iPhone 7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 1862 Görüntülenme

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı

iPhone7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı , iPhone 7 Plus modelleri için kronik problem ses problemlerini elle yapabilir ya da kargo ile bize ulaşabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve veri kaybı olmadan biz cihazınızı tamir. iPhone 7 ve 7 Plus modelleri, en çok sahip olduğumuz sorunlardan biri ses problemidir.

iPhone ses sorunları genellikle mikrofon veya ilgili donanım bileşenleri veya yazılımla ilgili hatalarla ilişkilidir. Bununla birlikte, iPhone 7 ve 7 Plus modelleri, mikrofondan veya yazılımdan farklı bir onarım gerektiren kronik bir arıza haline gelen çok yaygın bir ses problemine sahiptir.

Bu hatayı %99 onarım oranı ile onarıyoruz. Apple hizmeti kronik olduğu için, doğrudan iletim yoluyla sorunu ortadan kaldırarak garanti edilir cihazlar. Apple servisi, Garanti Süresi Dolmuş cihazlarda entegre olan anakartı onarmadığından, bir ücret karşılığında bir takas işlemi (değişim) yapılacaktır.

iPhone 7 Plus Ses Cızırtılı Geliyor

Son derece popüler bir seçenek haline gelen onarım uzmanları, her geçen gün kendini aşmaya devam ediyor. iPhone ses entegrasyonu değişikliği hakkında konuştuğumuzda, bu alanda gerçekten önemli uzmanlar var. Gerekli entegrasyonu sağlayacak ve sistemi sağlıklı hale getirecek uzmanlar size yardımcı olabilir.

 • iPhone’um donuyor takılıyor
 • Ses gidip gelmiyor
 • iPhone 7 ile arama yaptığımda hoparlör butonu grileşiyor
 • iPhone açılması uzun sürüyor
 • iPhone 7 ses kaydı yapamıyorum
 • Ses ile alakalı hiçbir parça çalışmıyor
 • Ahizeden ses gelmiyor

iPhone çok özel ve benzersiz bir parça. Gerekli değişiklik için, sağlıklı bir parçanın olması ve uzman bir ekibin iş başında olması büyük önem taşımaktadır. Makul ve avantajlı hizmet sonucunda gerekli parçanın değiştirilmesi ve entegrasyonu mümkündür

iPhone Ses Entegre Değişimi Fiyat Listesi

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 7Ses Entegresi Değişimi 450 ₺
iPhone 7 PlusSes Entegresi Değişimi 550 ₺

iPhone 7  Ses Sorunları Belirtileri Ve Çözümü

iPhone 7 ses sorunları kullanıcı kaynaklı veya kronik sebeplerden dolayı ortaya çıkan ve özellikle görüşme kalitesini etkileyen durumlardır. Çoğu kullanıcı arama yaptığında ses alamadığını ve hoparlör butonunun gri olarak kaldığını rapor etmektedir. Bunların dışında;

Tuzla Cep Telefonu Tamiri
 • Uzun süren açılış süresi
 • Aramalar sırasında hoparlöre alma düğmesi grileşir
 • Aramalarda ahizeden ses gelmez, mikrofondan ses gitmez
 • Mikrofon çalışmaz veya video kaydında ses yoktur
 • Sesli notlar bölümünde grileşen kayıt butonu

Bu sorunlar meydana fiziksel hasar gerektirmez. Mikrofon veya hoparlör parçaları bozulmaya gerek yok. Bunlar tamamen anakart kaynaklı sorunlar! Gri hoparlör genellikle iphone’unuzun anakartındaki ses entegresi değişimi gereklidir.

Bu parçanın arızası, anakartın bu bölümünde meydana gelen aşırı ısınma veya etkiden kaynaklanmaktadır. Bu bölüm, iPhone 7 Plus modellerinde sesin işlenmesinden ve kontrol edilmesinden sorumludur ve bu bölümle bağlantı kaybolduğunda yukarıda belirtilen hatalar oluşur.

iPhone7 Plus ses sorunu
iPhone7 Plus ses sorunu

Eğer iPhone 7 ses sorunları yaşıyorsanız ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız, ücretsiz Scotty gönderebilirsiniz. Gerekli testler ve sorun giderme işleminden sonra, fiyat hakkında bilgilendirileceksiniz. Rızanızı verirseniz, telefonunuz en geç üç iş günü içinde tamir edilecek ve kurye ile size gönderilecektir.

iPhone7 Plus ses sorunu yaşadığınızı nasıl anlarsınız

Her şeyden önce, çağrılarda, statik duymaya başlarsınız

 • Diğer taraf seni duyabilir ya da duyabilirsin
 • Simge etkin olmadığı için çağrıyı hoparlöre geçiremezsiniz
 • Video çekimi sırasında ses kaydı yok
 • Eğer Siri seni duymazsa
 • Cihazınızı önceden yüklemek çok zaman alır, yani cihazınızı çok geç açar

İşte Cep Hastanesi devreye giriyor. Kronik bir sorun olan bu sorun, ses ıc ses entegre kaynaklanmaktadır. Ümraniye’nin enerji santrali alanında bulunan teknik servisimizde, hasar değerlendirmesinden sonra bu işlemin süresi değiştirilebilir ve genellikle 1 gün içinde tamamlanır. Bu işlemden sonra veri kaybı yoktur.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı iphone 7 ses entegresi fiyat, iphone 7 plus ses entegresi fiyatı, iphone 7 ses entegresi sorunu, iphone7 plus ses entegresi değişim fiyatı, iphone 7 ses entegresi değişimi fiyat, iphone ses entegresi değişimi fiyat, iphone 7 plus ses entegresi değişimi, iphone 6 ses entegresi değişimi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir