iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu

75 

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde 1 metre uzunluğunda şarj kablosu yer almaktadır. Bu orijinal kutulu ürünü web sitemizden 75 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu şarj kablosu ile iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Stok kodu: FPL6ZLQ4 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde 1 metre uzunluğunda şarj kablosu yer almaktadır. Bu orijinal kutulu ürünü web sitemizden 75 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu şarj kablosu ile iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu tür elektronik ürünleri satın alırken ürünün orijinal olup olmadığına mutlaka dikkat etmek gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali bulunur.
iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu oldukça rahat ve kolay bir kullanım sunar. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için kabloyu kırmamaya dikkat gerekir. Ürünü çantaya kılıfı ile birlikte atmak hem daha temiz kalmasını sağlar hem de zarar görme ihtimalini düşürür. Kabloyu temizlemek için pamuklu bir beze ekran temizleme spreyi sıkmak yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinden online olarak alabileceğiniz bu ürün kısa zamanda size ulaştırılmaktadır.
iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu satın aldığınızda faturası ile birlikte gönderilmektedir. Kargoyla gönderilen ürünün paketlemesi özenle yapılır. Bu sayede ürünün zarar görme ihtimali ortadan kalkar. Telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 8 ve iPhone 8 Plus cihazlarıyla uyumludur.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8-8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.