iPhone Anten Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 1832 Görüntülenme

iPhone Anten Sorunu

iPhone Anten Sorunu, Web sitemizin sık şikayetlerinden biri iPhone anten sorunu. Bu iPhone kullanıcıları rahatsız ve birçok nedeni olabilir bir hatadır. Ağ yok görmüş olduğunuzde bu hata doğar yada arama çubuğunda arama. Sonuç olarak, Arama, arama ve İnternet erişimi olması imkansız. İnternetteki en kapsamlı ağ mesele çözümüne hoşgediniz.

Bilinmeyen bir bölgede, özellikle iPhone anteni ile iPhone’un yada davetiyenin kullanıcısı olan bir ilişki değil. Apple ‘ın iphone’unun daha büyük bir kısmı için, çok endüstriyel bir tasarım, anten işlevi olarak da çalışan çekici bir paslanmaz çelik tekerlek içerir. Problem, resepsiyondaki sorunlar gerçek bir mesele oluşturduğunda ortaya çıkar, sadece sonuçlar yanlış şekilde tutulur.

Bu ‘Antennagate’ özelliği, iPhone şaşırtıcı bir halde cep telefonu aksesuar pazarına götüren şeylerden biri için en iyisi olarak kabul edilir. Bu sinyal performansı geliştirir telefon anteni, yanlış işleme sol alt köşede bol miktarda problem getirene kadar tutulur.

 • Sim kart kaynaklı olabilir. Kimi zaman Sim kartı kaldırarak ve yeniden yükleyerek ve kimi zaman sim kartı değiştirerek geliştirilir. Çözülüp çözülmediğini görmek için iPhone’unuzda başka bir sim kartı deneyin.
 • Gsm operatörünün baz istasyonu bulunmuş olduğunuz yerde iyi alma olmayabilir. Bodrum gibi yerlerde de sinyal verilmeyecektir.
 • Telefonunuzda geçici bir arıza olabilir. Durağan sıfırlama yapmak problemi çözecektir.
 • Bu iOS sürümü ile ilgili olabilir. Çözüm, geçerli bir sürümünüz varsa aletinizı güncellemektir. Bunu yapmak için, Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme gidin. Bunu yapmak için iTunes üzerinden güncellemenizi öneririz.
 • Operatör ayarlarını güncelleyebilirsiniz. Operatör ayarlarını görüntülemek için bakınız Ayarlar> Genel> hakkında. Yeni ayarlar almak için taşıyıcının internet sayfasını denetim edebilirsiniz. Örneğin, İnternet ayarları için,
 • Vodafone’da: * 7000 # tuşlayın ve arama tuşuna basın. Gelen ekranda Hizmetler’i seçin. İstediğiniz web ayarını seçin.
 • Başka bir Sim kartı denediğinizde mesele düzeltilirse ve yukarıdaki servis ayarlarını denedikten sonrasında mesele devam ederse, operatörü arayabilir ve destek isteyebilirsiniz. Ayarlarınızı kontrol edebilirler.
 • Tüm denemeleriniz başarısız olursa, Cep Hastanesi ile iletişimi geçmenin zamanı geldi.

iPhone Anten Sorunu

Anten Sorunu Düzeltme

Telefonu farklı bir halde tutmaya çalışın. Bu, hemen hemen çözülmüş bir ‘mesele değil’. Sinyal alımı problemleri de onlar telefonu biraz farklı bir halde tutmak için muhteşem bir çözüm yapabilirsiniz hissediyor Apple CEO’su Steve Jobs, rahatsız.

 • Doğru cilt veya kapakla başka bir şey yapmayı seçebilir, genellikle elinizi antene çok dokunmaktan kaçınmak için aktarım hızlarına ihtiyaç duyar ve kademeli veriler çağrılara niçin olur. Apple iPhone kullanıcıları, daha önce önerildiği benzer biçimde bir tampon veya başka bir vaziyet için resmi çözümlerini bulabilir. Ancak, burada ortaya çıkan sual, bu anten probleminin çözülmesinin etkisinden niçin sorumlu olmak istediğinizdir?
 • Bir oldukça kullanıcıya başvurmak için bir koli bandı tokatlayın ve gerçekten iyi çalışan bilimsel bir yol var! Organik olarak, iPhone ‘unuz bantlanmış-birlikte ‘ bir kere bakmış olduğunuzda, yeni bir sokak tokluğu seviyesine haiz olup olmadığınıza bağlıdır.
 • Gitmek için bir’ grup ‘ antenlerinden uzak durun. Bununla beraber, yokluğunu, maskeleme bandı, elektrik bandı (siyah), bant (açık yada kahverengi) ambalaj çözümlerini kanıtlayan birkaç şey daha vardır. Telefon bandı kanal bantlarına doğru rahatsız edildiğinde hafifçe yapışkan kalıntı bir oldukça kişi için yaygındır.
 • Alternatif olarak, iPhone ‘da iyi çalışan çelik jantlara iyi sarılmış bir lastik bant.
 • Apple tarafınca yapılan bir yazılım güncellemesi, anten problemini çözerken bir sözdü. Popüler inancın aksine, iPhone sinyal sayacında görüntülenen değişen şeylerin birkaç çubuğu daha iyi antene geliyor sadece gerçeklik, algılanan performans problemininin bir dereceye kadar sınırlandırılabileceğini söylemiş oldu. Ne olması olası değildir iPhone sinyal aşağılayıcı kapalı tutuyor.
iPhone Rehberden Birini Silemiyorum

Bu pozitif yönde sonuç vermek için başarısız bitkin her durumda, en son sürüme telefonunuzu yükseltme ve resepsiyon sorunları sıralamak.

iPhone Şebeke Var İnterneti Kullanamıyorum

Bir ağ var. Aramakta sorun yok. Sadece internete erişemiyorsanız;

 • Hard sıfırlama gerçekleştirin.
 • web ayarlarınızı sıfırlayın. Bunun için; Ayarlar> Genel> Sıfırla ağ ayarları Gidin. Sonuç olarak, Wi-Fi şifreleri, hafızadaki ağlar, VPN gibi ayarlar silinecektir.

Bant problemleri olabilir. Ayarlar > hücresel > Seçenekler > LTE ‘yiEtkinleştir’de 4g’yi etkinleştirin. Diğerlerini kapatın.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir