iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi

249 TL

iPhone 8 arka cam kapak değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınızın hiç bir vidası sökülmeden lazer makinası ile arka cam kapağınız sökülür. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 5VQVBS83 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 arka cam kapak değişimi zamanla bozulma eğilimindedir. Hasar, bir noktadan sonra hem telefona hem de parmaklarınıza zarar verme noktasına ulaşabilir. Bu nedenle, iPhone arka camını bir an önce değiştirmek genellikle akıllıca bir seçimdir. Cep Hastanesi olarak lazer ile iPhone arka cam kapak değişimi yapmaktayız.

iPhone 8 arka cam kapak değişimi, uzun yıllar sektörde deneyim sahibi olan profesyonel APPLE teknik servis deneyimi olan ekibimiz tarafından telefonunuz sökülmeden lazer ile kısa bir süre içerisinde arka cam kapağınızın değişimi yapılmaktadır.

iPhone 8 arka cam kapak ücreti

iPhone 8 arka cam kapak değişimi fiyatı 249 TL

Lazer ile iPhone 8 arka cam kapak değişimi

iPhone 8 ve üst modellerinin arkası cam malzemeden yapılmıştır. Darbe veya esneme sonrası arka kapak çatlayabilir veya kırılabilir. iPhone telefonunuzun arka camı çatlamış veya kırılmışsa, servisler genellikle cihazın değiştirilmesi gerektiğini söyler. Servisimizde lazer makinesi kullanıyoruz. Öncelikle sektörde daima teknolojiyi ilk kullanan ve son sistem cihazlarını bünyemize ekleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Önceliğimiz cihazlarınızı en temiz işçilikle onarmaktır. Lazer sistemi ile cihazınızı sökmeden ve 0 derece ısı yani ısı kullanmadan tamamen lazer ışınları ile kapağı yakıyoruz.

Cep Hastanesi teknik servisimizde “Lazer ile arka cam değişimini” hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YOUTUBE kanalımızdaki diğer videolara bakabilirsiniz.

iPhone 8 arka cam değişimi lazer videosu

iPhone arka cam değişimi ile birçok detayı birleştirdiğimiz içeriğimiz ile iPhone arka camını değiştirmeden önce teknik bilgi alabilirsiniz. Hazırladığımız makale sektördeki tecrübemize ve referanslarımıza dayanmaktadır. Tamamen profesyonel düzeyde teknik donanım, yazılım ve arıza tespit cihazları ile desteklediğimiz servisimizde iPhone arka kapak değişimi lazer makinesi ile yapılmaktadır.

iPhone 8 arka cam kapak değişimi cep telefonun arka kapak tasarımının cam olması nedeniyle kullanımı oldukça hassastır. Bundan dolayı istenmeyen bazı kazalar gerçekleşebilmektedir. Cam kırılmaları ve çizilme gibi durumlarda teknik servisimizde LAZER ile arka cam kapağınızı telefonunuz sökülmeden sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir. Bu hizmetleri en kısa sürede sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Ayrıca firmamız mağdur olmanızı engellemek amacıyla işçilik ve tamir süresini oldukça kısa tutmaktadır. Bu süre yaklaşık olarak 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Firmamız piyasadaki bir çok teknik servisin haricinde son derece güvenilirdir. En uygun ödeme şekillerinden ve en kaliteli hizmetten yararlanmak için sizlerde firmamıza bekliyoruz.

iPhone 8 lazer arka cam değişimi için bize ulaşınız

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye‘nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone 8 arka cam kapak değişimi nasıl yapılır ?

Cep Hastanesi iPhone arka cam kapak değişimi, gerekli tüm servis koşullarının karşılandığı bir ortamda gerçekleştirilir. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulmaktadır. Teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik bileklik takarlar.

 1. Hizmetimizde iPhone arka cam kapak değişimi lazer makinesi ile profesyonelce yapılmaktadır.
 2. Telefonunuzun bir tane dahil vidası sökülmeden arka camı lazer makinamız ile değişmektedir.
 3. Piyasada bir çok teknik servis tornavida ve bıçak gibi sert aletlerle sökmeye çalışmakta ve cihazın orijinal çerçevesine ve özellikle iç donanımına zarar vermektedir.
 4. Bu işlem, cihazınızı hiç sökmeden yapılmaktadır. Arka cam yüzeyinden gönderilen lazer dalgaları ve ışıklar ile kapağın arkasındaki epoksi malzeme yakılarak yok edilir.
 5. Daha sonra yüzey tekrar lazerle temizlenir ve yeni arka cam kapak takılır.

Garanti süresi dahilinde arka cam ile ilgili, kullanıcı hatası (telefonun kırılması, sıvı teması, telefonun darbe alması ve benzeri) dışında karşılaşılan teknik sorunlar Cep Hastanesi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. iPhone arka cam kapak değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda üst kısımda yazmış olduğumuz maddelere göre sırayla işlem gerçekleşir ve arka cam kapağın görüntüsü ve kalitesi orijinal durumuna geri döner.

iPhone 8 arka cam kapak kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

iPhone 8 ve üst modellerinin arkası camdan yapılmıştır. Bu nedenle, cihazın yere düşmesi, telefonunuza bir darbe alması, telefonun sert bir zemine çarpması, cihaza baskı yapması vb. nedeniyle arka cam kapak kırılabilir ve çatlayabilir. Bu durumun çözümü, Cep Hastanesi Teknik Servisi ile arka cam değişimi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Cihazınızın içindeki bilgiler silinmeden arka cam kapak değişimi sağlıyoruz.
 2. Değişimi yapılan arka cam kapak 3 ay Cep Hastanesi güvencesi ile garantisi bulunmaktadır.
 3. Hizmetimizde iPhone arka cam kapak değişimi lazer makinesi ile profesyonelce yapılmaktadır.
 4. Teknik servis odalarımız tamamen statik elektrikten arındırılarak cep telefonu teknik servis işlemlerinin yapılacağı şekilde dizayn edilmiştir. Düzenli olarak sterilize yapılmaktadır.
 5. Cep Hastanesi 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanarak işlemler sağlanmaktadır.

iPhone arka camları kırıldıktan sonra zamanla daha çok dağılmaktadır. Hasar, bir noktadan sonra hem telefona hem de parmaklarınıza zarar verme noktasına ulaşabilir. Bu nedenle, iPhone arka cam kapağınızın mümkün olan en kısa sürede değiştirmek genellikle akıllıca bir seçimdir.

İncelemeler

 1. Cep Hastanesi

  Merhaba arka cam kapak değişimleri ortalama 1 2 saat arası sürüyor,iPhone 8 arka cam kapak değişimi fiyatı 249 TL dir.

 2. NURSEL ULU

  Merhaba hayırlı işler telefonumda arka kapak kırıldı değişimi kaç saat sürüyor acaba ?

 3. Cep Hastanesi

  Merhabalar;
  iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249,00 TL

 4. ÖZGÜN SELVAN

  Merhaba kolay gelsin telefon düştü arka camı kırıldı ücret bilgisi verirmisiniz.

 5. Cep Hastanesi

  Merhabalar arka cam değişimini lazer makinası kullanılarak yapıyoruz ve eskisi gibi kullanmaya devam ediyorsunuz, iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249 TL dir.

 6. REGAİP KERMEN

  Merhaba kolay gelsin arka cam çatlak kullanıyorum cihazı değiştirmek istesem eskisi gibi olurmu ve fiyatı ne kadar olur.

 7. Cep Hastanesi

  Merhaba iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi güncel Fiyatı 249 TL dir.

 8. BURÇİN TUNA

  selamlar benim telefonumun arka camı kırıldı değiştirmek istiyorum yukarıda yazan fiyat güncelmidir.

 9. Cep Hastanesi

  Merhabalar lazer makinası ile sökülüp değişiyor ve hatasız orjinali gibi bir görünüm oluyor.iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249 TL dir.

 10. OĞUZ MUSLU

  Merhaba kolay gelsin telefonumda arka cam catladı kullanırken elime battığı için değiştirmek istiyorum merak ettiğim husus şu değiştikten sonra aynısı gibi olurmu ?

 11. Cep Hastanesi

  Merhabalar evet lazer makinası kullanılarak sıfır hata ile orjinal ayarında arka kapak değişimi yapıyoruz.iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249 TL dir.

 12. NURİYE SÜZEN

  Merhaba kolay gelsin arka cam değişiminden sonra eskisi gibi olurmu cihaz aralık felan kalmıyor değilmi lazer ile yaptıgınızı duydum.

 13. Cep Hastanesi

  iPhone 8 Arka cam değişimi 249 TL olup işlem süresi 2 saattir.

 14. MELDA BURHANLI

  Merhaba kolay gelsin telefonumun arka camı kırıldı değişim süresi ve ücreti nedir bilgi verirmisiniz.

 15. Cep Hastanesi

  Merhaba arka kapak değişimleri 1 saat sürüyor istediğiniz zaman gelebilirsiniz.selamlar

 16. Cep Hastanesi

  Merhaba iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249 TL dir,değişim süresi 1 saattir.

 17. HARUN YURT

  Merhaba arka cam kapağım kırıldı değişim süresi ne kadar acaba

 18. EMRE EREL

  Merhabalar arka cam değiştirmek istiyorum randevü verirmisiniz bana yarın için

 19. Cep Hastanesi

  Merhaba iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı 249 TL dir.

 20. DOĞAN TOSUN

  Merhaba kolay gelsin telefonumda arka cam kırıldı bunun değişmesini istiyorum hatasız yapıyormusunuz.

 21. Cep Hastanesi

  merhaba sinem hanım arka cam değişimini profösyönel ustalar ve ekipmanlar ile cihazınıza hiçbir zarar vermeden değiştiriyoruz.selamlar

 22. sinem

  merhaba kolay gelsin ben telefonumda arka cam kırıldı düşürdüm allahtan ekrana bişe olmadı arka cam değiştirdigimizde ekran zarar görürmü telefonu8n baska yerinde sıkıntı cıkarmı onu merak ediyorum.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir