iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi

175 

iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, ön kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır. Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2020 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

Stok kodu: BTHUJUC6 Kategoriler:

iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, ön kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır.

Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2020 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

iPhone Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi – Nisan Ayı

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

iPhone 7 Plus Muadil  Ön KameraSorunuz
iPhone 7 Plus Orijinal Ön Kamera 175  TL

iPhone 7 Plus Ön Kamera Sorunu

Akıllı telefonların kameralarının kalitesi zamanla azalır ve fotoğrafın ilk gününün kalitesi zamanla kaybolur. Bunun ana nedeni kameraların belirli bir kullanım ömrüne sahip olmasıdır. İlk fotoğraf çekiminden elde ettiğiniz kalite ve 15.000 çekimden sonraki sonuç gözle görülür şekilde farklı olacaktır. Elektronik cihazlar için yaygındır. Bunun dışında, harici efektlerin bir sonucu olarak ön kamera sorunları ortaya çıkabilir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Örneğin, kamera sokete darbeler sonucu lensi kırabilir veya kırabilir. Bu durumda, hasarı hemen tespit edebilirsiniz. Buna ek olarak, kameranın içine kaçan toz nedeniyle lens hasar görmüş olabilir. Böyle bir duruma gelince, sorunun nedenini anlayamazsınız. iPhone 7 Plus ön kamera şikayetleri, odaklanma sorunları, kamera açıldığında telefonu kilitleme veya kamera uygulaması simgesi ekrandan tamamen kaybolma gibi basit sorunları içerir. Belirtilen nedenlerden dolayı, iPhone ön kameranız çalışmıyorsa endişelenmenize gerek yoktur. Gerekli onarımları hemen yapmak için kısa bir iPhone servis ziyareti yapmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir: LG Q7 Plus Ekran Değişimi

7 Plus Ön Kamera Değişimi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Plus , ön kamera değişikliği alanında deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanılarak yapılır. Kamera değişiminin süresi Cep Hastanesi için 30 dakika ve 1 taraflı ücretsiz gönderim için 3 (üç) iş günüdür.

  • Orijinal Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  • Kamera fotoğraf / video çekim kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • Değişim sürecinde, cihazınız kesinlikle biçimlendirilmez ve böylece bilgileriniz silinmez.
  • Kamera değişiminden sonra, cihazınızın kamerasını istediğiniz kadar test etme hakkına sahipsiniz ve beğenmediyseniz, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

iPhone X Arka Kamera Değişimi

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 7 Plus Ön Kamera

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir