Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı

iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı

Iphone Bilgisayara Yedekleme Programı

iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı  iPhone’u iPhone aktarma ve iPad’ den bilgisayara veri taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştır. Ücretsiz iOS (iPhone) bilgisayara yedek alma programı EaseUS MobiMover’ i tanıyalım.

Dosya aktarma programı, ‘iPhone müzik yükleme‘, ‘iPhone müzikleri bilgisayara atma‘ ve ‘rehberi bilgisayara aktarma‘ gibi çok önemli özelliklere sahip.

iPhone Yedek Alma Programı

EaseUS MobiMover ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahiptir. Genel olarak, özellikleri dikkate alarak performans, kullanım kolaylığı ve işlevsellik üzerinde %90’ın üzerinde bir skor yapılabilir. Program, iOS cihazınıza ve kopyalayabileceğiniz tüm dosyalara aktarmak istediğiniz dosya türüne genel bir bakış verecektir.

iOS yedekleme ücretsizdir. Kolaylık sağlamak için, aktarımı en fazla 3 tıklama ile başlatabileceğiniz ve bitirebileceğiniz bir sihirbazdan geçmeniz gerekir.

Yedek alma programını indirmek için EaseUS MobiMover tıklayın.

iOS Yedek Alma Programı

Tasarım ve kullanım kolaylığı programın kendisi gösterir. Kullanım kolaylığı yanı sıra, birçok girişimleri vardır. Windows 10 tarzında kendi hızınızı verir. Programın kullanım kolaylığı yüksektir, yapmanız gereken tüm adımları atlamanıza yardımcı olur ve çok iyi bilgilendirilir.

İlginizi Çekebilir: Huawei Ekran Kilidi Kırma

Programı ilk başlattığınızda bir mini öğretici ile sunulacak. Programın temel işlevlerinin nasıl çalıştığını iyi anlatır. EaseUS MobiMover, iPhone / ipad’inizdeki dosyaları bir bilgisayara veya başka bir cihaza aktarmanıza yardımcı olur.

Iphone Yedekleme Programı
Iphone Yedekleme Programı

Android uygulamalarına ve yardımcı programlara çok dikkat edilir, ancak Herkesin bu cihazları kullanmadığı bilinmektedir. iPhone / iPad içeriğinizi yönetmek için hızlı erişim sağlar. Eski bir iPhone / ipad kolayca veri aktarabilir ve yanlışlıkla veri kaybetmemek için iPhone / iPad verilerinizi bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.

EaseUS MobiMover, iki iOS cihazı arasında veya bir iOS cihazı ile bir bilgisayar arasında birden fazla dosya ve kategori aktarabilir ve bunları eklemek veya silmek de dahil olmak üzere iPhone / iPad dosyalarınızı yönetebilir. Peki iPhone yedekleme programı nasıl çalışır?

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone bilgisayara yedekleme programları , iphone rehber bilgisayara yedekleme programı , iphone bilgisayara yedekleme programı indir , iphone pc yedekleme programı , iphone bilgisayara yedekleme , apple telefon pc yedekleme
iphone’u bilgisayara yedekleme , ıphone bilgisayara yedekleme , iphone yedekleme bilgisayara , ios pc yedekleme ,iphone pc yedekleme , ıphone pc yedekleme , iphone 8 bilgisayara yedekleme

iPhone Bilgisayara Yedek Nasıl Alınır ?

Yedekleme yedekleme programını kullanma: EaseUS MobiMover, telefondan telefona veri aktarma, Mac veya Windows bilgisayardan iPhone verilerini aktarma gibi çok işlevli bir programdır. Programı telefondan bilgisayara veya bilgisayara açtığınızda, size veri aktarıp aktarmayacağınızı seçme seçenekleri sunar. iPhone’da bulunan verileri bilgisayara kopyalamaya çalışacağız. Fotoğraf, film, iletişim, müzik video, müzik, zil sesi, mesaj, not, Sesli Mesajlar, Safari geçmişi ve daha fazlası.

iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı Yedeklemeyi planladığınız seçenekler için kutuyu işaretleyin ve alınmayanların işaretini kaldırın. Aktarım düğmesini tıklatın ve verilerin bilgisayara kopyalanmasını bekleyin. Yedekleme, sıkıştırılmış formatta değil, kendi biçiminde alınacaktır. MOV, MP3, MP4 veya JPG gibi… Nerede iPhone yedekten alınır?

Veri aktarımı’nda, mobimover tarafından dışa aktarılan adlı masaüstünde otomatik olarak bir klasör oluşturulur. Bu “albüm” ve bu klasörde işaretlediğiniz kategorilerin yedeklerini içerir. Verilerinizi “Videolar”, “CameraRoll”, “ekran görüntüsü” vb. gibi klasörlerde görüntüleyebilirsiniz. Resim anlatımı ile detaylara ulaşabilirsiniz.