/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 482 Görüntülenme

iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone Dokunmatik Test Kodu , kullanıcıların öğrenmek istediği konular arasında. Dokunma testi, iPhone’daki ekran değiştikten sonra veya telefonu bıraktıktan sonra uygulanan uygulamalardan biridir. Dokunma testi, ekranın olması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını görmemizi sağlıyor.

İOS ,iPhone Dokunmatik Test Kodu nedir?

Maalesef, Apple, Google Android işletim sistemine benzer şekilde akıllı telefonlarında bir dokunmatik sınama kodu sunmuyor. Bildiğiniz gibi, Android’lerdeki dokunma testi basit bir kodla kolaydır. Bu nedenle iPhone’un dokunmatik bir test kodu yok bu yüzden tüm iş Dokunmatik Ekran testi gibi harici uygulamaları kullanıyor.

iPhone Dokunmatik Test Kodu
iPhone Dokunmatik Test Kodu

Dokunmatik Ekran Testi ücretli bir iPhone uygulaması ve bir dokunmatik testi yapmanızı sağlar. iPhone’larını düşüren kullanıcılar, dokunma ile ilgili bir sorun olduğunu söyleyerek Dokunmatik Ekran Testinden yardım alabilir. Bir iPhone dokunmatik test kodu olarak işlev gören bu uygulama ile iPhone üzerinde farklı testler yapmak da mümkündür.

İphone Dokunmatik Test
iPhone Dokunmatik Test

Ne yazık ki uygulama olmadan iPhone Dokunmatik Test Kodu için gerçek bir yöntem yoktur. Dokunma testi, ekranın her bir noktasının doğru tepki verdiğini anlamaktır. Her şey özellikle ekran tamir edildiyse çalıştığından emin olun. Dokunmatik ekran Dokunmanın ne kadar işe yaradığını belirlemek için test dışında birçok farklı uygulamayı açabilirsiniz.

Telefon tamirleri konusunda haberdar olmak için , en güncel bilgi ve haberler için Cep Hastanesini takip etmek için Tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPhone Dokunmatik Test Kodu
5 (100%) 5 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir