Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone 9400540134014 Hata Kodu Çözümü

iPhone 9400540134014 Hata Kodu Çözümü

Iphone Hata Kodları Düzeltme

iPhone 9400540134014 Hata Kodu Çözümü ,iPhone telefonlarında yazılım güncellemesi sırasında sıkça karşılaşılan bir hata kodudur. Bu hata kodu, anakart üzerinde tümleşik nand belleğinin arızalanmasından kaynaklanmaktadır.

Bu hatanın çözümü, anakarta entegre edilmiş nand’nin değiştirilmesi ve yenisiyle değiştirilmesi veya ıpBox ile yeniden programlanmasıdır. Cep Hastanesi bu konuda size yardımcı olur, ortalama 1 için 2 iş günü önce olduğu gibi telefonunuzu çalışması için.

Anakartta entegre nand bellek bir silikondur ve onarımı zordur. Tamir edilemeyen nedenlere neden olan işlemcinin arızalanmasına neden olan kalıba maruz kalan yüksek sıcaklıktan önce kurcalamaya bağlı olarak hizmetimize gelen Bazı cihazlar.

Iphone Yazılım Hatası

iTunes de iPhone yazılım yükleme esnasında ekrana gelen hata kodları;

 1. [Aygıt adı] adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (9).
 2. [Aygıt adı] adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4005).
 3. [Aygıt adı] adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013).
 4. [Aygıt adı] adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4014).

Telefonunuzu iTunes üzerinden güncellediğinizde, genellikle güncell iphone i adlı iPhone’u geri yükleyemezsiniz. Bilinmeyen bir hata oluştu 3194 mek hatası alabilirsiniz, bu sorun genellikle telefonunuzun iOS 10 sürümü olduğunu varsayalım, ancak yüklemek istediğiniz cihaz iOS 9 ise, bu hatayı alırsınız ve yedeklemenizi yüklemek için yeni cihazınızı en son sürüme yükseltmeniz gerekir. (iOS 11.2.5) bu işlemi yaptıktan sonra işlemi yapmaya ve yedeklemenizi yüklemeye çalışırsanız, sorunsuz bir yedekleme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor

Fix iTunes Error 40134014 hatalarının Çözümü

 • Kurtarma modunda iTunes’a bağlanın, kurtarma işlemini başlatın.
 • iPhone ekranında “Dönen tekerlek” i gördüğünüzde, KABLOSUNU hemen çıkarın.
 • 10 saniye bekleyin.
 • Kabloyu tekrar takın – restorasyon işlemi başlayacaktır.

Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa şu adımları deneyin:

Cihazınızı güncelleyebilir, ancak cihazınız Kurtarma modunda başlarsa, yukarıdaki adımları tekrar izleyin. 4. adımda, güncelleştirme yerine geri yükle’yi seçin. Arka yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, cihazınızı bir yedekleme aracılığıyla ayarlamanız gerekir.

Güncelleme sırasında hata görmeye devam ederseniz:

 • Mac veya PC’niz için güncellemeleri kontorl edin. Bir güncelleştirme için bilgisayarınızı yeniden başlatırsanız, bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra güncelleştirmeleri yeniden denetleyin.
 • farklı bir USB kablosu kullanarak cihazınızı geri yüklemeyi deneyin.
 • Cihazınızı farklı bir bilgisayara geri yüklemeyi deneyin.
 • İPhone, iPad veya iPod touch’ınızı geri yüklemeye çalışırken 9, 4005, 4013 veya 4014 hatalarını görmeye devam ederseniz bize ulaşın.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone 9400540134014 Hata Kodu Çözümü iphone 3194 hata çözümü, iphone aranıyor hatası çözümü, iphone 4013 hatası çözümü, iphone 9 hatası çözümü, iphone etkinleştirme hatası çözümü, iphone 2009 hatası çözümü, iphone 56 hatası çözümü, iphone 21 hatası çözümü, iphone 4014 hatası çözümü, iphone 4013 hata kodu çözümü, iphone 21 hata kodu çözümü, iphone 3194 hatası kesin çözüm, iphone aranıyor hatası kesin çözüm, iphone 4013 hatası kesin çözüm, iphone 9 hatası kesin çözüm, iphone 1015 hatası kesin çözüm, iphone 11 hatası kesin çözüm, iphone 3004 hatası kesin çözüm, iphone hata kodu 1 çözümü, iphone 3g 1015 hatası çözümü resimli, iphone hataları ve çözümleri, iphone hata kodları ve çözümleri, iphone hata kodu 21 çözümü, iphone hata kodu 29 çözümü.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.