Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi

iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi

Iphone 8 Arka Kamera Cam Değişimi

iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi

iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Fiyat: 199 ₺

iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi en iyi teknik servis koşullarında %100 memnuniyetle çözmek için hizmetinizdeyiz. Tüm iPhone modelleri için arka kamera değiştirme hizmetlerimiz garantili bir şekilde tarafımızca güvenle gerçekleştirilmektedir.

iPhone 8 Arka Kamera Camı Değişimi Fiyatı – Aralık Ayı

iPhone 8 Cam Değişimi549 ₺
iPhone 8 A Kalite Ekran Değişimi899 ₺
iPhone 8 Orijinal Ekran Değişimi1549 ₺
iPhone 8 Batarya Değişimi849 ₺
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi599 ₺
iPhone 8 Kasa Değişimi1849 ₺
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi549 ₺
iPhone 8 Arka Kamera Değişimi1049 ₺
iPhone 8 Hoparlör Değişimi349 ₺
iPhone 8 Kamera Cam Değişimi199 ₺
iPhone 8 Kulaklık Soketi Değişimi499 ₺
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi449 ₺
iPhone 8 Şarj Mikrofon Değişimi599 ₺
iPhone 8 Home Tuşu Değişimi599 ₺

İlginizi Çekebilir: iPhone 5S Ekran Değişim

iPhone 8 Arka Kamera Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone arka kamera cam değişimi periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmış teknik servis odamızda yapılır.

  1. Kamera camı değişimi yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon modeline uygun kamera camı kullanılır.
  3. Kameranın fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Değişim sonrasında kamerayı dilediğiniz kadar inceleme yapabilirsiniz.
  5. iPhone kamera camı değişiminin ardından telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı kamera camı garantisi ile birlikte sizlere teslim edilir.
  6. Garanti süresi dahilinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
  7. Tüm onarım işlemleri 15 yıllık tecrübeye sahip APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Teknik servisimizde iPhone 8 arka kamera camı değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde sizlere anlatmış bulunmaktayız.

iPhone 8 Kamera Camı Kırıldı

iPhone satın aldınız, bir aksilik oldu ve kamera camı kırıldı. Apple ile görüştünüz ve garanti kapsamında olmadığını öğrendiniz ve cihazı komple değiştireceklerini söylediler. Küçük bir cam parçası kırıldı diye telefonu mu değiştireceksiniz. iPhone kamera camı kırıldı ise tekrar düşünün.

Kamera camının görevi, iPhone kamerasının dış etkenlerden korunmasını sağlamaktır. Bu cam kırıldığında, kamera sensörü tozlanabilir veya çalışmaz hale gelebilir.

Kamera camının kırık olarak kullanılmasını kesinlikle önermiyoruz. Kırık bir şekilde kullanılması, kameraya kalıcı hasar vereceğinden, kameranın değiştirilmesini gerektirebilir. Eğer hemen değiştirmeye vaktiniz yoksa para bandı ile üzerini yapıştırın ve en kısa sürede servisimize ulaşın.