Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

Iphone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor , iPhone telefon kullanıcıları hayır aradıktan sonra numarayı görmek istiyorum. Makalemizdeki işlemin ayrıntılarını açıklayacağız.

Bizim telefon görüşmeleri gelen aramalarda kişiye dayanmaktadır. Örneğin, o anda konuşmak istediğiniz kişinin sayısı, aramayı hemen bırakmak istemezsiniz. Ya da kişiyi cevapladıktan sonra, onun buluşmasını beklediğimiz numarasını kaydetmedik.

Biz de hemen bizim telefonda o kişinin sayısını kaydedin. Ancak, eğer telefon hattınızı gizli aramalara kapalı değilse, Cevapsız arama numara Yok, arayan numara Ancak görürsünüz. Sonuç, diğer taraf numarayı gizleyerek sizi aradığında bu şekilde olur.

Böyle bir aramayı görmek istemiyorum ayarları yapmak istiyorum çünkü yapmaya çalışmıyorsun. Çünkü telefon ayarında böyle bir ayar yoktur. Sadece hattınızda kapatabilirsiniz. Birlikte nasıl kapanacağımıza ve devam edeceğimize bakacağız.

iPhone Arayan Numara Gözükmüyor Çıkmıyor

iPhone arayan yok, iPhone arayan yok numara yok, iPhone arayan yok uyarı yok, iPhone numarası olmadan aranmak istemiyorum, iPhone numarası görünmeden çağrılmak istemiyorum, iPhone numarası görünmüyor. iPhone telefon kullanıcılarılar Hayır arayan numarası sonra denir ve kendi ayarlarını giriyoruz. Ama aslında, bu şekilde gitmemeli. Operatör hat üzerinde kapatılacak.

İlginizi Çekebilir: Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor

iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

Numarayı aramadan arama yapmak istiyorsanız, ayrı operatörlerin yollarını paylaşacağız. Turkcell hattını kullanıyorsanız, telefon numarasına giriyoruz, böylece telefonunuzdaki numaralar engellenebilir. Orada #253# yazmak yeterlidir. Yeniden açma için aynı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Iphone Arayan Numara Gözükmüyor

  • Turktelekom (Avea) için ise yine telefonunuzun arama ekranındaki numara giriş bölümün *253# yazmanız yeterlidir.
  • İptal için yine aynı bilgileri girebilirsiniz.
  • Vodafone için ise GIZLI AC yazdıktan sonra 7046’ya gönderebilirsiniz. Yine kapatabilmek için GIZLI KAPAT diyerek 7046 numarasına mesaj göndermeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Iphone Arayan Numara Gözükmüyor

Tüm operatörler için gizli numara engelleme işlemleri için iphone telefonlarınız üzerinden nasıl sağlanacağını anlattık. iPhone arayan numara gözükmüyor çıkmıyor işlemleri için aklınıza soru işareti bırakan bir nokta varsa bizimle yorumdan iletişime geçebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone son arama geçmişi görünmüyor, arayan kişinin ismi görünmüyor, iphone cevapsız arama ekranda görünmüyor, iphone gelen arama isim gözükmüyor, iphone son aramalar listesi gözükmüyor, iphone gelen aramalar gözükmüyor, telefon çalıyor ama arayan görünmüyor, iphone 7 son aramalar gözükmüyor.