(1 müşteri Yorumu)

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu (Orijinal Kutusunda)

75,00 TL

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj başlığı bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: FPL6ZLQ4 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu ürününe web sitemiz üzerinden satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde 1 metre uzunluğunda şarj kablosu yer almaktadır. Bu orijinal kutulu ürünü web sitemizden 75 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu şarj kablosu ile iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Bu tür elektronik ürünleri satın alırken ürünün orijinal olup olmadığına mutlaka dikkat etmek gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali bulunur.
iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu oldukça rahat ve kolay bir kullanım sunar. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için kabloyu kırmamaya dikkat gerekir. Ürünü çantaya kılıfı ile birlikte atmak hem daha temiz kalmasını sağlar hem de zarar görme ihtimalini düşürür. Kabloyu temizlemek için pamuklu bir beze ekran temizleme spreyi sıkmak yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinden online olarak alabileceğiniz bu ürün kısa zamanda size ulaştırılmaktadır.
iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu satın aldığınızda faturası ile birlikte gönderilmektedir. Kargoyla gönderilen ürünün paketlemesi özenle yapılır. Bu sayede ürünün zarar görme ihtimali ortadan kalkar. iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 8 ve iPhone 8 Plus cihazlarıyla uyumludur.

iPhone 8-8 Plus 1 Metre Şarj Kablosu (Orijinal Kutusunda) için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu