iPhone Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler; iPhone 8 ekran değiştirme hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri araştırdık ve paylaştık. Dünyanın en ünlü ve en pahalı telefonlarından biri olan Apple markası, yedek parçaları kadar pahalıdır. Öyle ki, yeni bir iPhone 8 satın aldığınızda ve ekranınızı kırdığınızda / kırdığınızda, çok yüksek miktarlarda ödemek zorunda kalabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler; Ne yazık ki, Apple şirketi 4 haneli sayılara sattığı iPhone telefonlarının garantisi altında ekranları koymuyor. Tabii ki, ABD iPhone kullanıcıları için en yaygın sorun kırık ekranlardır. Ne yazık ki, kırık bir ekrana sahip iPhone 8 telefon için ekran değiştirme ücreti çok yüksek. Peki iPhone 8 ekran değiştirme fiyatları ne kadar?

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır

iPhone 8 plus ekranının ekran değişimi, şeffaf ve steril bir ortamda, bütünüyle önünüzde, herhangi bir kapalı alan olmadan, gizli bir bölme kullanmadan gerçekleştirilir. Ayrıca, dilerseniz, şirketimizde oturacağımız çay veya kahveyi yudumlarken sürecin nasıl yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi olarak firmamıza gelemeyen ve sözleşmeli kargo şirketleri ile acil durum ekranı değiştirilmesi isteyen müşterilerimize de hizmet sunuyoruz. iPhone 8 Plus telefonunuzu uzman teknisyenlerimiz tarafından bize gönderin, ekranı 15 dakika içerisinde değiştireceğiz ve hızlı bir biçimde size geri göndereceğiz.

Cihazım Ücretli Mi İşlem Görür Ücretsiz Mi

Bilindiği gibi, Apple ve tüm elektronik şirketlerinde, ilk mantık olarak parça değişimi tercih edilmektedir. Cihazınızın anakart veya malzeme olarak değiştirilmesi zorsa, cihaz değiştirilir.

Genellikle sorulan sorular ve cevapları;

iPhone cihazımın garantisi bitti cihaz değişimi yapılır mı ?

Evet, böyle bir olasılığınız var. Cihazınız garanti kapsamı dışındadır ve cihazı bir ücret karşılığında değiştirebilirsiniz. Tabii ki, bu ücretli değişiklik sırasında dikkate alınan kurallar vardır. Yetkisiz müdahale yoktur (Apple yetkili servisinden başka müdahale yoktur) ve anakart sağlam olmalıdır. Cihazı değiştirebilirsiniz.

iPhone cihazımın garantisi bitti
iPhone cihazımın garantisi bitti

Ucuz iPhone 8 Ekran Değişimi Yapmak için Tüyolar

iPhone marka telefonunuzu elinizden düşürdünüz ve ekranı  kırıldı. İlk olarak telefonunuzun camı mı kırıldı, yoksa ekranı mı kırıldı? Buna bakmanız gerekmektedir. Eğer telefonunuzun dokunmatiği çalışıyorsa, muhtemelen yalnızca ön camı kırılmıştır. Ön camı da çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.
Birçok telefon tamircisi de ön camı değiştirmez veya yalnızca ön camı değiştirir, size komple ekranı değiştirdik de diyebilir. Bunun önüne geçmek için güvenilir bir firma bulmanız sizi yüksek ücretler ödemekten kurtarabilir.

iTunes Telefonu Görmüyor

Onarım İşleminden Bekleyebilecekleriniz

Bazı servis yerleri aynı gün ekran onarımı sunar. Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın ve Apple Mağazalarımızın çoğu, ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün hizmet vermektedir. Teknisyenin iPhone’unuzu bir Apple onarım merkezine göndermesi gerekiyorsa, cihazınız kullanıma hazır olduğunda size bildirilecektir.

Telefon Ekran Tamiri Aşamaları

Telefon ekranları genelde 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında  ön camlar ve dokunmatik paneller olarak bilinir. Bazı durumlarda, yalnızca ön cam kırılır, bazı durumlarda Dokunmatik panel kırılır veya hem ön cam hem de Dokunmatik panel kırılabilir.

Ekranın hangi bölümünün kırıldığı önemli değil, ön camı veya dokunmatik paneli değiştiren yerler genelde bu parçaları alt endüstriden üretip telefonunuza monte ettikleri için, cihazınızın tam bir ekran değişimi yapması en iyi karar olacaktır.

Tabii ki, Cep Hastanesi ve yan sanayi parçalarının kullanımına mutlaka karşı olan tüm tedarikçiler, bu yan sanayi parçalarının gelecekte hangi problemlerin ortaya çıktığının da farkındadır. Bu sebeple, tam ve orijinal bir ekran değiştirme yapmalısınız, böylelikle cihazınız daha fazla soruna neden olmaz ve uzun sürede tasarruf sağlar.

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yurtdışından iPhone Aldım. Ücretsiz Değişim Hakkım Var Mı

LTE teknolojisi ve her ülkenin yasal prosedürleri farklıdır. Bu sebeple, her ülke için özel olarak hazırlanmış iPhone’lar ve kıtalar için özel olarak hazırlanmış (küresel) iPhone’lar var. Bu sebeple, rastgele bir ülkeden aldığınız iPhone ülkemizde çalışmayabilir. Malzemesi Türkiye’ye Apple hizmetinde olmayabilir. (Örneğin, modem çipi) bu sebeple, ülkemizde hangi iPhone modellerinin garanti kapsamında olduğunu bilmek önemlidir.

iPhone benim üzerime kayıtlı değil. Değişim yapabiliriyim?
Cihazın faturasını Apple ve ya Apple yetkili servislerine iletmeniz gerekiyor. Cihazın çalıntı olup olmadığını kanıtlamanız gerekiyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ekran cam değişimi , iphone ekran değişimi 8 plus , iphone ekran değişimi zararlı mı , iphone ekran değişimi 7 plus

Kelimeleri Arama Tarama Yaparken

Bu hile mutlaka zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır. Safari’de herhangi bir sayfayı açtıktan sonra, başka bir sekme açmadan bir kelimeyi kolayca arayabilirsiniz. Sadece aramak istediğiniz kelimeyi seçin. Bu belgenin altında bir URL çubuğu açar. Burada, “git ” e dokunmayın. Biraz aşağı kaydırmak ve kelimeleri aramak için seçeneği arayın.