Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Bildirim Sesi Gelmiyor

iPhone Bildirim Sesi Gelmiyor

Iphone Bildirim Sesi Gelmiyor

iPhone Bildirim Sesi Gelmiyor , makalemizde indirilen uygulamalarda gelen bildirimlerde ses sorunu için çözüm yöntemlerini sunacağız.

Bizim telefonları aldıktan sonra, Whatsapp, Facebook, twitter veya Instagram uygulamaları gibi Apple store veya play store aracılığıyla sağlamak sağlar. Telefonumuzda tanımlanan mesaj alanları da vardır. Bu indirilen uygulamalarda, birçok takipçi, arkadaş veya akraba takip eder ve onlarla iletişim kurarız.

Telefon görüşmelerinin sesli olmasına rağmen, uygulamalarda birçok sorun var. Sesin hala sesin açık olması nedeniyle ne olduğu bilinmemektedir. Bu çalışmalar, bu bilinmeyeni ortadan kaldırmak ve sorunu çözmek için tamamlandı.

İlginizi Çekebilir: iPhone Güncelleme Yapamıyorum

Uygulamanın bir bildirim sesi yoksa uygulamanın bildirim sesi tek tek açılabilir, böylece tüm ayarlarınızı sağlayabilir, böylece süreç bilgileri makalemizde görüntülenir. iPhone telefon kullanıcıları böylece bu sorunları ortadan kaldıracaktır.

Geçtiğimiz hafta, iOS 11 kullanıcıları whatsapp ile ciddi bir sorun yaşadı: bildirimler çok geç veya uygulama açılıncaya kadar görülemez. IOS 11’e ilk geçiş sırasında sıkça karşılaşılan mesaj bölümünün üstünde kalma sorunu birkaç güncellemeyle çözüldü. ama bir hafta boyunca sorunu bundan çok daha sinir bozucu.

Iphone Bildirim Sesi Gelmiyor
Iphone Bildirim Sesi Gelmiyor

iPhone Bildirim Sesi Yok

Telefonumuzda bulunan herhangi bir uygulamanın bildirim sesleri ile ilgili sorun sizi rahatsız edebilir. Çünkü oradan gelen bildirimler önemli olabilir. Bu durumda, bildirim sesi gözden kaçırmak veya geç bakmak neden olabilir. Tüm bu sorunları önlemek için, iPhone telefonunuzdaki ayarlarınıza bakacağız.

  1. iPhone telefonumuzun menü alanına geldikten sonra ”Ayarlar” giriş yapıktan sonra ”Bildirimler” yazan bölüme tıklıyoruz.
  2. Hangi uygulama da sorun yaşıyorsanız o uygulamanın üzerine tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  3. Beraberinde gelen ekranda var olan ”Sesler” kısmı büyük olasılıkla kapalıdır. Burayı aktif hale getirmeniz durumunda o uygulamanın artık bildirim sesini açmış olacaksınız.
  4. Farzı misal hala daha sorun yaşanıyorsa o halde telefonu kapatıp açalım olmadıysa sıfırlama yapmanız gerekecektir.

iPhone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor yönelik iletilen soruna istinaden çözüm yöntemlerini kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Var olan soru işaretlerini yorumdan paylaşabilirsiniz.