Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme

iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme

Iphone Arayan Kişinin İsmini Söyleme

iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme , Arayanı iPhone telefonunuzda duyurun veya sesi söylemek için hangi ayarları yapmanız gerektiğini bildirin. Teknoloji devi Apple, getirdiği özelliklerle kullanıcıların gözü haline geldi.

iPhone kullanıcıları Apple cihazlarını nasıl kullanacaklarını asla bilemezler. Arayanın ses şarkısının adının, yüksek güvenilirliğe sahip olan iphone telefonlarında birçok kişi tarafından bilinmediğinden eminim.

Evet, arayanın sesini söylemek mümkündür. Çalışırken telefonumuz çaldığında kim olduğumuzu merak ediyoruz. Sadece kim olduğumuza bak ve telefonu cebimizden çıkarmak için gücümüzü bırak.

Her türlü inceliği dikkate alan Apple hizmeti, bunu önlemek için özelliği iphone cihazlarına getirdi. Peki bu özelliği nasıl açarım? Bu sorunun cevabını kapsamlı bir şekilde haber dahil ediliyor. Arayan duyuru özelliğinin iphone telefonumuzdan açılmasını sağlamak için aşağıdaki adımları takip etmek yeterlidir.

iPhone Arayan İsmini Söyleme Açma

iPhone arayan, iPhone arayan, iPhone’u arayan kişi, iPhone arayanı arayan kişi, sesi duyan kişi, iPhone telefon arayan, sesi söyleyen kişi, iPhone arayan nasıl yapılır duyuru süreci, iPhone arayanı açmak istiyorum, iPhone’u kimin aradığını bilmek istiyorum . Bu işlem için telefonunuzdan birkaç ayar yeterli olacaktır, böylece arayan, arayanın daha önce kim olduğunu öğrenebilir. Bu süreçlerle ne olduğuna bakalım.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone Arayanın Adını Sesli Söyleme

Şu anda tek iletişim kanalı olarak bilinen telefonlarımız, bugünün çağındaki tüm operasyonlarımızı görüyor. Filmleri, günlük haberleri ve tüm arkadaşlarımızı göremiyoruz. Herkesin gençlerine ulaşana kadar elinde bir akıllı telefon var.
İphone telefon kullanıcıları mevcut özellikleri nedeniyle harici bir uygulama kullanmazlar. Bazen çalışırken telefonlarımıza bakamayız. Bununla birlikte, birisinin bizi aradığı veya kirli kişiye bakamadığımız zaman, tüm işlemlerimizi bırakıyoruz çünkü o kişinin kim olduğunu merak ediyoruz.
Buna gerek olmadan arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilmeniz için ilk olarak telefonun ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz. Ardından ”Telefon” yazan alana giriş yapalım. Beraberinde ”Aramaları duyur” alanına giriş yapıyoruz. Gelen seçenekleri ”Herkes” seçmeniz durumunda bundan sonra sizi arayan kişilerin ismini önceden duymuş olacaksınız. Böylelikle iPhone arayan ismini söyleme açma işlemlerinizi de tamamlamış olacaksınız.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme ,iphone biri aradığında isim söyleme nasıl kapatılır, samsung arayan kişinin ismini söyleme, iphone arayanın ismini gösteren program, iphone arayanın adını söyleme kapatma, iphone arayan kişinin ismini söyleme açma, iphone biri aradığında isim söyleme nasıl açılır, iphone 4 arayan kişinin ismini söyleme, iphone çalarken isim söyleme nasıl kapatılır.

iPhone Şarj Bildirim Sesini Değiştirme

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Şarj Bildirim Sesini Değiştirme nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.