Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Cam Değişimi Ne Kadar

iPhone Cam Değişimi Ne Kadar

Iphone Cam Değişimi Ne Kadar

iPhone Cam Değişimi Ne Kadar ?,iPhone camının kırılmasını nasıl çözeceğimizi ve fiyatların ne kadar olduğunu bu soruya Teknik Servisimizde bulunan deneyimli bir iPhone Teknik Servisi olarak cevaplayalım. Cep Hastanesi Teknik Servisimizde her iPhone için hızlı ve güvenilir ön cam değişimi yapıyoruz.

Kullandığımız parçalar AAA kalitesindedir ve orijinal cam ile ürünler arasında bir fark yoktur. Bu nedenle, iPhone camını kırmak sadece ön camı değiştirerek sabitlenebilir.

iPhone Kırık Cam Değişimi

iPhone cihazınızı elinizden düşürüp ön camını kırdınız ve hala kullanmaya devam ediyorsunuz iç ekranda bir görüntü sorunu yok. Ekranda görüntü olması sebebi ile ve uygun fiyatı için iPhone ön ekran cam değişimi yaptırmaya karar vermeye yöneldiniz. Bu sizin için en iyi bir seçimdir.

Iphone On Cam Degisimi Ne Kadar

En ucuz iPhone cam değiştirme hizmetlerinden biri olan Pendik’te, Cep Hastanesi, tüm onarımlarımızı deneyimli Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştiriliyor. Ne yazık ki cam kırılmasının cam değişimi dışında bilinen bir çözümü yoktur. Glass onarılamaz bir bileşen olduğundan, değiştirmek tek çözümdür. Değişim işlemi Buz Makinesi adı verilen ileri teknoloji ekipmanlarla yapılır ve iPhone camı onarım sırasında 80 – 90 dereceye kadar cam kısmı ısıtılır.

iPhone Cam Değişimi Ne Kadar ?

iPhone akıllı telefon ekran değişimi 2020 güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. iPhone ekran değişimi fiyatları ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur. Aşağıdaki ekran onarımı fiyatları aşağıdaki gibidir.

Hızlı ve Güvenilir Cam Değişimi

  • Yüksek kalite camlar iPhone hiçbir renk, dokunmatik performansı veya hissiyatı değişimine yol açmaz.
  • Cep Hastanesi Teknik Servisimizde tüm iPhone cam kırılması sorununu AAA kalite cam değişimleri ile gideriyoruz.
  • Pendik’te Teknik Servisimizde yapılan iPhone cam değişimi hem en ucuz hem de hızlıdır.
  • Verileriniz ise silinmez.

İlginizi Çekebilir: Samsung Telefonların Parmak İzi Sensörünü Hızlandırma

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ekran değişimi ne kadar , iphone ekran değişimi ne kadar sürer , iphone x cam değişimi ne kadar , iphone 6 cam değişimi ne kadar , iphone 8 cam değişimi ne kadar , iphone 7 cam değişimi ne kadar , iphone 7 plus cam değişimi ne kadar , iphone 6 ekran değişimi ne kadar , iphone cam değişimi ankara , iphone cam değişimi apple , iphone ekran değişimi ankara , iphone ekran değişimi ankara fiyat

iPhone Ön Cam Değişim İşlemi

iPhone’unuz yere düşerse ve ekranın önündeki cam çatlarsa, ön camı değiştirerek ekran değişim maliyetini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirme işleminde LCD ekranınız ve dokunmadığınız ekran değişmez. Sadece ön kısımdaki cam değişir ve operasyondan sonra, ekranınız telefonu ilk aldığınız günle aynı olacaktır. Ön cam değiştirme işlemi profesyonel ve yüksek maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.