iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 1345 Görüntülenme

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer; Merak edenler için, bu makalede çeşitli bilgiler sağlamaya çalışacağız ve ekran sorunlarınızı nasıl çözeceğiniz konusunda size yardımcı olacağız. Neredeyse tüm iPhone telefonlarında görülen bu sorun, telefonların genelde kullanım dışı kalmasına neden olmaktadır.

Ekranı aynı anda değiştirmek için kaç saat gerekmektedir? Soruyu akla getiriyor. Çünkü iPhone modellerinde ekran değişikliği, tedarikte herhangi bir sorun olmadığı sürece saatler içerisinde yapılabiliyor. Ancak, şirketin değişiklik yapması durumunda, tedarik zamanının ellerine kurulacak yeni iPhone ekranı yoksa ve değiştirme zamanı gün içerisinde yayılabilir.

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer; Eğer merak ediyorsanız, öncelikli olarak yapmanız gerekli olan, hangi model telefonun değişimi yapacağını ve süreç hakkında bilgi alacağını şirkete bildirmektir. Çünkü ara sıra değişim zamanı modele göre uzatılabilir. Ekran değişikliklerinde önemli olan, yeni ekranın, değişikliği yapacak şirketin elinde olmasıdır.

Ekran değişikliğinde tedarik süresi yoksa, ekran bozulduğunda telefon kaç gündür? Bunun gibi bir soru ortaya çıkmaz ve bu şekilde değişiklik yapacak şirkete gider gitmez kısa zamanda telefon ekranınız değişecektir. Gerekli testler ve kontroller yapıldıktan sonra size ulaştırılır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değişim zamanı bu değişikliğin nasıl yapıldığı kadar önemlidir. Ekran başarı ile kurulmazsa, istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sebeple, ekran değişiminde nitelikli bir servis almak öncelikli konulardan birisidir. iPhone modellerinde ekran değişikliği genelde titiz ve hassas işçilik gerektirir.

Böyle bir durumda, istenilen sonuçları elde etmek ve yeni ekranla ilgili problemlerden kaçınmak için tecrübeli ve uzman kişilerin değişiklik yapması gerekir. Şimdi, ekran değişikliğini nasıl yapıyorsunuz? Açıklayacağımız ve açıklayacağımız yöntemin dahili ekran onarımı değil, tam ekran değiştirme olduğunu özellikle belirtmek isteriz.

 • Akıllı telefonlarda ekran değişim için genellikle OCA tekniği kullanılır.
 • Öncelikle telefondaki eski ekran kontrollü bir biçimde özel ekipmanlardan da yardım alınarak çıkarılır.
 • Daha sonra yeni ekran özel bir solüsyon ile baştan sona temizlenir.
 • Temizleme işleminden sonra yeni ekran telefona monte edilir ve monte işlemi sırasında en son teknoloji ekipmanlar kullanılır.
 • Yeni ekranın telefona takılması ile herhangi bir sorun olup olmadığını anlamak için çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bunlar ekranın düzgün çalıştığını anlamak için gerekli uygulamalardır.
 • Tüm bu ekran değişim süreci genelde 20 dakika içinde sonlandırılır. Ancak yoğunluk olması durumunda 2 saate çıktığı görülmektedir.
Huawei Ses Sorunu

Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Cep Hastanesi ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından, gerekli teknik servis şartlarının tam olarak sağında olduğu, özel üretim teknisyeni ve orjinal ürün kullanlarak yapıldı.

 1.  Değiştirme işlemi sırasında, telefonunuz biçimlendirilmez ve bilgileriniz silinmez.
  Tam bir ön cam, dokunma alanı, iç ekran ve dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmıştır.
  Ekran kalitesi ilk güne döner. Dokunma hızında / hassasiyetinde ve ekran parlaklığında / çözünürlüğünde bir değişiklik yaşanmaz.

Telefonunuz, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde, bu süreçte karşılaşılan teknik ve donanım problemleri için ücretsiz olan 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve teknik servis garanti kartı ile birlikte teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer
iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer

iPhone Ekran Değişimi Garanti Kapsamına Girer Mi

iPhone telefonları ilk satın alma sırasında 2 yıl garanti süresi ile müşterilerine sunulmaktadır. Bununla beraber, kullanıcının bu işlem sırasında neden olduğu arızalar garanti kapsamında değildir ve ücretli bir biçimde tamir edilir.

Kullanıcının neden olamadığı problemler 2 yıl garantili bir sürede onarılır ve bu onarım işlemlerinden kullanıcılara herhangi bir ücret alınmaz. Bu değerlendirme ekran değişikliklerinde garanti kapsamı için uygundur.

Ekran Değişimi Süresi Ne Kadar Sürer

Teknik servisimizi ziyaret ederseniz ekran değiştirme süresi ortalama 30 dakikadır. Aşırı yoğunluk oluştuğunda bu süre 1 saat olabilir. Başka bir deyişle, telefonunuzu aynı gün içerisinde alabilirsiniz.

Tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanırken, ekran değişim süresi 3 (üç) iş günüdür. Başka bir deyişle, telefonunuz 3 (üç) gün içerisinde size ulaştırılacaktır. Çok yoğun işlemlerde 4 (dört) iş günü bulabilir. Bu süreler diğer parça değişiklikleri için de geçerlidir.

iPhone Ekran Değişimi İçin Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Ekran değişimi için profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden derhal firmamıza gelin ve size uzman çalışanlarımızla yardımcı olalım. Sektörde lider şirketlerden birisi olarak, kalite ve uygun fiyat çeşitlerinin bir kombinasyonunu sunuyoruz ve müşterilerimiz için her zaman profesyonel işler yapıyoruz.

Ayrıca şirketimiz ekran değişikliklerinde işçilik ve parça garantili hizmetler vermektedir. Bu sayede, aldığınız hizmet karşılığında size teminat verilecek ve aynı problemleri tekrar ederseniz firmamıza gelebilirsiniz.

Ayrıca, ekran değişikliği sırasında titiz ve hassas işler yapılır ve telefonunuzun diğer bölümlerine zarar verilmez. Hızlı ve güvenilir hizmetlerin beraberinde profesyonel hizmetler için de şirketimizi seçin ve ardından telefon ekranlarınızdaki problemleri giderin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir