iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam, Ekran Değişimi

Telefon ekranı basit bir darbe ile kırılabilir. Aslında ekran koruyucu çözümler olsa bile yere düşen telefonun kırılma ihtimali yüksektir. Cebinizde taşıdığınız veya elinizde tuttuğunuz telefon bir şekilde darbeye maruz kalabilir. Bu gibi durumlarda iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi gerekli olduğu gibi, özellikle orijinal yedek parça tedarik noktasında vereceğiniz kararlar çok büyük önem taşımaktadır.


Önemli bir teknoloji ve güvenilir bir yatırım performansı ile birlikte bu konuda sizin verdiğiniz ve vereceğimiz kararlar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi yapabilmek için buradaki orijinal yedek parça seçeneklerinden faydalanmanız gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Hem tamir hem de parça değişikliği konusunda servis hizmeti kadar güvenilir tamir firmalarının yaptığı çalışmalar yine burada çok büyük önem taşımaktadır. Ekran değişimi veya ekran kırıklarına çare olacak değişim fırsatları noktasında, hem uygun fiyatlı parçalar hem de uzman tamir unsurları gerçekten size yardımcı olmak durumundadır.


iPhone 8 Ekran Değişimi Ve Fiyatı

Böylesine kullanışlı ve kaliteli bir telefon ancak tamir konusunda orijinal seçenekler ile birlikte mukavemetini sürdürebilir. Bazen parçaların değişmesi gerektiği gibi tamirat noktasında da uzman çalışmaları burada çok büyük önem taşımaktadır. iPhone 8 ekran değişimi ve fiyatı ne rakamlarda diye soracak olursanız basit bir araştırma ile birlikte önemli bir bilgiye sahip olmanız mümkündür. Hem ekran değişimi hem de diğer tamirat hizmetleri ile birlikte burada sizden talep edilen ücretin oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz.

iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi için pek çok firmanın internet üzerinden dikkatli bir hizmet ortaya koyduğunu görebiliyoruz. Hem iPhone 8 ve iPhone 8 Plus gibi çok tercih edilen telefon modelleri, özellikle de tamir konusundaki avantajlarla beraber kullanıcılar için önemli fırsatları ortaya koymak durumundadır. Tamirat ve parça değişim sektörünün özellikle interneti de verimli kullanarak çok hızlı bir gelişim gösterdiğine şahitlik ediyoruz. iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi burada karşımıza çok sık çıkan hizmetlerden biri haline geldi. Özellikle de orijinal yedek parça tedarik noktasında kendine güvenmiş olan firmaların, hem kabiliyet hem de yüksek performans noktasında ortaya koyduğu sonuçlar memnuniyet etkisi yaratmaya devam etmektedir.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam ve Ekran Değişimi ilgili

Burada sizin için en çok tutulan modeller üzerinde çalışma yapmaya devam ediyoruz. Detaylı aramalar ve uygun fiyatlı çözümler noktasında internet desteğini almak size yardımcı olacaktır. iPhone 8 Plus ekran değişimi ve fiyatı dediğimizde bu fiyatın ortaya koymuş olduğu rakamlar, elbette ki ödenir olmak zorundadır. Düşük maliyet ve kaliteli bir hizmet pek çok insanın beklentisi olduğu gibi tamirat ve parça değişimi noktasında da bu beklentiler yine ön planda olmaya devam etmektedir. Tamir teknolojisi ve güvenilir yedek parça tedarik hizmetleri ile birlikte, gerekli değişim hizmetleri çabucak gerçekleşmeye devam ediyor.

Özellikle de toplumun tamircilerden ve yedek parça tedarikçilerinden beklentileri çok net bir şekilde ortaya çıkmak durumundadır. Her biri farklı sebeple kırılmış olan parçaların yenisi ile değiştirilmesi telefonun maddi değerini koruması anlamına gelmektedir. Bununla beraber uzman bir tamirci yardımı ile birlikte bu süreci tamamen kendi lehinize çevirmeniz mümkün olacaktır. Teknoloji ve kabiliyet noktasında gerçekten çok iyimser çalışmalar kendini gösteriyor buradaki nitelikli ürünler ve iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi konusundaki çözümler gerçekten memnuniyet aşamalarını çok daha uygun bir yere getirmiş durumda. Bakım ve tamirat noktasındaki beklentileriniz orijinal yedek parçaların devreye girmesiyle birlikte gerçekten çok pozitif sonuç vermeye devam etmektedir. Ekran değişimi için https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-8-ekran-cam-degisimi/


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam, Ekran Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir