Iphone Ekran Değişimi Kartal
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Ekran Değişimi Kartal

iPhone ekran değişimi kartal konusu kullanıcıların merak ettiği başlıklar arasında yer alıyor. Pendik/kaynarcada hizmet veren Cep Hastanesi, iPhone tamiri tarafında işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servistir. Cep Hastanesi bütün iPhone ekran değişimleri bir saatten kısa sürede tamamlanır. Hepimizin başına gelebilecek bir kaza ve sonucunun telefonun fiyatına eş bir büyüklükte sıkıntı yaratacağı durum; iPhone ekran kırılması. Apple, alıcı memnuniyetine önem veren ve bu tutumla dünyanın en hatırlı şirketlerinden biri olan bir şirkettir.

iPhone Ekran Değişimi Kartal incelikle ele alınması gereken bir konudur. Bu semtte oldukça Çok cep telefonu hizmetleri vardır. Bununla birlikte, hiçbiri 2006’den beri Cep Hastanesi ile aynı deneyime sahip değildir ve teknik servis işinde geniş tecrübeye ve donanıma sahiptir.

iPhone ekran değişimi Cep hastanesi en sık gerçekleştirdiği tamir işlemlerinden biri olarak dikkat çekiyor. sorunlarından bağımsız olarak herhangi bir iPhone’u onarmak için teknik bilgi ve donanıma sahiptir. Kullandığımız buz makinesi gibi ekipmanlar, müşterilerimizin ihtiyaç halinde sadece iPhone camının değiştirilmesini sağlar. Ekran her değiştirildiğinde, hasarlı kısım “müşterinin düşündüğü gibi ekran” olmayabilir.

iPhone Ekran Değişim İşlemi

Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi 5 Hoparlör Sorunu

&Quot;≪Yoastmark

iPhone Ekran Değişimi Kartal

İphone’unuz yere düşerse ve ekranın önündeki cam kırılırsa, ön camı değiştirerek ekran maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirildiğinde, LCD ekran ve dokunmatik değişmez. sadece ön cam değişir ve işlemden sonra, ekranınız telefonu aldığınız ilk gün ile aynı görünecektir. Ön cam değiştirme, profesyonel ve uygun maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.

iPhone ekran değişim işlemi ortalama Cep Hastanesi ortalama 40 dk. sürmektedir.

Buradaki arızalar dışında farklı bir sorununuz varsa iPhone tamiri bölümünden yardım alabilirsiniz.

Cep Hastanesi kartal hakkında bir Diğer önemli noktası da elbette tamir zamanıdır. Tipik bir iPhone ekran değişikliği sıradan mağazalar için günlerce sürerken, aynı işlem Cep Hastanesi 30 dakika ile 1 saat arasında sona eriyor. Kartal’dan ücretsiz gönderim seçeneği ile iPhone ekranının değiştirilmesi de mümkündür. ücretsiz gönderim seçeneği müşterilerimiz tarafından sık kullanılan bir yöntemdir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6s ekran değişimi kartal , iphone 6 ekran değişimi kartal , iphone ekran değişimi beşiktaş , iphone ekran değişimi bakırköy , iphone ekran değişimi pendik , pendik iphone ekran değişimi , kartal iphone ekran değişimi , esenyurt iphone ekran değişimi , iphone ekran değişimi ümraniye , istanbul iphone ekran değişimi

iPhone Ekran Değişimi Kartal

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı’nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.