Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 8 ve 8 Plus Home Tuşum Bozuldu

iPhone 8 ve 8 Plus Home Tuşum Bozuldu

Iphone 8 Ve 8 Plus Home Tuşum Bozuldu

iPhone 8 ve 8 Plus Home Tuşum Bozuldu 3 ay Cep Hastanesi garantisindedir. Randevu almadan servisimize gelerek iPhone 8 – 8 Plus home tuşu butonunu değiştirebilirsiniz. iPhone 8 – 8 Plus home tuşu servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone 8 – 8 Plus home tuşu, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır.

iPhone 8 Plus ve iPhone 8’in ana ekran düğmesi diğer iphone modellerinden farklı yapıdadır. Buton görünümünde olmasına rağmen aslında bir buton değildir. Yani parmağınızla düğme üzerine dokunduğunuzda buton içeri girmez.
Diğer iphone lardaki gibi fiziksel bir oynama göremezsiniz. Buton parmağınızı algılar, parmağınızla dokunmanızı veya ne kadar baskı yaptığınızı algılar, ama hiç bir şekilde diğer iphone larda olduğu gibi oynamaz.
Parmağınızla dokunduğunuzda algıladığınız tıklama hissi Taptic Engine (Taptic Motor) sayesinde olmaktadır.
Iphone 8 Home Tuşu Değişimi
Iphone 8 Home Tuşu Değişimi
DİKKAT!!: Apple orijinal servisinde iPhone 7 – 7 Plus ve 8 – 8 Plus Home tuşu değişimi ekranla birlikte değişmektedir. Fakat Cep Hastanesi ekibi olarak ekran değişmeden HOME tuşu değişimi yapmaktayız. !!!!
Iphone 8 Plus Home Tuşu Değişimi
Iphone 8 Plus Home Tuşu Değişimi

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone 8ve 8Plus Home Tuşum Bozuldu iphone 8 home tuşu bozuldu, iphone 8 home tuşu değişimi, iphone 8 home tuşu ayarı, iphone 8 home tuşu titreşimi kapatma, iphone 8 home tuşu dokunmatik mi, iphone 8 home tuşu kırıldı, iphone 8 home tuşu basmıyor, iphone 8 home tuşu sorunu, iphone 8 home tuşu çalışmıyor, ios 8 home tuşu sorunu, iphone 8 plus home tuşu sorunu, iphone 8 home tuşu fiyatı, iphone 8 plus home tuşu basmıyor, iphone 8 plus home tuşu çatladı, iphone 8 plus home tuşu fiyatı, iphone 8 home tuşu kullanımı, iphone 8 plus home tuşu kırıldı, iphone 8 home key not working, iphone 8 plus home key not working, iphone 8 plus home tuşu bozuldu, iphone 8 plus home tuşu titreşimi, iphone 8 home key sensitivity, iphone 8 plus home tuşu tamiri.