(1 müşteri Yorumu)

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi

800,00 TL

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

Stok kodu: B398CTTC Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir.

Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

iPhone Kasa Değişimi Fiyatı – Aralık Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 8 Plus Muadil Kasa Değişimi 800 TL
iPhone 8 Plus Orjinal Kasa DeğişimiSorunuz.

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi ve Tamiri

iPhone 8 Plus kasa değişimi, kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. iPhone akıllı telefon kasanız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. 8 Plus kasa değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

Dahası, bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve 3 ay boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve iPhone 8 Plus kasanızı değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz bir şekilde sözleşmeli olduğumuz Yurt İçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Kasasında Çiziklik Var. Garanti Kapsamından Çıkar mı?

Daha önce yaptığımız uyarı bu konuda özellikle geçerlidir. Önce ona iyi haber verelim. Apple, iPhone’un çizilmesini garantiden çıkmanın nedeni olarak görmüyor. Ancak, istisnai olarak, bazı çizikler iPhone’unuzu garanti kapsamından çıkarabilir.

 • iPhone’unuzun kasasındaki çizik garanti kapsamında tamir edilmez.
 • iPhone’un kasasında çizik olması, başka arızaları garanti kapsamında tamir ettirmenize engel değildir.
 • iPhone kasasındaki çizikler sizin için sorunsa Apple ücretli değişimi genelde kabul ediyor. Çoğu zaman da kendi teklif ediyor.

iPhone 8 Plus Kasasında Eğiklik Yamukluk Var. Ne Yapılabilir? Değişim Olur mu?

Düşme, üzerine oturma gibi etkenlerden dolayı iPhone 8 Plus kasasında eğiklik / yamukluk oluşabilir. Normalde iPhone belirli derecede bükülmeye karşı dayanıklıdır. iPhone modellerinin bükme testlerini Youtube üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Bu durum Apple yetkili servisleri tarafından garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Yani;

 • iPhone’unuz yamulduysa servise gittiğinizde ücretsiz değişim veya tamir yaptıramazsınız.
 • iPhone’un yamulması, eğilmesi, bükülmesi fazla ısınmasından kaynaklansa dahi, kullanıcı hatası olarak görülür.
 • iPhone’un ücretli olarak değişimini servis teklif edebilir.
 • iPhone’un kasası yamulduğunda cihaz garanti kapsamı dışında kalır. Bu yüzden sadece diğer arızaları tamir ettirmek isterseniz, ücret talep edilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone 8 Plus Kasa

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu