/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum / 58 Görüntülenme

iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone Dokunmatik Test Kodu , kullanıcıların öğrenmek istediği konular arasında. Dokunma testi, iPhone’daki ekran değiştikten sonra veya telefonu bıraktıktan sonra uygulanan uygulamalardan biridir. Dokunma testi, ekranın olması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını görmemizi sağlıyor.

İOS ,iPhone Dokunmatik Test Kodu nedir?

Maalesef, Apple, Google Android işletim sistemine benzer şekilde akıllı telefonlarında bir dokunmatik sınama kodu sunmuyor. Bildiğiniz gibi, Android’lerdeki dokunma testi basit bir kodla kolaydır. Bu nedenle iPhone’un dokunmatik bir test kodu yok, bu yüzden tüm iş Dokunmatik Ekran testi gibi harici uygulamaları kullanıyor.

iPhone Dokunmatik Test Kodu
iPhone Dokunmatik Test Kodu

Dokunmatik Ekran Testi, ücretli bir iPhone uygulaması ve bir dokunmatik testi yapmanızı sağlar. iPhone’larını düşüren kullanıcılar, dokunma ile ilgili bir sorun olduğunu söyleyerek Dokunmatik Ekran Testinden yardım alabilir. Bir iPhone dokunmatik test kodu olarak işlev gören bu uygulama ile iPhone üzerinde farklı testler yapmak da mümkündür.

İphone Dokunmatik Test
iPhone Dokunmatik Test

Ne yazık ki uygulama olmadan iPhone Dokunmatik Test Kodu için gerçek bir yöntem yoktur. Dokunma testi, ekranın her bir noktasının doğru tepki verdiğini anlamaktır. Her şey özellikle ekran tamir edildiyse çalıştığından emin olun. Dokunmatik ekran Dokunmanın ne kadar işe yaradığını belirlemek için test dışında birçok farklı uygulamayı açabilirsiniz.

Telefon tamirleri konusunda haberdar olmak için , en güncel bilgi ve haberler için Cep Hastanesini takip etmek için Tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Genel » iPhone Dokunmatik Test Kodu
iPhone Dokunmatik Test Kodu
5 (100%) 3 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir