iPhone 8 Arka Kamera Değişimi

549 TL

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi ,iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, arka kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır. Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2029 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

Stok kodu: 24RH9GY9 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, arka kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır.

Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2020 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

iPhone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi – Mart Ayı

iPhone arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 8 Muadil Arka KameraSorunuz
iPhone 8 Orijinal Arka Kamera 549  TL

iPhone 8 Arka Kamera Sorunu

Herhangi bir kamerada olduğu gibi, iPhone kameranın kalitesi ilk gün kalitesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun nedeni, belirli sayıda çekim yaşamının olmasıdır. Örneğin, ilk fotoğraf çekimi ile 20.000 fotoğraf çekimi arasında büyük bir kalite farkı var. Kamera problemi, iPhone çok fazla karşılaştığımız bir arıza. Müşterilerimizin şikayetleri her zaman aynıdır, kameram çalışmıyor, donuyor, arızalı. Hizmetimize ulaşan cihazlarda yaşanan yaygın sorunlar müşterilerimiz tarafından aşağıdaki şekillerde dile getirilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Reeder P11SE Ekran Değişimi

Kameranızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, tamire getirmeden önce gerçekte çalışmayan durumları çözebilirsiniz. Bazen küçük bir toz tanesi veya yazılım sorunları buna neden olabilir. iPhone kameranın soketi darbeler sonucu kırılabilir ve kamera lensi çatlayabilir. Veya içine kaçan toz kameranın lens çizik neden olabilir. Bu sorunların çözümü kamerayı değiştirmektir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 , kamera değişikliği alanında deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanılarak yapılır. Kamera değişiminin süresi Cep Hastanesi için 30 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderim için 3 (üç) iş günüdür.

  • Orijinal Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  • Kamera fotoğraf / video çekim kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • Değişim sürecinde, cihazınız kesinlikle biçimlendirilmez ve böylece bilgileriniz silinmez.
  • Kamera değişiminden sonra, cihazınızın kamerasını istediğiniz kadar test etme hakkına sahipsiniz ve beğenmediyseniz, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

iPhone X Arka Kamera Değişimi

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 8 Arka Kamera

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir