iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu

99 

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz üzerinden online olarak satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye alarak iPhone 8 telefonunuzun ekranını çatlamadan ve çizikten korumanız mümkündür. Ürün, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerimizin paketlemesi de özenle yapılır.

Stok kodu: VHN7U9MD Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz üzerinden online olarak satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye alarak iPhone 8 telefonunuzun ekranını çatlamadan ve çizikten korumanız mümkündür. Ürün, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerimizin paketlemesi de özenle yapılır.


Bu sayede zarar görmeden tarafınıza ulaşması sağlanır. iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu iPhone 8 cihazın uzun süre hasar görmeden kullanılmasına olanak sağlar. Bu sayede iPhone 8’in ekranı çizik almadan ve çatlamadan uzun bir süre kullanılır.

iPhone 8 Nano Ekran Koruyucu

Nano ekran koruyucunun temizliği de kolaydır. Bu tür ekran koruyucu malzemeleri ve telefon ekranlarını, temizlik için özel üretilmiş olan ekran temizleme sıvısı ile temizlemek gerekmektedir. iPhone 8 Nano malzemeyi dilerseniz kadife ve kuru bir bezle de rahatlıkla ve kısa zamanda temizleyebilirsiniz. iPhone 8 Nano  telefonun renklerini, görüntü kalitesini ve parlaklığını etkilemez. Bu nedenle gözleri yormaz ve rahat bir kullanım sağlar. Nano ekran koruyucu ile cihazınızı çantanıza rahatlıkla atmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir çizilme ya da kırılma söz konusu olmaz. iPhone 8 Nano ürününe sahip olmak için kaliteli ürün satışı yapan firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bu ürün kısa bir sürede ulaştırılmaktadır. Böylece iPhone 8 cihazının rahat bir şekilde ve zarar görmeden kullanılması mümkün olur.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.