Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi

Iphone 8Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi; iPhone 8 Plus Red, amiral gemisi tasarımı ile en beğenilen iPhone’lardan birisidir. Cihaz 1920 piksel çözünürlükte 1080 piksel olarak geliyor ve 5.5 inç dokunmatik ekran sunuyor. Bu anlamda, kırmızı cam kapak değiştirme işlemi iPhone 8 Plus için enteresan.

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi; iPhone 8 artı kırmızı arka cam değiştirme, iPhone 8 artı kırmızı arka cam değiştirme fiyatı 499 TL fiyat fiyata dahildir. Cam değişimi mağazamızda 10 ila 45 dakika arasında gerçekleşir.

iPhone 8 Plus Red Arka Cam Değişimi

iPhone 8 Plus Red’in arka camının değiştirme fiyatı standarttır, ancak toplam 499 TL bir ücret karşılığında değiştirilebilir. Ürünün şarj ettiğimiz nakliye şirketi aracılığı ile bize teslim edilmesini dilerseniz, size ileteceğiz. Ayrıca şahsen ofisimizi ziyaret ve bizim güzellikler ile cihazınızın onarımı için bekleyebilir. iPhone 8 Plus’ın arka camının fiyatı değişim ücreti de dahil olmak üzere 499 TL.

Iphone 8 Plus Kırmızı
Iphone 8 Plus Kırmızı

iPhone 8 Plus Red Arka Cam Kırıldı

iPhone 8 Plus Red’in cam arkası kırıldı ve panik yapmanız gerekmiyorsa ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Yeni nesil iPhone cihazlarının arka kapakları cam kaplı olduğundan, genelde çatlaklar ve kırıklar olabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için iPhone 8 Plus kırmızı arka cam koruma teknolojilerini ve kapaklarını tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

iPhone 8 Plus Red arka kapak değişimi işlemleri ortalama olarak yoğunluğa bağlı olmakla birlikte 40 dakika kadar sürmektedir. Bu süreç direkt olarak elden teslimatlar için geçerlidir. Türkiye’nin farklı bölgelerinden kargo aracılığıyla göndereceğiniz ürünler ertesi gün elimize ulaşacak olup operasyon işlemi bu andan itibaren başlayacaktır. Kargonun tarafımıza ulaştırıldığı saate bağlı olmakla birlikte cihazınız gün içerisinde onarılarak kargoya yetiştirilmeye çalışılacak en kötü ihtimalle ertesi gün teslim edilecektir. Tarafınıza kargoya verilmesi ardından 24 saat içerisinde ulaştırılacaktır. Sizlere yazımız içerisinde iPhone 8 Plus Red arka cam değişimi fiyatı ve birçok konuda merak ettiklerinize yer vererek yardımcı olmaya çalıştık, aklınıza takılan tüm konularda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 8 plus kırmızı arka cam , iphone 8 plus arka kapak değişimi , iphone 8 plus red arka cam , iphone 8 plus arka kasa , iphone 8 plus arka kapak , iphone 8 plus arka kapak.