iPhone 8 Arka Cam Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iPhone 8 Arka Cam Değişimi

iPhone 8 arka cam değişimi, Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle her işimizi neredeyse elektronik cihazlarla yapmaktayız. Bu cihazların başında ise cep telefonları gelmektedir. Cep telefonları sayesinde günlük bir çok işimiz oldukça kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Ancak günlük bir çok işimizi halledebilmemiz için son derece iyi ve kaliteli bir cep telefonuna sahip olmamız gerekmektedir. Bütün bu özelliklere sahip cep telefonları ise genellikle iPhone serisidir.

Özellikle de iPhone 8 bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir cep telefonudur. Ancak iyi ve kaliteli bile olsa bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi cep telefonlarında da bazı arızalar gerçekleşebilmektedir. Bu arızalar özellikle de İphone 8 gibi büyük ekran ve camlı cep telefonlarda sık görülmektedir.

Çünkü bu cihazların ekranları ve camları çok büyük olduğundan hassaslık seviyesi artmaktadır. Bundan dolayı da cam çizilme ve kırılma kazaları gerçekleşmektedir. İşte bu tarz kötü olaylarda firmamız size kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

iPhone 8 arka cam değişimi ile ilgili sorununuz olduğunda firmamız tecrübeli teknik servisi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Bütün teknik servis elemanlarımız alanlarında uzman çalışanlardır. Ayrıca iPhone 8 cep telefonlarınızın herhangi bir arızası olduğunda cep telefonunuzun tamiri için kullanacağımız bütün teknik malzemeler kalite malzemeden oluşmaktadır ve ayrıca bütün malzemelerimiz tamamen orijinal malzemelerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla firmamıza cep telefonlarınızı emanet edebilirsiniz.

"<yoastmark

Firmamız cep telefonu tamirinde piyasada öncü isimler arasında yer almaktadır. Her geçen gün başarılarına yenisini eklemekte olan bir firmaya sahibiz. Firmamızda güvenilir olmak ve müşteri memnuniyeti çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamızda en uygun fiyat uygulaması ve müşteri memnuniyeti artıran bir ödeme şekli kolaylığı uygulaması bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız en kaliteli ve en iyi hizmeti vermektedir. iPhone 8 cep telefonlarınızın bütün arıza işlemlerini çok hızlı bir şekilde ve kısa bir süre içinde bitirip teslim etmekteyiz.


iPhone 8 Cep Telefonunun Özellikleri

iPhone 8 arka cam değişimi, altın, gümüş ve uzay grisi şeklinde olan üç mükemmel renk seçeneği bulunan iPhone 8 cep telefonları oldukça şık ve oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Teknik özelliklerine baktığımızda ise 64 ve 256 GB kapasiteye sahip bir cihazdır. Oldukça ince ve hafif bir yapıya ve tasarıma sahip olmasından dolayı kullanımı oldukça kolaydır.

Retina Hd ekran özelliğine sahip olmakla birlikte 4.7 inç ekranı bulunmaktadır. Çözünürlük bakımından piyasadaki bir çok cep telefonundan çok daha kaliteli bir durumdadır. Parmak izine dayanıklı ve yağ tutmayan kaplama özelliği bulunmakta olan bir cihazdır. Ayrıca 30 dakikaya kadar su geçirmeme özelliği bulunmaktadır.


iPhone 8 Arka Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 8 arka cam değişimi cep telefonun arka kapak tasarımının cam olması nedeniyle kullanımı oldukça hassastır. Bundan dolayı istenmeyen bazı kazalar gerçekleşebilmektedir. Cam kırılmaları ve çizilme gibi durumlarda teknik servisimiz sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir. Firmamızda iPhone 8 arka cam değişimi fiyatı yaklaşık olarak 300 Türk Lirasıdır.

Ayrıca firmamızda ön cam değişimi ve ekran değişimi de yapılmaktadır. Bu hizmetleri en kısa sürede sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Ayrıca firmamız mağdur olmanızı engellemek amacıyla işçilik ve tamir süresini oldukça kısa tutmaktadır. Bu süre yaklaşık olarak 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Firmamız piyasadaki bir çok teknik servisin haricinde son derece güvenilirdir. En uygun ödeme şekillerinden ve en kaliteli hizmetten yararlanmak için sizleride firmamıza bekliyoruz.

iPhone Ekran Değişimleri İçin Tıklayınız.

 

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone 8 Arka Cam Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir