iPhone Batarya Değişimi Sonrası
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone Batarya Değişimi / / 1 Yorum / 493 Görüntülenme

iPhone Batarya Değişimi Sonrası

iPhone Batarya Değişimi Sonrası, dikkate alınması gereken bazı hususlar vardır. Birçok kullanıcının merak ettiği konulardan biri olan bu duruma neyin dikkat edilmesi gerektiğine daha yakından bakalım ve size bu konuda ayrıntılı bilgi vermeye çalışalım.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Performans Artışı Olur Mu ?

iPhone telefonları genel olarak pil değişiminden sonra performans bakımından belirgin bir artış gözlemliyor. Çünkü iPhone telefonlarındaki pil değişiklikleri genellikle pil sağlığının azalmasıyla gerçekleştirilir. Eski pil telefonun mAh değerini tam olarak yansıtamadığından iPhone her zaman gerçek performansının altında çalışır. Bununla birlikte, durum yeni pil ile tamamen farklıdır ve mAh değeri artacağından iPhone istenen performansı gösterecektir.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Günlük Kullanımda Artış Olur Mu ?

iPhone telefonlarında pil değiştirildikten sonra günlük kullanımda önemli bir değişiklik meydana gelir. Örneğin, Günlük 3 veya 4 saatlik giden şarj süresi şimdi 10 ila 15 saat arasında gitmeye başlıyor. Bunun nedeni, yeni pilin yüksek mAh değerine sahip olmasıdır. Pil değiştirildikten sonra, pil sağlığı sekmesindeki yeni pilin en son durumuna bakarak şarjı bulmak mümkündür.

iPhone Servis Fiyatlandırması 2019

iPhone Açılmıyor Neden Olabilir ?

iPhone Batarya Değişimi Sonrası, iPhone pil değişimlerinde Cep Hastanesi Servisinden yardım alınması gerekiyor. Bazı kullanıcılar, pil değiştirildikten sonra iPhone‘larını açmama gibi durumlarla karşı karşıyadır. Bu nedenle, pil değişiminden sonra istenmeyen sorunlardan kaçınmak için bazı hususlar dikkate alınmalıdır. Şimdi bunların ne olduğuna daha yakından bakalım.

 • Pil değişiklikleri her zaman uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır.
 • Ayrıca orijinaline en yakın pillerle değiştirilmelidir.
 • Değişim sırasında son teknoloji ekipman kullanılmalıdır.
 • Ayrıca, pil değişimi sırasında telefonların diğer bölümlerine zarar vermemek de önemlidir.
 • Öte yandan, iPhone modeli uygun bir pil ile değiştirilmelidir.

Eğer siz de batarya değişimi sonrasında istenmedik sorunlar yaşamak istemiyorsanız, bir an önce Cep Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz ve sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile yardımcı olabiliriz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone Batarya Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Batarya Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir