iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor sorununu nasıl çözeceğimizi açıklayacağız. Telefonunuzda, sadece fotoğraflar tüm dosyaları erişebilirsiniz. Bunun için alınması gereken bazı adımlar var.

 

iPhone resimlerinizin önce bilgisayarınızda görünmemesinin birkaç nedeni vardır, bu nedenle orijinal USB kablosunu kullandığınızdan emin olun.

Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor Sorunu Çözümü

 • Öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuzun doluluk oranını kontrol ediniz.
 • Telefonunuz dolu olmasına rağmen boş olmasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durum, dosyaları görüntülemeye yetkiniz olmadığı anlamına gelmektedir.
 • Telefonunuzu bilgisayardan çıkarıp tekrar takın.

Telefonunuzu Kilit Ekranından Çıkarın

Bu aygıtın fotoğraflara ve videolara erişmesine izin verilsin mi ekranında “Güven” seçeneğini işaretleyin. aksi taktirde, hiçbir dosyayı görüntülemezsiniz.

İşlemden sonra dosyalara tekrar erişmeyi deneyin. Telefonunuz kesinlikle kilit ekranında olmamalıdır! Eğer sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımı kontrol edin.

Eğer hala resimleri göremiyorsanız veya resimleri eksik görüyorsanız. iPhone depolama aygıtına sağ tıklayarak veya otomatik açılış ekranında “Resimleri ve videoları al” seçeğine tıklayın.

Garantili Telefon Tamircisi

Bu sayede işletim sistemi ve telefon arasındaki senkronizasyon tamamlanarak resimleriniz görüntülenecektir.

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor

Bu iki adımdan herhangi birini kullanarak sorunu çözebilirsiniz İşlem hakkında detaylı bilgi ve destek için yorum gönderebilirsiniz. Bunun haricindeki “iPhone telefondaki resimleri görememe” sorunları için drive güncelleme işlemini deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızın USB girişinin çalıştığından da emin olmanız gerekmektedir.

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor Hatası %100 Çözüm

Son olarak 3uTools Programını indirerek tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. IOS çalıştıran iPhone ve iPad modelleri için kullanıcılar veri aktarabilir. Aktarım telefondan yapılabilir-dosyalar telefondan fotoğraf, video, belge gibi bilgisayara aktarılabilir. Bazı kullanıcılar fotoğrafları bir bilgisayara aktarma ve fotoğrafları bir bilgisayarda görüntüleme konusunda sorun yaşarlar.

Ayrıca Bkz. “3uTools Programını İndirmek İçin Tıklayınız.”

Bu noktada en önemli şikayetlerden biri, iPhone’da saklanan fotoğrafları göstermeye çalıştığınızda bilgisayarın bir sorun olmadığıdır.  Bilgisayardaki fotoğrafların iPhone’da görünmemesinin nedeni nedir? Bir bilgisayarda iPhone resimlerini açmak için ne yapmam gerekiyor? Bu sorunun cevaplarını aşağıdaki konularda bulabilirsiniz. Bir iPhone fotoğrafı göstermeme sorununun 4 farklı nedeni vardır. Bunlardan birine sahipseniz, iPhone fotoğraflarınızı göstermede sorun yaşamanız mümkündür.

Huawei Mate 10 Lite Parmak İzi Çalışmıyor

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor iphone bilgisayarda fotoğraflar eksik, iphone dan bilgisayara fotoğraf atamıyorum, telefondaki fotoğraflar bilgisayarda gözükmüyor, iphone dan bilgisayara fotoğraf atma 2018, iphone fotoğrafları bilgisayara aktarma, iphone bilgisayara bağlanmıyor, bilgisayardan iphone resım atma itunes olmadan, iphone bilgisayarım klasöründe gözükmüyor

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir