iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü

iPhone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü makalemizde ayrıntılı olarak anlatılmış ve sizi aydınlatacak, yardım edebilecek bilgiler detaylı olarak paylaşılmıştır.


iPhone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü 

1- Telefonunuzun şarj olmadığını fark ettiğiniz durumlarda ilk olarak başka bir telefon şarj aletini cihazınızda denemenizi öneririz. Telefonunuzun şarj olma sorunu cihazınızdan kaynaklanabileceği gibi kullanmakta olduğunuz şarj aletinden de kaynaklanıyor olabilir. Sorunun cihazınızdan mı yoksa şarj aletinden mi kaynaklandığını mutlaka öğrenin.

2- Şarj olmama sorununun sıklıkla yaşandığı durumlardan birisi de şarj ucu sokete tam olarak oturmadığında yaşanır. Telefon kılıfınızı kontrol edin ve şarj ucunun sokete oturduğundan emin olarak telefonunuzu tekrar şarj etmeyi deneyin.

3- Havadaki aşırı nem ya da sıvı teması dolayısıyla şarj soketiniz oksitlenmişse telefonunuz şarj olmama sorunu yaşar, oksitlenme var mı yok mu emin olun.

4 – Alınan bir darbeden ötürü şarj soketiniz kırılmış, arıza yapmış ya da çatlamış olabilir. Kontrol edin.

5- Soket girişinin içine mendil artığı, küçük pamuk parçacığı gibi cepte unutulan çer çöp kaçmış olabilir kürdan yardımıyla ve kesinlikle çok dikkatli olarak içinden çıkarın. (aslında bu durumda da işi şansa bırakmayıp yetkili bir kişiden yardım almanızı öneririz.)

iphone 7 şarj olmama sorunu ve çözümü ‘nde en önemli mesele sorununuzu ertelemeden en yakında harekete geçmek ve tecrübeli uzman kişilerden servis almaktır.

iphone 7 şarj soketi değişim fiyatı 150 tl olarak belirlenmiştir.

Elden başvurularınızda cihazınız 30 dakika içinde, ücretsiz kargo gönderim seçeneğini tercih etmeniz durumunda 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Teslim sırasında aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ya da tereddüt yaşadığınızı belirtirseniz ödediğiniz para size iade edilir. Onay verdiğiniz takdirde 6 ay boyunca geçerliliğini koruyan bir garanti kartı ile cihazınızı teslim alırsınız. iphone 7 şarj olmama sorunu ve çözümü İmzalı ve yetkili teknik servisin özel kaşesi güvencesi altında size verilen bu garanti kartı sayesinde 6 ay boyunca telefonunuzla ilgili olarak yaşayacağınız her türlü (kullanıcı hatasından kaynaklanmadığı tespit edilen) sorunlarda ücretsiz teknik servis hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iphone 7 Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir