Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor

Iphone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor basit bir işlem olmakla birlikte güvendiğiniz ya da araştırdığınız bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmesi gereken ciddiyette bir işlemdir.

İçine statik elektrik sızmayan, tamamen sterilize edilmiş bir odada ve kesinlikle orijinal parça kullanılarak yürütülmesi gerekir. Değişim işlemi sırasında ve sonrasında telefonunuzun içinde bulunan her türlü bilgi korunur. Silinmeleri gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

iPhone Power Tuşu Değişimi ve Fiyatları

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor birden fazla nedeni vardır ve iPhone kullanıcılarının en sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında gelir.

Bu makalemizde bu sorunun nedenlerini ve çözüm yollarını sizler için araştırdık. Bu sebeplerden bazıları aşağıda verilmiştir

1- iPhone Aşırı kullanılan tuş aşınır ve zaman içinde işlevini yitirerek çalışmaz.

2 – Havada bulunan aşırı nemden kaynaklanan oksitlenme durumları

3 – Alınan güçlü bir darbe sonucunda tuşun zarar görmesi-

4 – Ve tuşa zarar veren içeri sızmış partiküller iPhone iPhone açma kapatma kilit düğmesi sorunu nedenlerdendir diyebiliriz.

Telefonunuzda performans değişikliği olumlu anlamda yaşarsınız çünkü bu işlem sırasında telefonunuzun genel iç temizliği de yapılır. Cihazınızı teknik servislerimize elden teslim ettiğinizde bekleme süreniz yaklaşık 30 dakikadır. Ücretsiz kargo gönderim hizmetinden yararlanmayı tercih ettiğiniz durumlarda telefonunuz adresinize 3 (üç) iş günü kapsamında ulaştırılır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi

iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone açma / kapama anahtarı değiştirme, tamamiyle sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve cihazınıza özgüekipmanı kullanarak 7/24 güvenlik önlemleri ile Denetim altında tutulan teknik servis odamızda uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Teknik servisimize geldiğinizde değişim süresi 30 dakikadır ve tek taraflı Cep Hastanesi tarafından sağlanan kargo teslimat hizmetini kullanırsanız 3 (üç) iş günüdür.

Apple iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor ?

Telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Tereddüt yaşadığınız ya da aldığınız hizmetten memnun kalmadığınızı söylemeniz halinde ödediğiniz ücret tarafınıza sorgusuz sualsiz ve bekletmez bir şekilde geri iade edilir.

iPhone açma kapatma kilit düğmesi tamiri Onay verdiğiniz takdirde ise telefonunuzu imzalı ve yetkili kişiler tarafından özel olarak kaşelenmiş garanti kartı ile birlikte teslim alırsınız. Size verilen bu garanti kartı sayesinde (kullanıcı hatası tespit edilmeyen) telefonunuzla ilgili yaşadığınız her sorunda 3 ay boyunca geçerli ücretsiz teknik servis hizmeti alma hakkınız bulunur.