Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu

iPhone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu

Iphone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu

iPhone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu Bir kulaklık veya şarj cihazını telefonunuza taktığınızda bir hata alırsanız, nedenini açıklayacağız. Bir iphone kullanıyorsanız, tüm aksesuarlar orijinal kutusunda sağlanır.

Kutuda bulunan aksesuarları kullanmadığınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece iphone telefonları için değil, aynı zamanda tüm teknolojik ürünler için özgünlük tehlikeye atılmamalıdır.

iPhone telefonları, kalitesi ve uzun ömrü nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Arıza kolay olmadığından, herhangi bir arıza durumunda cihazı derhal servise almanız gerekmez. Eğer herhangi bir sonuç yoksa, son olasılığı gönderebilirsiniz. Şarj ederken telefonunuz şarj olurken, bu aksesuarın desteklenmeyebileceği konusunda uyarılabilirsiniz. Gelen uyarının altında yatan nedene bakarak sorunu ortadan kaldıracağız.

iPhone Telefonum Aksesuar Uyarısı Veriyor

Aksesuarla ilgili sorun telefondan kaynaklanmayabilir. Bu, yüklediğiniz aksesuarın bir kusurundan veya hasarından kaynaklanabilir. Bunun gerçek olmasını istememizin nedeni, Apple sertifikalı olması gerektiğidir. Başka bir deyişle, bu hatanın dışında yüklü cihazlar verebilir.

 • Yine aynı şekilde takmış olduğunuz aksesuarı cihazınız kaldırmıyor olabilir. Yani gerçekten de desteklemiyor olabilir.
 • Sorunun telefonla mı alakalı yoksa aksesuarla alakalı mı olup olmadığını öğrenebilmeniz için başka bir aksesuar takmanız gerekiyor.
 • Cihazınızın giriş yapılan soket yerinde kir ya da hasar olmuş olabilir. Güncellemeleri gözden geçirip denemelerinizi bir de bu şekilde sağlamanız yeterliliğini koruyacaktır.
 • Güncellemeler haricinde de sorun devam ederse aksesuarın değişikliğine gittiğiniz de bile aynı problemi görüyorsanız yedekleri alarak sıfırlama yoluna gidebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefona Youtube dan Video İndirme

iPhone bu aksesuar desteklemiyor olabilir diyor sorununa ilişkin belirtilen işlem aşamaları fazlasıyla işinizi görmüş olması gerekiyor. Son olarak sıfırlamada işleminizi görmediyse ve ürün garantiliyse servis noktasında destek almanızı tavsiye ediyoruz.

iPhone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu

Bu aksesuar hatasıyla desteklenmeyen bir iPhone şarjı aldınız mı? Panik yapmayın, bu makaledeki hatanın çözümü tüm ayrıntılarla!

Iphone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Hatası

Ekranda hata alıyorsanız, bu makalenin sizinle çok yakından ilişkili olduğunu belirtmek isteriz. Birçok iPhone kullanıcısına olan bir sorun olduğunu ve korkulan kadar büyük bir sorun olmadığını biliyoruz. Çözüm için birkaç kolay ve hassas yöntem listeleyeceğiz. Aşağıdaki yöntemler sorunu çözmek için denemek gerekir.

 • Şarj soketini, kullanmadığınız kuru bir diş fırçasıyla hafifçe bastırmadan temizlemelisiniz. İyice temizlendiğinden emin olmalısınız. Metal malzeme ile sabotaj etmeyin mümkün olduğunca ve bunu asla. Bunun yerine, bir kürdan kullanmak da telefonunuzun sağlığı için iyidir.
 • Kabloyu cihaza bağlayın, ancak şarj cihazı duvar prizine veya bilgisayarınıza bağlı olmamalıdır. Kabloyu sokete taktıktan sonra, soketi kabloyla çok fazla zarar vermeden hızlı bir şekilde çekmenizi öneririz. Bunu birkaç kez tekrarlamanız gerekecek. Tekrarladıktan sonra, devam etmek için şarjı tekrar kontrol edin.

Sorunun devam ettiğini görüyor musun? Bu, kullandığınız şarj cihazının özellikle bir USB veri kablosu alt endüstrisi olduğu veya gerçekten kırık olduğunu düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Tek çözüm, orijinal kutudan bir usb veri kablosu satın almanız gerektiğidir. Veri kablosunu tekrar almamaya dikkat ederseniz, bu tür sorunlardan uzak olacaksınız. Son olarak, her zaman Apple ürününü kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu senin yararına olacak.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone bu aksesuar desteklenmiyor hatası çözümü , iphone bu aksesuar desteklenmiyor olabilir şarj aleti , iphone bu aksesuar desteklenmiyor olabilir çözüm , iphone bu aksesuar desteklenmiyor olabilir , bu aksesuar bu iphone tarafından desteklenmiyor , bu aksesuar desteklenmiyor olabilir iphone , bu aksesuar desteklenmiyor olabilir , iphone bu aksesuar desteklenmiyor olabilir ne demek , bu aksesuar desteklenmiyor olabilir sorunu , ıphone bu aksesuar desteklenmiyor olabilir ,

iPhone Bu Aksesuarla Şarj Etme Desteklenmiyor Hatası

İlk olarak, iPhone’u uzun zamandır kullanan her kullanıcının bir hatası olduğu unutulmamalıdır. bu Aksesuarla iPhone şarjı desteklenmiyor arıza ve çözünürlük bu konunun size kesin öneriler sunacağını garanti ediyoruz. Sorunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerektiğine inanıyoruz.

 • Aygıtınızla birlikte verilen USB güç adaptörünü ve USB kablosunu kullanmanız gerekmektedir. Yan sanayi olan aksesuar kullanıyorsanız aksesuarın Apple firmasının onaylı olup olmadığını kontrol ederek doğruluğunu onaylamanız gerektiğini belirtmek gerekir.
 • Şarj kablonuzu bir USB duvar adaptörüne ardından adaptörü  prize takmanızı öneriyoruz.
 • Şarj kablonuzu açık, uyku modunda olmayan bir bilgisayarın USB 2.0 veya USB 3.0 bağlantı noktasına takın. Klavyenizdeki USB bağlantı noktalarını asla kullanmanızı önermiyoruz.
 • Kablonuzu elektrikli bir dock birimine veya başka bir Apple onaylı aksesuara takmanızı öneriyoruz.

Cihazınız şarj olurken, durum çubuğundaki pil simgesinin yanında bir şimşek veya kilitli ekranınızda büyük bir pil simgesi görürsünüz ve telefonunuzun şarj olduğunu bileceksiniz.