(1 müşteri Yorumu)

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu

60,00 TL

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
Stok kodu: VHN7U9MD Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz üzerinden online olarak satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye alarak iPhone 8 telefonunuzun ekranını çatlamadan ve çizikten korumanız mümkündür. Ürün, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerimizin paketlemesi de özenle yapılır.

Bu sayede zarar görmeden tarafınıza ulaşması sağlanır. iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu iPhone 8 cihazın uzun süre hasar görmeden kullanılmasına olanak sağlar. Bu sayede iPhone 8’in ekranı çizik almadan ve çatlamadan uzun bir süre kullanılır.

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu

Nano ekran koruyucunun temizliği de kolaydır. Bu tür ekran koruyucu malzemeleri ve telefon ekranlarını, temizlik için özel üretilmiş olan ekran temizleme sıvısı ile temizlemek gerekmektedir. iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu malzemeyi dilerseniz kadife ve kuru bir bezle de rahatlıkla ve kısa zamanda temizleyebilirsiniz. iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu telefonun renklerini, görüntü kalitesini ve parlaklığını etkilemez. Bu nedenle gözleri yormaz ve rahat bir kullanım sağlar.
Nano ekran koruyucu ile cihazınızı çantanıza rahatlıkla atmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir çizilme ya da kırılma söz konusu olmaz. iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu ürününe sahip olmak için kaliteli ürün satışı yapan firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bu ürün kısa bir sürede ulaştırılmaktadır. Böylece iPhone 8 cihazının rahat bir şekilde ve zarar görmeden kullanılması mümkün olur.

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu