Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Depolama Alanı Nasıl Yükseltilir

iPhone Depolama Alanı Nasıl Yükseltilir

Iphone Depolama Alanı Nasıl Yükseltilir

iPhone Depolama Alanı Nasıl Yükseltilir ?, Sık sık iPhone saklama alanı dolu mesajı ile mi karşılaşıyorsunuz? iPhone depolama alanı tükeniyor mu? iPhone depolama alanını birkaç basit hareketle nasıl artıracağınız aşağıda açıklanmıştır. Günümüzde, uygulamalar ve oyunlar daha büyük hale geliyor ve iPhone’da daha fazla yer kaplıyor.

Bu makalemizde iPhone’unuzdaki fotoğrafları, videoları ve uygulamaları silmeden nasıl depolama alanını artırabilirsiniz bunları sizlere aktaracağız.

iPhone Saklama Alanını Artırma

Telefonunuzun modeli diğer iPhone cihazlara göre eskidiğinden ve yeni gelen güncellemelerle birlikte telefonunuzun depolama alanı doluyor. Sınırlı depolama alanına sahip iPhone’unuzu çok yoğun bir şekilde kullanıyorsanız, depolama alanının tükenmesi muhtemeldir. Bazı web sitelerinde ücretsiz bir şekilde uygulama indirmenizi söyler ve oraya yedeklemenizi ister bu uygulamalar ne kadar güveli sorusunu aklınıza getirmelisiniz veya videolarınızı, fotoğraflarınızı veya uygulamalarınızı kaldırarak daha fazla depolama alanı artırabilirsiniz tarzı yazılarda görebilirsiniz, fakat bu sizin silmek istemediğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalarınızı olabilir eğer silmek istemiyorsanız sizler için sunduğumuz iPhone Hafıza Arttırma yöntemi var.

Iphone Saklama Alanı Dolu
Iphone Saklama Alanı Dolu

iPhone Telefon Hafızasını Arttırma

iPhone Hafıza Yükseltme çeşitli nedenler veya tesadüfler için düşük kapasiteli bir iPhone almış olabilirsiniz. Bir süre sonra hafıza dolarsa, fotoğraf çekemez veya uygulama yükleyemezsiniz. Bu durum çok can sıkıcı olabilir. iPhone’larda, tıpkı bilgisayarlar gibi, içinde bir bellek birimi bulunur ve bu bölüm anakart teknisyeni tarafından değiştirilebilir. iPhone donanım hafıza yükseltme servisi yapıldı.

iPhone Depolama Alanı Nasıl Yükseltilir ?, iPhone hafızam için nasıl yer açarım? Depolama alanını nasıl arttırırım? iPhone 128GB’ı nasıl yaparım? sorularınızı nand değiştirerek çözümler üretiyoruz.

İlginizi Çekebilir: Telefon İşlemcisini Öğrenme

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

Yapmış olduğumuz işlem anakart üzerinde bulunan nand entegresi dediğimiz yonga’yı (chip) değiştiriyoruz. Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

Detaylı bilgi için “iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları” adlı makalemizede göz atabilirsiniz.

iPhone Modeli64 GB’a Yükselt128 GB’a Yükselt256 GB’a Yükselt
iPhone 6 Hafıza500 TL600 TL
iPhone 6 Plus Hafıza500 TL600 TL
iPhone 6S Hafıza500 TL600 TL800 TL
iPhone 6S Plus Hafıza550 TL650 TL800 TL
iPhone 7 Hafıza550 TL650 TL800 TL
iPhone 7 Plus Hafıza550 TL650 TL800 TL
iPhone 8 Hafıza
iPhone 8 Plus Hafıza
iPhone X Hafıza
iPhone XS Hafıza
iPhone XS Max Hafıza
iPhone 11 Hafıza
iPhone 11 Pro Hafıza
iPhone 11 Pro Max Hafıza

iPhone Hafıza Entegresi (Nand, chip) Nedir?

Bellek entegre (Nand flaş bellek) veri depolamak için çok güç gerektirmeyen bir depolama teknolojisidir. Nand flaş teknolojisinin geliştirilmesinin önemli bir amacı, bit başına maliyeti düşürmek ve maksimum çip kapasitesini arttırmaktı, böylece sabit diskler gibi büyük ve pahalı bellek birimlerinden kaçınmaktı. Nand flaş, büyük dosyaların sıklıkla yüklendiği ve değiştirildiği cihazlarda kendini buldu. MP3 çalarlar, dijital kameralar ve USB flaş sürücüler Nand teknolojisini kullanır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone depolama alanı yükseltme , iphone depolama yükseltme , iphone depolama alanı nasıl açılır , iphone depolama arttırma , iphone depolama ayarları , iphone depolama alanı değiştirme , iphone depolama alanı , iphone depolama alanı sistem.