iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

iPhone açma kapatma ( on/ off ) kilit düğmesinin çalışmamasının birden fazla nedeni vardır ve Iphone kullanıcılarının en sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında gelir.

Bu makalemizde bu sorunun nedenlerini ve çözüm yollarını sizler için araştırdık. Bu sebeplerden bazıları aşağıda verilmiştir

1- iPhone Aşırı kullanılan tuş aşınır ve zaman içinde işlevini yitirerek çalışmaz.

2 – Havada bulunan aşırı nemden kaynaklanan oksitlenme durumları

3 – Alınan güçlü bir darbe sonucunda tuşun zarar görmesi-

4 – Ve tuşa zarar veren içeri sızmış partiküller iPhone açma kapatma kilit düğmenizin çalışmamasındaki başlıca nedenlerdendir diyebiliriz.

iPhone Power Tuşu Değişimi ve Değişim Fiyatları

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi
iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

iPhone power tuşu değişimi, basit bir işlem olmakla birlikte güvendiğiniz ya da araştırdığınız bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmesi gereken ciddiyette bir işlemdir.

İçine statik elektrik sızmayan, tamamen sterilize edilmiş bir odada ve kesinlikle orijinal parça kullanılarak yürütülmesi gerekir. Değişim işlemi sırasında ve sonrasında telefonunuzun içinde bulunan her türlü bilgi korunur. Silinmeleri gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Telefonunuzda performans değişikliği olumlu anlamda yaşarsınız çünkü bu işlem sırasında telefonunuzun genel iç temizliği de yapılır. Cihazınızı teknik servislerimize elden teslim ettiğinizde bekleme süreniz yaklaşık 30 dakikadır. Ücretsiz kargo gönderim hizmetinden yararlanmayı tercih ettiğiniz durumlarda telefonunuz adresinize 3 (üç) iş günü kapsamında ulaştırılır.

Apple iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

Telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Tereddüt yaşadığınız ya da aldığınız hizmetten memnun kalmadığınızı söylemeniz halinde ödediğiniz ücret tarafınıza sorgusuz sualsiz ve bekletmesiz bir şekilde geri iade edilir. Onay verdiğiniz takdirde ise telefonunuzu imzalı ve yetkili kişiler tarafından özel olarak kaşelenmiş garanti kartı ile birlikte teslim alırsınız. Size verilen bu garanti kartı sayesinde (kullanıcı hatası tespit edilmeyen) telefonunuzla ilgili yaşadığınız her sorunda 6 ay boyunca geçerli ücretsiz teknik servis hizmeti alma hakkınız bulunur. Bu hizmetten yararlanabilmek için size verilen bu garanti kartını kaybetmeyeceğiniz ve unutmayacağınız bir yerde muhafaza etmeniz oldukça önemlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir