/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 6 Yorum / 1920 Görüntülenme

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor sorununu nasıl çözeceğimizi açıklayacağız. Telefonunuzda, sadece fotoğraflar tüm dosyaları erişebilirsiniz. Bunun için alınması gereken bazı adımlar var.

iPhone resimlerinizin önce bilgisayarınızda görünmemesinin birkaç nedeni vardır, bu nedenle orijinal USB kablosunu kullandığınızdan emin olun.

Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor Sorunu Çözümü

 • Öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuzun doluluk oranını kontrol ediniz.
 • Telefonunuz dolu olmasına rağmen boş olmasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durum, dosyaları görüntülemeye yetkiniz olmadığı anlamına gelmektedir.
 • Telefonunuzu bilgisayardan çıkarıp tekrar takın.

Telefonunuzu Kilit Ekranından Çıkarın

Bu aygıtın fotoğraflara ve videolara erişmesine izin verilsin mi ekranında “Güven” seçeneğini işaretleyin. aksi taktirde, hiçbir dosyayı görüntülemezsiniz.

İşlemden sonra dosyalara tekrar erişmeyi deneyin. Telefonunuz kesinlikle kilit ekranında olmamalıdır! Eğer sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımı kontrol edin.

Eğer hala resimleri göremiyorsanız veya resimleri eksik görüyorsanız. iPhone depolama aygıtına sağ tıklayarak veya otomatik açılış ekranında “Resimleri ve videoları al” seçeğine tıklayın.

Bu sayede işletim sistemi ve telefon arasındaki senkronizasyon tamamlanarak resimleriniz görüntülenecektir.

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor

Bu iki adımdan herhangi birini kullanarak sorunu çözebilirsiniz İşlem hakkında detaylı bilgi ve destek için yorum gönderebilirsiniz. Bunun haricindeki “iPhone telefondaki resimleri görememe” sorunları için drive güncelleme işlemini deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızın USB girişinin çalıştığından da emin olmanız gerekmektedir.

Apple iPhone 7 Kasa Değişimi

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor Hatası %100 Çözüm

Son olarak 3uTools Programını indirerek tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. IOS çalıştıran iPhone ve iPad modelleri için kullanıcılar veri aktarabilir. Aktarım telefondan yapılabilir-dosyalar telefondan fotoğraf, video, belge gibi bilgisayara aktarılabilir. Bazı kullanıcılar fotoğrafları bir bilgisayara aktarma ve fotoğrafları bir bilgisayarda görüntüleme konusunda sorun yaşarlar.

Bu noktada en önemli şikayetlerden biri, iPhone’da saklanan fotoğrafları göstermeye çalıştığınızda bilgisayarın bir sorun olmadığıdır.  Bilgisayardaki fotoğrafların iPhone’da görünmemesinin nedeni nedir? Bir bilgisayarda iPhone resimlerini açmak için ne yapmam gerekiyor? Bu sorunun cevaplarını aşağıdaki konularda bulabilirsiniz. Bir iPhone fotoğrafı göstermeme sorununun 4 farklı nedeni vardır. Bunlardan birine sahipseniz, iPhone fotoğraflarınızı göstermede sorun yaşamanız mümkündür.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor iphone bilgisayarda fotoğraflar eksik, iphone dan bilgisayara fotoğraf atamıyorum, telefondaki fotoğraflar bilgisayarda gözükmüyor, iphone dan bilgisayara fotoğraf atma 2018, iphone fotoğrafları bilgisayara aktarma, iphone bilgisayara bağlanmıyor, bilgisayardan iphone resım atma itunes olmadan, iphone bilgisayarım klasöründe gözükmüyor

6 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; TEKNİK SERVİSTEKİ ARKADAŞLARIMIZIN CİHAZINIZI GÖRMESİ GEREKİYOR

 • Onur

  Merhaba
  İPhone’da 2400 adet fotoğraf olmasına rağmen bilgisayara bağladığımda 1300 tanesi görünüyor, diğerleri başka yerdemi arşivli , yoksa başka bir problemmi, desteğinizi rica ederim

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR;HERHANGİ BİR BİLGİMİZ YOK YARDIMCI OLAMIYORUZ MALESEF KUSURA BAKMAYIN EFENDİM

 • Nida Olcay

  Merhaba, telefonumdan bilgisayarıma aktardığım fotoğrafların tarih bilgisi ya yok ya da yanlış geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 596 05 32 ARAYABİLİRSİNİZ EFENDİM

 • Mehmet önar

  Merhaba, ıphone 8plus telefonumun galerisinde bulunan 9000 e yakın fotoğrafımı pc ye aktarmak istedim ama sadece 60 tanesini görebildim. Ne yapmam gerekiyor ? Neden hepsini göremiyorum ?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir