iphone 7 Plus ekranı çatladı kırıldı
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iphone 7 Plus ekranı çatladı kırıldı?

iPhone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı

Ekran Sorunları Olan İphone 7 Plus Telefonlarınız Varsa Ne Yapmalı

iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı diyerek bize gelen kullanıcılarımız sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyor ve piyasa koşullarının en uygun fiyatını ödüyorlar.Pek çok telefon modelinde olduğu gibi Apple firmasının önde gelen modellerinden iphone 7 Plus modelinde de ekran sorunları meydana gelebiliyor.

Bunlardan büyük çoğunluğu kullanıcı kaynaklı kırılmalar, çatlamalar gibi sorunlar olabilmekte. Elbette böyle durumlar garanti kapsamına girmiyor ve sizin uygun bir teknik servis hizmeti bularak bu sorunlar için doğru bir hizmet almanız şart oluyor. Burada iphone 7 Plus kullanıcılarının aklına gelen soruların başında “cihazımın ekranını nasıl ve nerede değiştirmeliyim?” sorusu geliyor. Kuşkusuz ki merak edilen diğer konu “uygun fiyat” olmakta.


iphone-7-Plus-ekrani-catladi-kirildi
iphone-7-Plus-ekrani-catladi-kirildi

Tasarımı ve görüntü özellikler ülkemizde tercih edilen telefon modellerinin başında gelen iphone 7 Plus serisi bazen istenmeyen kazalara maruz kalabiliyor. Yere düşürülme, üzerine ağırlık düşmesi, ezilme veya çizilme gibi kazalardan genellikle oldukça hassas olan ekran donanımı zarar görüyor. Kullanması keyifli ama hassas bu cihazlar genellikle iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayeti ile teknik servislere götürülüyorlar. Ekran sorunlarının garanti kapsamında olmadığını daha önce belirtmiştik. Peki öyleyse iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı veya çizildiyse bir iphone kullanıcısı olarak ne yapmalıyız?

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Çözüm Olarak Yapılması Gerekenler 

Cep Hastanesi farklıyla iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayetlerine karşı son derece hızlı çözümler üretiyoruz. Yıllar önce cep telefonu dünyasına uzman bir teknik servis olarak adım atan firmamız, yıllar içinde büyük bir teknisyen kadrosuna ve gelişmiş tamir ve onarım departmanlarına sahip oldu. İstanbul – Pendik bölgesinde bize ulaşan müşterilerimize sunduğumuz hizmet, zaman içinde ortaya koyduğumuz ücretsiz kargo fırsatları ile Türkiye’nin dört bir yanına yayıldı.
iphone-7-Plus-ekrani-servisi
iphone-7-Plus-ekrani-servisi

Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Öncü firmalardan biri olmanın gururunu müşterilerimizle paylaşıyor ve tüm telefon sorunlarında ücretsiz olarak danışmanlık yapıyoruz. Kullanıcılarımızın sorularına cevap vermek, onların öneri ve görüşleri ile her geçen gün daha da ileriye gitmek bizim açımızdan oldukça sevindirici.

iphone-7-Plus-ekrani-tamiri
iphone-7-Plus-ekrani-tamiri
  • iPhone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayetleri ile bize ulaşan müşterilerimize orijinal iphone parçaları ile değişim hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız tüm ekran parçaları (ön cam, dokunmatik, ekran paneli ve tüm bağlantılar) seri numaralı Apple ürünleri olduğu için telefonunuz değişim işleminden sonra tam da ilk gün elinize aldığınız haliyle görünecektir.
  • iPhone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı  şikayeti sonrasında uyguladığımız değişim işlemlerinden sonra firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti kapsamına alınırsınız.
  • iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı diyen müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Garantili, orijinal ve hızlı hizmetle telefonunuza yeniden kavuşun ve tüm bilgileriniz değişmeden telefonunuzu yıllarca kullanmaya devam edin.

Ekran değişimi için : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-7-plus-ekran-cam-degisimi


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iphone 7 Plus ekranı çatladı kırıldı?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir