Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor

iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor

Iphone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor

iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor , iPhone telefon parmak izlerimizi okuyarak çalışır. İlk aşamadan sonra sunumu okumazsak, çözümü tartıştık. Parmak izleri genellikle iPhone telefonlarında dokunmatik ekrana yerleştirilir. Ayrıca, şifre yapılandırması da belirlenir. Bununla birlikte, telefondaki mevcut dokunmatik ekran şifre giriş ekranını sağlayamayacaktır.

Eğer pili çıkarın ve yüklerseniz Android Telefonlar pilin çoğu yerinden yana, telefon yeniden başlatılır. Bununla birlikte, bunu iPhone cihazlarında yapmak imkansızdır. Peki nasıl devam etmelisiniz? Sıfırlama yöntemi dışında başka bir işlem yapılmasına izin verilmez. Bu nedenle, ürün sıfırlama işlemlerini sağlayacağız. Nasıl ve nasıl yapılacağına kapsamlı bir göz atacağız. Donanımla ilgili bir sorun yoksa, belirtilen işlem adımlarından sonra sorun çözülür.

iPhone Dokunmatik Okumuyor Çalışmıyor

iPhone touch okumaz, iPhone touch çalışmıyor, iPhone touch bozuk, iPhone touch çalışmıyor sorun, iPhone parmak izi okumaz, iPhone telefon dokunuşu yanıt vermiyor, iPhone touch nasıl sorun giderilir? Telefonumuzun güvenliği açısından başka bir yere gittiğimizde, parmak izleri başkalarının girmesine izin vermez. Bunun dışında bir şifre belirledik. Ancak dokunma çalışmadığında, cihaza erişim kesilir. Sorunu önlemek için işlemleri aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Iphone Dokunmatik Basmıyor

iPhone Parmak İzi Okumuyor

iPhone telefonlarımızda dokunmatik okumadığı andan itibaren cihazın sıfırlama işlemlerinin yapılması gereklidir. Eski iPhone telefonlarında açma tuşu yukarıda, yeni cihazlarda ise sağ taraftadır. Telefonumuzun ” Açma > Home ve Ses kısma ” tuşuna aynı anda basılı tutarak telefonun kapanmasına kadar bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır

Yapılan işlemler sonrasında telefonunuz yeniden başlatılacaktır. Şayet karşılaşılan durum hala daha devam ediyorsa;

  • Telefon ekranını temiz bir bez ile hafif ıslatılmış olsun temizliyoruz.
  • Bunun haricinde telefonu yeniden başlatmayı ve haricinde kılıfın çıkarılmasını da sağlayabilirsiniz.

Bu aşamalar sonrasında sorun giderilmiş olacaktır. iPhone 6 serisi sonrasında cihazların duyarlılık yani dokunmatik işlem ayarları ile alakalı olarak Ayarlar alanına giriş yapıyoruz. Sonrasında ” Genel ” kısmına giriyoruz. ” Erişebilirlik ” kısmında var olan 3D Touch alanına giriş yaptıktan sonra bu alandan dokunmatik ayarlarınızı sağlayabilirsiniz.

Tüm bu işlem aşamaları sonrasında iPhone dokunmatik okumuyor çalışmıyor ile ilgili hala daha sorun varsa bunu yorumda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor  iphone 6 dokunmatik sorunu çözümü, iphone 5 dokunmatik bazen çalışmıyor, iphone 5s dokunmatik sorunu çözümü, iphone 5s dokunmatik çalışmıyor, iphone 5 dokunmatik entegresi, iphone 6 ekran sorunu, iphone 5 dokunmatik hassasiyeti ayarlama, iphone 6 dokunmatik entegresi