Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Canlı Destek: Müşteri Hizmetleri ile Online Konuşun

iPhone Canlı Destek: Müşteri Hizmetleri ile Online Konuşun

Iphone Canlı Destek Ürününden Faydalanmak Istiyorsanız Destek Sayfasındaki Iphone Resmine Tıklayın

Apple her sene gerçekleştirdiği yeniliklerle iPhone’u ve iPad’i yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda iPhone canlı destek hattı sayesinde de kullanıcılarının kulaklık arızaları, ekran kırılması, orijinal ekran değişimi, garantili ekran değişimi gibi konularda yardımcı oluyor .

Telefon şirketlerinin arasında tek canlı destek birimi bulunduran Apple, uzman kadrosuyla bu hizmeti her dilde barındırıyor. Yani Apple Türkçe canlı desteğe bağlanamama problemi yaşıyorsanız, İngilizce uzman da bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda hem İngilizce hem de Türkçe iPhone canlı desteğe nasıl bağlanılır, onu anlatacağız.

Apple canlı destek servisini ücretsiz olarak kullanmanın ve iPhone müşteri hizmetleri ile telefonsuz ve online olarak konuşmanın keyfini bu yazımızla umarım yaşayabilirsiniz. Aşağıda iPad canlı destek için de yönergeleri bulabileceksiniz. iPad kullanıyorsanız lütfen sayfanın aşağısına ilgili başlığı görene kadar ilerleyin.

Ücretsiz iPhone müşteri hizmetleri sayfamızın en aşağısıda bulunmaktadır. İçindekiler tablosuyla da başlıklara tıklayarak, sayfa içerisinde rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz.

iPhone Canlı Destek

Türkiye’de birçok kimse iPhone canlı destek servisinin var olduğundan habersiz durumda. Bu yüzden bu servisin avantajlarından çoğu kimse faydalanamıyor. Cep Hastanesi olarak sizlere her türlü iPhone tamiri konusunda Sizlere bu yazımızda bu servise nasıl bağlanacağınızı anlatacağız.

Dolayısıyla iPad canlı destek servisi hakkında da bilgi almış olacaksınız. Apple canlı destek hizmetinde diğer ürünler için de destek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece aşağıda verdiğimiz yönergenin 2. maddesindeki cihazı seçmek olacaktır.

iPhone ve iPad dışında Mac, Apple Kimliği ve Music gibi ürünler için de destek alabilirsiniz. Eğer konu hakkında anlayamadığınız bir nokta varsa, bizlere sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz. Konu hakkında uzman elemanlarımız sizlere olabildiğince yardımcı olmaya çalışacaklardır.

İlginizi Çekebilir:General Mobile Discovery Batarya Değişimi

iPhone Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır?

iPhone canlı desteğe nasıl bağlanılır, aşağıdaki maddeler ile öğrenebilirsiniz:

1-) iPhone canlı destek ürününden faydalanmak için hemen aşağıdaki “iPhone” ikonuna tıklayın.

Iphone Canlı Destek Ürününden Faydalanmak Istiyorsanız Destek Sayfasındaki Iphone Resmine Tıklayın

2-) Girdiğiniz yeni sayfada ekranınızı “Birisiyle Konuşmak mı İstiyorsunuz” kısmını görünceye kadar aşağıya kaydırın. Apple Destek Bölümüne Ulaşın yazısının üzerine tıklayın.

Iphone Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır Adım 23-) Yaşadığınız soruna bağlı olarak destek tarzını seçin. Mesela iPhone 6 ekran kırıldı ve cihazınız hakkında soru sormak istiyorsunuz. “Onarımsal ve Fiziksel Hasar” sekmesine tıklayın.

Iphone Canlı Destek Adım 3

4-) Karşınıza bir çok opsiyon çıkacak. Eğer bu seçeneklerden biri sizin telefonunuz ile alakalı değilse konu başlığı listede yok kısmını seçin. Senaryoda bizim ekranımız kırıldığı için biz “Ekran Çatlak” kısmını seçiyoruz.
Ipad Canlı Destek Adım 4

5-) Gördüğünüz seçeneklerden “Sohbet”i tıklayın ve canlı yardımı alın. Eğer mesai saatleri içinde aramadıysanız, telefon seçeneğini de seçebilirsiniz. Mesai başladığında Apple’dan destek telefonu alacaksınız. iPhone müşteri hizmetleri yetkilisi sizinle hemen iletişime geçecek.

Iphone Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır Adım 5

6-) Şimdi IMEI numaranızı girerek iPhone Canlı Destek hizmetine bağlanabilirsiniz. IMEI numaranızı nasıl sorgulayacağınızı bilmiyorsanız. Sitemizdeki kaynaklardan bunu öğrenebilirsiniz. Ya da iPhone telefonunuzda ayarlar kısmına girip, daha sonra genel sekmesini seçip, hakkında kısmına giderek, IMEI numaranızı alabilirsiniz.

Benzer şekilde iPad canlı destek ürünününden de faydalanabilirsiniz.

iPhone Canlı Destek İngilizce: Nasıl Bağlanılır

Burada İngilizce iPhone canlı desteğe nasıl bağlanılır, onu göstereceğiz. Mesai saatleri dışında almak istediğiniz destek taleplerini buradan gerçekleştirebilirsiniz. Burada yukarıdan farklı olarak yapmanız gereken tek şey ülkenizi değiştirmeniz olacaktır. Bunun için ise aşağıdaki adımları uygulayınız. iPad canlı destek için de aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

1-) Sayfanın en altına inin ve Türkiye’nin üzerine tıklayın.
İngilizce Iphone Desteğe Nasıl Bağlanırım Adım 1
2-) Karşınıza çıkacak seçeneklerden Amerika, Kanda, Porto Riko’yu seçin. Eğer yurt dışı menşeili bir iPhone kullanıyorsanız ve ilgili ülkeden destek istiyorsanız o ülkenin bölgesine tıklayın.

İngilizce Iphone Desteğe Nasıl Bağlanırım Adım 2

3-) Seçeneklerden “United States”i seçin.

İngilizce Iphone Desteğe Nasıl Bağlanırım Adım 3

4-) Ürününüzü seçin. (iPhone, iPad, MAC, vb.) Yukarıda anlattığımız aşamaları uygulayarak destek talebinde bulunun.

İngilizce destek, sadece İngilizce bilen iPhone kullanıcılarının kullanacağı bir sistemdir. Apple canlı destek hizmetinde Türkçe destek verilmiyor. iPhone müşteri hizmetleri yetkilisi başka bir ülkeden bağlansanız bile İngilizce sorduğunuz sorulara cevap verecektir.

iPhone’umu Yurt Dışından Aldım, iPhone Canlı Desteğe Nasıl Bağlanırım

Eğer telefonunuzu yurt dışından aldıysanız ve bir IMEI numaranız yoksa, önce İngilizce bağlanma yöntemini uygulamalı ve daha sonra ürününüzü seçerek ilk verdiğimiz yönergeler üzerinden gitmelisiniz. Eğer iPhone canlı destek servisini ürünü aldığınız ülkeden almak istiyorsanız, buna göre bir bölge, ülke ve lokasyon seçmelisiniz. Mesela Norveç için Avrupa ve Norveç gibi.

iPad Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır

Aklınızda “Peki, iPad canlı desteğe nasıl bağlanılır?” diye bir soru işareti kalmışsa buna da bir çözüm getirmek isteriz. iPhone Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır? başlığının hemen altında gösterdiğimiz yönerge ile bunu yapabilirsiniz. Ancak ürün seçme kısmında cihaz olarak iPad’i seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Yurt Dışından Alınmış Cihaz İçin iPad Canlı Destek

iPad cihazınızı yurt dışından aldıysanız, yukarıda iPhone için belirttiğimiz şekilde iPad canlı destek talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikle yönergelerde de bahsettiğimiz üzere bölge ve ülke seçmeli ve daha sonra iPad ürününü, Apple ürün listesinden seçerek, Apple canlı destek hizmetine bağlanmalısınız.

Sizlere bu yazımızda iPhone canlı desteğe nasıl bağlanılır, onu anlattık. iPhone canlı destek servisinden faydalanabildiyseniz ne mutlu bize…