Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone Dokunmatik Test Kodu

Iphone Dokunmatik Test Kodu Kapak

iPhone Dokunmatik Test Kodu , kullanıcıların öğrenmek istediği konular arasında. Dokunma testi, iPhone’daki ekran değiştikten sonra veya telefonu bıraktıktan sonra uygulanan uygulamalardan biridir. Dokunma testi, ekranın olması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını görmemizi sağlıyor.

İOS ,iPhone Dokunmatik Test Kodu nedir?

Maalesef, Apple, Google Android işletim sistemine benzer şekilde akıllı telefonlarında bir dokunmatik sınama kodu sunmuyor. Bildiğiniz gibi, Android’lerdeki dokunma testi basit bir kodla kolaydır. Bu nedenle iPhone’un dokunmatik bir test kodu yok bu yüzden tüm iş Dokunmatik Ekran testi gibi harici uygulamaları kullanıyor.

DokunIphone Dokunmatik Test Kodu 1matik Ekran Testi ücretli bir iPhone uygulaması ve bir dokunmatik testi yapmanızı sağlar. iPhone’larını düşüren kullanıcılar, dokunma ile ilgili bir sorun olduğunu söyleyerek Dokunmatik Ekran Testinden yardım alabilir. Bir iPhone dokunmatik test kodu olarak işlev gören bu uygulama ile iPhone üzerinde farklı testler yapmak da mümkündür.

İphone Dokunmatik Test
Iphone Dokunmatik Test

Ne yazık ki uygulama olmadan iPhone Dokunmatik Test Kodu için gerçek bir yöntem yoktur. Dokunma testi, ekranın her bir noktasının doğru tepki verdiğini anlamaktır. Her şey özellikle ekran tamir edildiyse çalıştığından emin olun. Dokunmatik ekran Dokunmanın ne kadar işe yaradığını belirlemek için test dışında birçok farklı uygulamayı açabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Dokunmatik Ekran Ayarı

Gizli iPhone kodları ile kilitli özellikleri açıyoruz!

Cep telefonlarının ilk günlerinde kullandığımız gizli kodlar bugün hala yerinde. Örneğin, iPhone’da gizli sorun giderme moduna geçebilir, sinyal ölçüm bilgilerini alabilir ve gizli kodları kullanarak daha fazlasını yapabilirsiniz. İPhone’da “alan testi” adı verilen sorun giderme moduna girmek için telefon uygulamasını açın ve * 3001 # 12345 # *tuşlayın. Bunu yaptığınızda, teknik bilgi içeren bir dizi menü göreceksiniz. Telefon veya ağ altyapısını test etmek için bu seçeneklere dahil olmayan sinyal gücü seçeneğini etkinleştirmek için şu adımları izleyin: saha testi modunda, kapatma ekranı görünene kadar güç düğmesini basılı tutun. ardından, ana ekran görünene kadar ana Sayfa düğmesini basılı tutun. Sinyal gücü simgesinin sayısal bir ekranla değiştirildiğini göreceksiniz.

Telefon tamirleri konusunda haberdar olmak için , en güncel bilgi ve haberler için Cep Hastanesini takip etmek için Tıklayınız.