iPhone Ekran çatlaması
/ Yazan:Teknisyen / Ekran Değişimi / 0 Yorum / 44 Görüntülenme

iPhone Ekran Çatlaması Durumunda Yapılması Gerekenler

iPhone Ekran Çatlaması Konusu Apple şirketinin her yeni çıkardığı iPhone marka telefonlarında ekranları için kullandığı teknoloji artmaktadır. Fakat teknoloji ne kadar artarsa artsın bu da yanında ekranların darbelere karşı olan hassasiyetini getirmektedir.

iPhone Ekran Çatlaması Hakkında Kısa Bilgi ?

Günümüzde popüler bir şekilde kullanılan iPhone akıllı telefonların sık sık düşürülmesi veya darbe alması sonucu ekranları çatlayıp, kırılabilmektedir. Aynı zamanda çoğu ekran hasarları kullanıcı hatalı darbelerden veya düşürülmekten kaynaklandığı için garanti kapsamına girmemektedir.


iPhone Ekran Çatlamasını Engellemek için Neler Yapılabilir ?

iPhone Ekran Çatlaması nı önleyebilmek için çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler telefon ekranını yüzde yüz korumasa da yüzde yüze yakın bir koruma sağlayabilmektedir. Telefonunuza kırılmaz cam diye tabir edilen ekran koruyucularından takabilirsiniz. Bu ekran koruyucularının da kaliteleri değişim göstermektedir. Kalitesinden emin olduğunuz bir kırılmaz cam ekran koruyucu takmanız halinde ekranı darbelerden koruyabilirsiniz. Kırılmaz cam ekran koruyucunun yanında Iphone akıllı telefonunuza ergonomik olarak tabir edilen hem akıllı telefonun kullanımını zorlaştırmayacak hem de dış etkilere karşı koruma sağlayacak telefon kılıfı takmanız da akıllı telefonunuza hem koruma hem de güzel bir görüntü sağlayacaktır.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


iPhone Ekran Çatlaması Olduktan Sonra Neler Yapılmalı?

Aldığınız tüm önlemlere rağmen iPhone Ekran Çatlaması yaşandıktan sonra, öncelikle gidebiliyorsanız Apple Store’dan randevu alıp gitmeniz olacaktır. Bazı durumlarda, Apple ürünlerinde iPhone telefonun bir kereye mahsus değişim hakkı olmaktadır. Bu da sizi büyük bir masraftan bir kereye mahsus olmak üzere kurtarmış olmaktadır.

Eğer İstanbul’a uzaktaysanız ve sadece İstanbul’da bulunan iki adet Apple Store’a ulaşımınız zor ise, telefonla Apple teknik servis çağrı merkezine bağlanarak sorununuzu operatörlere aktarın. Çağrı merkezinde çalışan operatörler konuyla ilgilenecek ve size yardımcı olacaklardır. iPhone Ekran Çatlaması durumunda Apple yetkili servislerinin fiyatı fazla geldiğinde, ucuza dışarıdan yaptırma tekniğine başvurmuş olabilirsiniz


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Ekran Değişimi » iPhone Ekran Çatlaması Durumunda Yapılması Gerekenler
iPhone Ekran Çatlaması Durumunda Yapılması Gerekenler
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir