Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Batarya Servis Yazıyor

iPhone Batarya Servis Yazıyor

Iphone Batarya Servis Yazıyor

iPhone Batarya Servis Yazıyor, iPhone kullanıcıları ile ilgili sorunlardan biri de pil sağlığı bölümüne servis yazmalarıdır. Bu gibi durumlarda, pilin tamamen bitmiş olması muhtemeldir. Bazı durumlarda, pil sağlığı iPhone’un şarj entegrasyonundan da kaynaklanabilir. iPhone’unuzun pilinin değişmesi mümkündür.

iPhone Pil Sağlığı Servis Hatası Nasıl Düzelir ?

Kullanıcıların aklına gelen ilk madde cihazın sıfırlanmasıdır ancak bu durumun düzeltilebilmesi için pilin değişmesi gerekir. iPhone pil sağlığı, servis durumunda ise acilen Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servis’e gönderilmelidir. Aksi halde pil sağlığınız düşük olduğu için hem şarj entegresine zarar verebilir hem de şarjın çabuk bitmesi gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Pil değişimi uzun bir süreç değildir, hizmetimizde ortalama 30 dakika içinde değiştirilebilir. Servisimiz, isterseniz kutusunda orijinal yeni parçalar isterseniz de, A++ kalite parçalar ile değişim yapmaktadır size kalmış ve teknisyenlerimizin her biri kendi alanlarında uzmandır.

Pil Sağlığı Nasıl Olmalıdır ?

iPhone’u verimli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için pil sağlığı en az % 90 olmalıdır. % 90’ın altına düşen Pil Sağlığı, telefonunuzun yavaşlamasına ve pilin bitmesine neden oluyor. Lityum pillerdeki daha fazla hücre kullanılırsa, hücre daha az biter ve performans azalır. Pil % 80’in altında ise değiştirilmelidir ama servisimizde modifiye bataryalar bulunmaktadır.

Servis Hatası Alıyorsanız Dikkat

Bu hata pilin arızalı olduğunu gösterir. Arızalar, elektronik olduğu için pilin zamanla şişmesine neden olabilir. Şişirilmiş piller yanma ve patlama gibi hayatı tehdit eden sorunlara neden olabilir.

Pil Şiştiğinde Neler Olur ?

iPhone Batarya Servis Yazıyor, Piliniz telefon içinde şişerse eğer ekrana baskı yapacağı için ekranı kırabilir. Hizmetimize gelen kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden bazıları, “Gece telefonu şarja taktım ve sabah uyandığımda ekran kırılmış” bu nasıl oldu diye soruluyor. Böyle bir şey yaşadıysanız fakat pilinizin şiştiğinden emin olmak için hizmetimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Fastboot Mode Ne Demek

Iphone Batarya Servis Yazıyor

Neden iPhone Pilini Değiştirmeliyim ?

Pil durumu servis yazan bir cihazın pili değişmezse, pil şişer ve ekrana basınç uygulayarak ekranı kırabilir. Ayrıca iPhone’unuzun hız performansında, uygulama hızlarında ve hızlı şarjda önemli yavaşlamalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, pili değiştirmek gerekir. Hizmetimizde pil değişimi ortalama 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Pil değişimi için hizmetimize gelen cihazlar profesyonel teknisyenler tarafından onarılmaktadır.

Apple, Sorunları Nelere Yol Açar ?

  1. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki telefon şarjı eskisi kadar uzun süreli bir kullanım sunmaz. Bir gün dahi yeterli gelmeyen telefonların sürekli şarj edilmesi gerekir.
  2. Ayrıca şarj belirli bir seviyede olsa dahi bir anda düşebilir ya da tamamen sıfırlanarak telefon kapanabilir. Bunun hiç beklenmedik anlarda olması en çok can sıkan durumlardan biridir.
  3. Bunun yanında telefon şarjı normalden daha uzun bir sürede dolar. Tabi aynı şekilde hızlı bir şekilde boşaldığını da söylemek yanlış olmaz.
  4. iPhone telefonlardan pil sorunu aynı zamanda uygulamaların yavaş bir şekilde açılmasına neden olur. Tabi kaydırma fonksiyonu ise eskisi kadar seri çalışmaz.
  5. Genelde telefonda çok ciddi bir şarj seviyesi olmasına rağmen bir anda telefon şarj uyarısı ile kapanabilir ve tekrar şarj takmadan ise telefonun açılmadığı görülür. Bu kullanıcıların özellikle yolculuk ya da seyahatlerde ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olan bir durumdur.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone pil servis yazıyor , iphone yeni batarya servis yazıyor , iphone pil değiştirdim servis yazıyor , iphone pil sağlığı servis yazıyor ne demek , iphone pil sağlığında servis yazıyor , iphone pil durumu servis yazıyor , iphone pil değişti servis yazıyor , iphone batarya değişimi sonrası servis yazıyor , iphone batarya değişimi servis yazıyor , iphone pil sağlığı servis yazıyor garanti.