Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir

iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir

Iphone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir

iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir , Bu özellik kişinin kullanımını kolaylaştırmak için cihazlara geliyor. Yazımzıda size iPhone otomatik çağrı yanıtlama özelliğini nasıl aktif edebileceğimizi anlatacağız. Bu bakımdan gelen çağrılar otomatik olarak yanıtlanacak. Apple‘ın yayınlamış olduğu iOS güncellemeleri ile beraber otomatik yanıtlama özelliği geldi. En fazla kullanılan Apple cihazlarında bu özelliği aktif bir şekilde aşağıda anlatacağımız yöntemler ile kullanabilirsiniz.

Telefonunuz çalışıyor ve işiniz bu yönde ise ve çalışma koşullarında telefonu açmak zor ise, otomatik olarak gelen aramaları açmak için seçeneği ile telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken,

İlginizi Çekebilir: iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor Sorunu

  • İlk önce ayarlar menüsüne girin
  • Daha sonra Genel kısmına tıklayın. Ardından Erişebilirlik kısmına tıklayın.

iPhone Otomatik Yanıtlama Açma – Kapama

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama NasılAktif

  • Daha sonra Sesli Arama Yönlendirme kısmına geçiş yaptıktan sonra Aramaları Otomatik Yanıtla kısmına tıklayınız.
  • Aramaları Otomatik Yanıtla kısmını aktif ettikten sonra süresini ayarlaya bilirsiniz.
Bu kısımdan sonra artık iPhone’da gelen aramaları otomatik bir şekilde yanıtlamış olacaksınız. Ayrıca bu kısımdan default olarak 3 saniye ayarlarsanız 3 saniye içerisinde çağrı açılacaktır. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl AktifEdilir, iphone servis yok 2018, iphone servis yok ünlem, iphone servis yok uyarısı, iphone servis yok 2019, iphone servis yok turkcell, iphone servis yok nasıl düzelir, iphone servis yok hatası turkcell, iphone servis yok tamiri, iphone servis yok sorununu giderme, iphone servis yok hatası, iphone servis yok aranıyor, iphone servis yok arızası, iphone 6 servis yok arızası, iphone 4 servis yok avea, iphone 4s servis yok avea, iphone arada servis yok, avea servis yok iphone 6, avea servis yok iphone 6 plus, iphone de servis yok hatası, iphone bazen servis yok, iphone 6 bazen servis yok, iphone 5 bazen servis yok, iphone batarya değişimi sonrası servis yok, iphone servis yok cozumu, iphone servis yok çözümü, iphone 5s servis yok çözümü.