorunsuz Uzun Dönem Kullanma Şansı

Telefon ile yaşadığınız sorunlarda telefon sorunlarını belirlenmesinin ardından kısa sürede telefon sorunları giderilmekte ve kısa sürede cihazınız size teslim edilmektedir. Eğer sizde akıllı cihazlarınız ile ilgili sorunlarınıza profesyonel bir çözüm arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız. Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Batarya Değişimi » iPhone 7 Batarya Değişimi
iPhone 7 Batarya Değişimi
Oy ver

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir