Iphone 8Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi; iPhone 8 Plus Red, amiral gemisi tasarımı ile en beğenilen iPhone’lardan birisidir. Cihaz 1920 piksel çözünürlükte 1080 piksel olarak geliyor ve 5.5 inç dokunmatik ekran sunuyor. Bu anlamda, kırmızı cam kapak değiştirme işlemi iPhone 8 Plus için enteresan.

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi; iPhone 8 artı kırmızı arka cam değiştirme, iPhone 8 artı kırmızı arka cam değiştirme fiyatı 499 TL fiyat fiyata dahildir. Cam değişimi mağazamızda 10 ila 45 dakika arasında gerçekleşir.

iPhone 8 Plus Red Arka Cam Değişimi

iPhone 8 Plus Red’in arka camının değiştirme fiyatı standarttır, ancak toplam 499 TL bir ücret karşılığında değiştirilebilir. Ürünün şarj ettiğimiz nakliye şirketi aracılığı ile bize teslim edilmesini dilerseniz, size ileteceğiz. Ayrıca şahsen ofisimizi ziyaret ve bizim güzellikler ile cihazınızın onarımı için bekleyebilir. iPhone 8 Plus’ın arka camının fiyatı değişim ücreti de dahil olmak üzere 499 TL.

Iphone 8 Plus Kırmızı
Iphone 8 Plus Kırmızı

iPhone 8 Plus Red Arka Cam Kırıldı

iPhone 8 Plus Red’in cam arkası kırıldı ve panik yapmanız gerekmiyorsa ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Yeni nesil iPhone cihazlarının arka kapakları cam kaplı olduğundan, genelde çatlaklar ve kırıklar olabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için iPhone 8 Plus kırmızı arka cam koruma teknolojilerini ve kapaklarını tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

MODEL FİYAT
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 349  TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 399  TL
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 399  TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 599  TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 799  TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 899  TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 849  TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 1099  TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 1099  TL

iPhone 8 Plus Red arka kapak değişimi işlemleri ortalama olarak yoğunluğa bağlı olmakla birlikte 40 dakika kadar sürmektedir. Bu süreç direkt olarak elden teslimatlar için geçerlidir. Türkiye’nin farklı bölgelerinden kargo aracılığıyla göndereceğiniz ürünler ertesi gün elimize ulaşacak olup operasyon işlemi bu andan itibaren başlayacaktır. Kargonun tarafımıza ulaştırıldığı saate bağlı olmakla birlikte cihazınız gün içerisinde onarılarak kargoya yetiştirilmeye çalışılacak en kötü ihtimalle ertesi gün teslim edilecektir. Tarafınıza kargoya verilmesi ardından 24 saat içerisinde ulaştırılacaktır. Sizlere yazımız içerisinde iPhone 8 Plus Red arka cam değişimi fiyatı ve birçok konuda merak ettiklerinize yer vererek yardımcı olmaya çalıştık, aklınıza takılan tüm konularda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 8 plus kırmızı arka cam , iphone 8 plus arka kapak değişimi , iphone 8 plus red arka cam , iphone 8 plus arka kasa , iphone 8 plus arka kapak , iphone 8 plus arka kapak

Kapak Değişimi için Neden Cep Hastanesi

İşiniz için, sosyal yaşamınızı yönetmek ve arkadaşlarınızın yarınki sınavı hakkında son dakika hatırlatmaları almak için akıllı telefonlar kullanıyorsunuz. Hayatınızı zorlaştırmayın, çünkü yeni bir telefonun fiyatından veya telefonunuzu bir tamirciye getirmenin zorluğundan korkuyorsunuz. iPhone ekran onarım tekniklerimiz iPhone’unuzla yapıldığında, telefonunuz satın aldığınız günkü kadar iyi görünecektir; planlarınızı mahvetmeden ya da yerel Apple Mağazanızdaki saçma fiyatlar ile uğraşmadan. iPhone 8+ cihazınızın ekran onarımı veya değiştirilmesi, hoparlör değişimi veya ana sayfa düğmesi değişimi gerektiriyorsa, vaktinizi, enerjinizi ve paranızı boşa harcamayın – almak için yukarıdaki ‘iPhone’umu Onar’ düğmesini tıklayın. Talep ve yerinde iPhone ekran onarım hizmetleri.,