İPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü!
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 162 Görüntülenme

İPhone Dokunmatik Sorunu Çözümü!

Akıllı telefonlarla ilgili yaygın sorunlardan biri, ekrandaki dokunmatik sistemde ortaya çıkabilir. iPhone dokunmatik sorunu, genellikle görülen en önemli sorunlardan biridir. Ekran, özellikle darbe ve sıvı teması durumunda arızalanabilir.

iPhone akıllı telefon kullanıcılarının başına gelebilecek bu sorunun nedenleri şunlardır. Birincisi, ekrandaki dokunmatik alanın arızalanması ve ikincisi, anakarta entegre edilmiş dokunmatik ekranın arızalanmasıdır.

Bu nedenlerden dolayı ortaya çıkan iPhone dokunmatik sorunları için ayrıntılı çözümler makalede bulabilirsiniz.

İPhone Dokunmatik Entegre Sorunu Çözümü

Akıllı telefonların tüm işlemleri dokunmatik ekranda gerçekleştirildiğinden hayati önem taşımaktadır. iPhone dokunmatik sorunu ortaya çıktığında, her şeyden önce nedenler ve daha sonra çözümler dikkate alınır.

iPhone akıllı telefonların bir dokunma sorunu varsa, bu sorunun ana nedeni ekranın kendisi olabilir. Aslında, iç ekranın ve ön camın birleşimindeki dokunmatik yüzeye zarar vermek soruna neden olur. Ne yazık ki, bu sorunun çözümü ekran değiştirmesidir.

Ekran değişimi için uzman teknik servis veya alternatif olarak güvenilir kişiler tercih edilmelidir. Değişiklikten sonra testler yapılmalı ve herhangi bir sorunla karşılaşılırsa, işlemi gerçekleştiren servise bildirilmeli ve sorun çözülmelidir. iPhone ekran değişimi konusunda Cep Hastanesi Teknik Servise  güvenebilirsiniz

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

iPhone Ekran ve Dokunmatik Entegre Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefonunuzda bir iPhone dokunmatik sorununuz varsa, Yapmanız gereken şey, daha fazla zaman kaybetmeden alandaki uzman teknik servisle iletişime geçmektir.

Yurt Dışından Getirilen Telefon Kaydı Nasıl Yapılır

Dokunmatik ekran hasarının nedenini belirledikten sonra ekran tamir edilebilirse, tamir edilir. Ancak, onarım diye bir şey yoksa, iPhone ekran değiştirme işlemi gerçekleştirilir. Bunu yaparken, telefonun tüm kasasının açılması çok önemlidir, bu yüzden kesinlikle profesyonel insanlar tarafından yapılır.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir