/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 2044 Görüntülenme

iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri Fiyatı

iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri Fiyatı , iPhone ses güvenliği, mikrofondaki veya ilgili donanımdaki veya yazılımdaki hatalarla ilgilidir.

Bununla birlikte, iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin çok yaygın bir ses sorunu var, bu da kronik bir rahatsızlık haline geldi ve bu da mikrofonlar veya yazılımlar dışındaki onarımlara ihtiyaç duydu. Hizmetimizde %99 onarım oranı ile bu hatanın tamircisi. iPhone 7 ses entegrasyonunun fiyatını okuyabilirsiniz ve sürecin nasıl yapıldığını yazıyoruz.

iPhone 7 Ses sorunları belirtileri

Çoğu kullanıcı arama yaptığında ses alamadığını ve hoparlör butonunun gri olarak kaldığını rapor etmektedir. Bunların dışında;

 • Uzun süren açılış süresi
 • Aramalar sırasında hoparlöre alma düğmesi grileşir
 • Aramalarda ahizeden ses gelmez, mikrofondan ses gitmez
 • Mikrofon çalışmaz veya video kaydında ses yoktur
 • Sesli notlar bölümünde grileşen kayıt butonu

Entegre tamiri sırasında bilgilerinizin silinmemesi ya da zarar görmemesi için yedekleme yapıyoruz. iPhone 7 Ses entegresi tamamlandıktan sonra bütün bilgileriniz tekrar geri yüklenir. Böylelikle veri kaybı yaşamazsınız.

iPhone Ses Entegre Değişimi Fiyat Listesi

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 7Ses Entegresi Değişimi 350 ₺
iPhone 7 PlusSes Entegresi Değişimi 450 ₺

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Problemleri Nedir?

Hem kaliteli parça hem de kullanım konusundaki avantajlarla birlikte telefonunuzun niteliğini koruması için arıza olduğu zaman bir uzman tarafından yardım almak çok önemli.

 • Telefon şarja takılı iken açılıp kapanıyor
 • Şarj olmuyor
 • Şarj ediyor gibi görünüyor fakat şarj olmuyor
 • Telefon elmada kalıyor, gel-gitler oluyor.
 • Açılmama problemi
 • Dokunmatik arızası
 • Ekran gelip gidiyor

Bu konuda iPhone ses entegresi değişimi tamamen profesyonellerin üstleneceği bir görev haline gelmiştir. Telefonun verimli olması ve sağlıklı bir şekilde kullanılması için parçanın değişmesi kadar değiştiren kişinin uzman olması da burada çok büyük önem taşıyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone Ses Entegresi Değişimi

Bugün piyasada ürün ve hizmet fiyatları çok makul rakamlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle iPhone marka telefonların parça fiyatları son derece hareketli bir pazarın malzemesi olmaya devam etmektedir. iPhone ses entegresi değişimi için gerekli parçaları öncelikli olarak uzmanların belirlemesi gerekiyor.

Telefonda İmei Nasıl Öğrenilir
iPhone Ses Entegresi Değişimi
iPhone Ses Entegresi Değişimi

Bu konuda siz öncelikli olarak yapacağınız masrafı ve telefonun kalitesini düşünmelisiniz. Uzman teknik servis becerisi ile birlikte bu kaliteli telefon modelleri eskisi gibi sapasağlam hale geliyor. Makul fiyatlarla birlikte gereken değişim ve fırsatlarla beraber telefonu çok verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 7 Ses Entegre Tamiri- Değişimi Nasıl Yapılır

Bazı parçalar telefonundan üzerinde gerçekten çok önemli bir etkiye sahip. Özellikle ses entegresi gibi çok gerekli olan bir parçanın değişim esnasında uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi çok önemli.

 • Servisimize getirdiğiniz ya da kargo ile gönderdiğiniz cihazınız öncelikle uzman arkadaşlarımız tarafından manuel olarak incelenir. İlk inceleme sonucu telefonunuzda donanımsal bir problem tespit edilirse size bildirilir.
 • Donanımsal problem ve arıza tespiti yapıldıktan sonra telefonunuz açılır ve anakart telefondan ayrılır.
 • Ardından anakart üzerinde uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımız anakart üzerinde spesifik çalışmalar yapar. Yapılan çalışmalar sonucu problemler giderilir ve anakart tekrar çalışır vaziyete getirilir.
 • Yapılan son testlerin ardından test etmeniz için cihaz size verilir. Yapılan çalışmalardan memnun kalmanız halinde işlem tamamlanmış olur. iPhone 7 Ses entegre tamiri işlemi tamamlanmış olur.

Sorunları çözme noktasında iPhone markasının internet üzerinde pek çok çözümü ettiği bilinmektedir. Özellikleri uzman ve teknik bakım servisi ile birlikte ihtiyaçları karşılayan bir sistem sürekli olarak size yardımcı olmaya devam ediyor.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri Fiyatı iphone 7 ses entegresi fiyat, iphone 7 plus ses entegresi fiyatı, iphone 7 ses entegresi sorunu, iphone 7 plus ses entegresi değişim fiyatı, iphone 7 ses entegresi değişimi fiyat, iphone ses entegresi değişimi fiyat, iphone 7 plus ses entegresi değişimi, iphone 6 ses entegresi değişimi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir