Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

Iphone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu, Tüm cihazlar ve cihaz parçaları mekanik bir ömre sahiptir. iPhone’un bazı parçaları da hasar görebilir ve zamanla kullanılamaz hale gelebilir. Bu parçalardan biri güç düğmesidir. Güç düğmesi zamanla hasar görebilir veya herhangi bir nedenle kırılabilir. Bazen bir yazılım sorunu nedeniyle güç düğmesi devre dışı bırakılabilir.

Bu durumda, cihazınızı istediğiniz zaman kapatamazsınız ve istediğiniz zaman kilitleyemezsiniz. Böyle bir durumla karşılaştıysanız, artık endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü bu sorunun geçici olarak üstesinden gelebilirsiniz. Şimdi bu sorunu nasıl çözeceğimizi sizinle paylaşıyoruz.

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

İPhone 6 akıllı telefonlarla sık sık karşılaştığımız sorunlardan biri, güç düğmesinin arızalanmasıdır. Böyle bir sorunla karşılaşılırsa, profesyonel APPLE teknisyenleri ilgili anahtarı değiştirmelidir. Bu makalede, Cep Hastanesi güç anahtarı değişikliğinin nasıl yapıldığı ve açma / kapama anahtarının başarısız olmasının nedenleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu, Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 güç anahtarı değiştirme fiyatı 100 TL. Değiştirme, alanında uzman olan ve cihazınız için özel olarak üretilen ekipmanı kullanan APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Telefon 6 güç düğmesi değiştirme süresi yaklaşık 30 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlandığınızda 3 (üç) iş günüdür. orijinal Ürün güç düğmesi değiştirme için kullanılır. tamir yapıldıktan sonra veya daha önce telefon sıfırlanmaz. yani bilgileriniz kesinlikle silinmez, olduğu gibi kalır. Yedek teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar (tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenir).
İPhone 6 güç düğmesi değiştirildikten sonra cihazınız 3 aylık Cep Hastenesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Baseband Entegresi Tamiri

Assistive Touch

Yardımcı dokunuş, iPhone’unuzun ekranında ios’ta sanal bir düğme görevi görür. Yardımcı dokunuş ile, ev anahtarının işlevini yerine getirebilir, iPhone’unuzu klonlayabilir, telefonunuzun ekran görüntüsünü alabilir ve daha birçok işlev gerçekleştirebilirsiniz. iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu Telefonunuzun güç düğmesi çalışmazsa, sanal bir güç düğmesi oluşturmak için yardımcı dokunuşu da kullanabilirsiniz.
Assistive Touch Nasıl Etkinleştirilir?

  1. iPhone’unuzun Ayarlar bölümünü açın.
  2. Ayarlar bölümünden Genele tıklayınız.
  3. Genel kısmından Erişilebilirlik kısmına tıklayınız.
  4. Erişilebilirlik kısmından AssistiveTouch tıklayınız.
  5. Ardından AssistiveTouch etkinleştirin.
  6. Ekranda Çıkan AssistiveTouch butonunda tıklayarak dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Artık iPod’unuzun ekranında sanal bir anahtar olan kullanışlı dokunuşu görebilirsiniz. Yardım dokunuşunu telefonunuzun herhangi bir yerinde herhangi bir yere konumlandırabilirsiniz. Bunu yapmak için sanal tuşu basılı tutun ve sürükleyin.