iPhone 7 Kamera Camı Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone Kamera Değişimi

iPhone 7 Kamera Camı Değişimi

iPhone 7 kamera camı  değişimi fiyatı 100 TL, ön kamera değiştirme fiyatı sorunuz  ve arka kamera koruyucu cam değiştirme fiyatı 100 TL. iPhone 7 kameranızı tamir etmeden önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek önemlidir. Ne yazık ki, yalnızca sadece kamera camı değişimi yapılması yeterli olurken, bilmeden arka kamera değişimi

iPhone 7 arka kamera değiştirme fiyatı 100 TL, ön kamera değiştirme fiyatı sorunuz  ve arka kamera koruyucu cam değiştirme fiyatı 100 TL. iPhone 7 kameranızı tamir etmeden önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek önemlidir. Ne yazık ki, yalnızca kamera camı değişimi yeterlidir, arka kamera değişimi bilmeden yapılır.

iPhone 7 Arka Kamera Camı Değişimi

iPhone’unuzun kamera çekimi bulanık veya çizgili, çünkü arka kameradaki cam çizik veya çatlamış. Arka kamerada herhangi bir arıza olmamasına rağmen, bu sorunlar yalnızca kamera camını değiştirerek çözülebilir.

iPhone 7’nin arka kamera camını değiştirirken, arka kasadaki metal çerçeveli cam alanı değişir. Değiştirme çok dikkatli gereklidir. Bu sebeple, değişim süresi 1 ile 2 saat arasında değişir. Yani aynı gün teknik servisimize geldiğinizde cihazınızı almak mümkündür.

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 arka camlı arka kamera farklı alanlardır. Arka kamera camı, dış kasaya takılan ve kamerayı koruyan parçadır. Hemen üst paragrafta ilgili alan hakkında bilgi verdik. Arka kamera içerde ve çekime izin veriyor. Değiştirme kamera flexi ile gerçekleştirilir. En sık sorulan soru, hangi durumların değişmesi gerektiğidir. IPhone 7 arka kamera değiştirme fiyatı 450 TL.

iPhone 7 Komple Kamera Değişimi

Bazı durumlarda, hem arka kamera camı hem de arka kameranın değiştirilmesi gerekir. Örneğin, arka kamera bir darbe aldıktan sonra dış koruyucu cam kırılır. Daha sonra kamera lensi belirli bir süre sonra çizilmeye başlar. Genellikle içerisinde biriken toz ve benzeri parçacıklar sebebiyle.

Bu sebeple, cam kırılır kırılmaz arka kamerayı değiştirmenizi öneririz. Arka kamera camı kırıldıktan sonra dahili kamera kırılırsa, bu sefer tam bir değiştirme yapmak gerekir. İç mekanda arka kamera cam ve flexli kamera yerine bu demektir. Bu şekilde, değişim süresi 2 saate kadar olabilir.

iPhone 7 Ön Kamera Değişimi

iPhone 7 ön kamera değiştirme fiyatı sorunuz. Ön kamera, kırılma, çatlama, kamera esnekliğinde hasar ve çekim ömrünün sona ermesi gibi problemlerin bir sonucu olarak değiştirilmelidir. iPhone 7 ön kamera değiştirme süresi yaklaşık 3 saattir. Değiştirme prosedürleri çok dikkatli ve dikkatlice yapılmalıdır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 7 kamera camı değişimi fiyatı , iphone 7 kamera camı fiyatı , iphone 7 kamera camı kırıldı , iphone 7 kamera camı değiştirme , iphone 7 plus kamera camı değişimi , iphone 7 arka kamera camı değişimi , iphone 7 arka kamera cam değişimi , iphone 7 plus kamera cam değişimi , iphone 7 plus arka kamera camı değişimi fiyatı , iphone 7 plus arka kamera camı değişimi , iphone 7 arka kamera camı fiyatı , iphone 7 arka kamera camı kırıldı , iphone 7 arka kamera camı değiştirme , apple 7 kamera camı değişimi , iphone 7 kamera camı cam fiyatı , iphone 7 plus kamera camı değişimi fiyatı , iphone 7 kamera camı , iphone 7 plus kamera camı fiyatı , iphone 7 plus kamera camı kırıldı

iPhone 7 Arka Ön Kamera ve Kamera Camı Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 arka kamera, ön kamera ve kamera camı değişimi, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odamızda uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından özel araç gereç kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzdaki bilgiler kamera değişikliği sırasında asla silinmeyecektir. Kameranız kullanım kalitesinin ilk gününe geri döner. Kamera değiştirildikten sonra, telefonunuz Cep Hastanesi teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, kameranızla ilgili herhangi bir sorun teknisyenlerimiz tarafından çözülecektir.