iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 4797 Görüntülenme

iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu

iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu makalemizde ayrıntılı olarak anlatılmış ve sizi aydınlatacak, yardım edebilecek bilgiler detaylı olarak paylaşılmıştır.

iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu

1- iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu Telefonunuzun şarj olmadığını fark ettiğiniz durumlarda ilk olarak başka bir telefon şarj aletini cihazınızda denemenizi öneririz. Telefonunuzun şarj olma sorunu cihazınızdan kaynaklanabileceği gibi kullanmakta olduğunuz şarj aletinden de kaynaklanıyor olabilir. Sorunun cihazınızdan mı yoksa şarj aletinden mi kaynaklandığını mutlaka öğrenin.

2- nun sıklıkla yaşandığı durumlardan birisi de şarj ucu sokete tam olarak oturmadığında yaşanır. Telefon kılıfınızı kontrol edin ve şarj ucunun sokete oturduğundan emin olarak telefonunuzu tekrar şarj etmeyi deneyin.

3- Havadaki aşırı nem ya da sıvı teması dolayısıyla şarj soketiniz oksitlenmişse telefonunuz şarj olmama sorunu yaşar, oksitlenme var mı yok mu emin olun.

4 – Alınan bir darbeden ötürü şarj soketiniz kırılmış, arıza yapmış ya da çatlamış olabilir. Kontrol edin.

5- Soket girişinin içine mendil artığı, küçük pamuk parçacığı gibi cepte unutulan çer çöp kaçmış olabilir kürdan yardımıyla ve kesinlikle çok dikkatli olarak içinden çıkarın. (aslında bu durumda da işi şansa bırakmayıp yetkili bir kişiden yardım almanızı öneririz.)

Huawei Şarj Çok Çabuk Bitiyor Ne Yapmalıyım

iPhone 7 şarj olmama sorunu ve çözümü ‘nde en önemli mesele sorununuzu ertelemeden en yakında harekete geçmek ve tecrübeli uzman kişilerden servis almaktır.

iPhone 7 şarj soketi değişim fiyatı 150 tl olarak belirlenmiştir.

Elden başvurularınızda cihazınız 30 dakika içinde, ücretsiz kargo gönderim seçeneğini tercih etmeniz durumunda 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Teslim sırasında aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ya da tereddüt yaşadığınızı belirtirseniz ödediğiniz para size iade edilir. Onay verdiğiniz takdirde 3 ay boyunca geçerliliğini koruyan bir garanti kartı ile cihazınızı teslim alırsınız.

iphone 7 şarj olmama sorunu ve çözümü İmzalı ve yetkili teknik servisin özel kaşesi güvencesi altında size verilen bu garanti kartı sayesinde 3 ay boyunca telefonunuzla ilgili olarak yaşayacağınız her türlü (kullanıcı hatasından kaynaklanmadığı tespit edilen) sorunlarda ücretsiz teknik servis hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir