(1 müşteri Yorumu)

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi

349,00 TL

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 4PLZR4R7 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi ‘nin Akıllı cep telefonu kullanıcılarının, ekran boyutuyla, kolay kullanımı ve ergonomik yapısıyla en çok severek kullandıkları cep telefon serisi iPhonelerdir. iPhone cep telefonlarının son günlerde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen modeli ise iPhone 8 Plus serisidir. iPhone 8 Plus cep telefonun bir çok özelliği bulunması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.


iPhone 8 Plus cep telefonlarının daha önceki iPhone marka cep telefonlarından en büyük farklılıkları cam boyutlarının değişmesidir. Cam boyutlarının değişmesiyle görüntü özellikleri de değişmiştir. Bu sayede alıcıları görsel olarak daha da cezbetmektedir. Ancak iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi cep telefonlarının özellikle ön ve arka camlarının büyümesi nedeniyle bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Bu sorunların en başında ise darbelerden ve sürtmelerden kaynaklanan cam kırılmaları ve çizilmeleridir. iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi cep telefonları piyasada bulunan cep telefonlarından biraz özellik ve kullanış bakımından da gerek servis hizmeti gerekse yedek parça temini açısından pahalı bir cihazdır. Bundan dolayı İphone 8 Plus cep telefonlarınızda oluşan her türlü teknik, yazılımsal ve görsel arızaları firmamız büyük bir ciddiyetle yerine getirmektedir.

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus cep telefonlarının piyasa değeri, ülkemizde döviz kurunun oldukça bir hayli artmasıyla beraber, oldukça yüksek bir cihazdır. Bundan dolayı, ekran boyutunun hassaslık oluşturması ve arkasının cam olmasıyla da kullanımına oldukça dikkat edilmesi gereken bir modeldir. Ancak büyük ekran, büyük arka cam ve büyük ön camla dizayn edilmiş olan iPhone 8 Plus cep telefonlarının kullanımı oldukça hassastır.
Herhangi bir nedenden dolayı oluşan kırılma ve çizilmelerde oldukça büyük ücretler karşılığında tamiri yapılmaktadır. Ancak firmamız bu konuda bütün iPhone 8 Plus Arka Cam kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca verilen yedek parça garanti süreleri de kullanıcıların iPhone 8 Plus Arka Cam cep telefonlarının rahatlıkla tamiratını ya da parça değişimini yaptırabilirler.

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Garantisi

En uygun ödeme seçenekleri ve garantili fiyat anlayışıyla iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak kullanıcılarını mutlu etmeye çalışmaktayız. Ayrıca en hızlı, en iyi ve en kaliteli şekilde arka cam değişimi yapmaktayız. Şehir içinden gelen müşterilerimize iş yoğunluğuna göre aynı gün içinde iPhone 8 cep telefonlarını kırık ya da çizik cam değiştirilmiş ve sağlam bir şekilde ulaştırıyoruz.
Aynı zamanda şehir dışından bizi tercih etmek isteyen müşterilerimize de kargo ile akıllı cep telefonunu bize göndermesi durumunda elimizden geldiği kadar hızlı çözüm bulup, akıllı cep telefonlarını tamiri ya yada değişimi yapılmış bir şekilde sağlam olarak ulaştırıyoruz. Bütün cam değişimlerimiz ve kullandığımız bütün malzemeler orijinal ve a kalitedir. Bundan dolayı müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir. Bu boyutu ve darbelere açık bir yerde olması sebepli yaşanan kazalardır.
iPhone 8 plus cep telefonunuzun arka camı kırıldığında herhangi bir teknik servise başvurduğunuzda, yaklaşık olarak 250 ile 350 TL arasında bir fiyat ile arka cam değişimi gerçekleşecektir. Garantisi devam eden telefonunuzun arka camını Apple yetkili servisinde yaptırmaya kalktığınızda bu meblağlar 1000 TL’nin üzerine çıkacaktır. Sadece garanti süresi için bu fiyat farkını göze almakta sizleri zor duruma sokabilir. Teknik servislerde hem hızlı hem de daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.
    Cep Hastanesi

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu